• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

28. května 2017 
Ahojte dievčata, prosím Vas neviete, čo je to IVF soft? :confused: A ešte jedna taka osobna otazočka, neviete, či sa niekde zapisuje, že dieťa bolo počate IVF? Čo ak sa matka rozhodne to dieťaťu nepovedať? Ďakujem za každu odpoveď :slight_smile:
10. čer 2013 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 ivf soft je myslím nejaká minimálna stimulácia...pozri v témach... a o tom zapísaní to neviem, myslím, že len do tehu knižky...
11. čer 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mominko Ďakujem Ti :wink:
11. čer 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sverda Ahoj, stimulovat na další pokus můžeš od 4ms v pořadí
11. čer 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen Děkuji Ti za odpověď. To víš od nějakého lékaře? Asi to není úplně směrodatné. To bych mohla jít na další stimulko asi tak za rok... :astonished:
11. čer 2013 ve 13:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes jsem u vás skončila bylo to pouze ve 4týdny ...
11. čer 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renda12 se mas, gratuluji
12. čer 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elleonor

jsi to asi nepochopila nebo nevím,ale potratila jsem a vše je znova před náme ale první musí skončit to nekonečné krvácení které mám už 10dní
12. čer 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renda12 aha, to se omlouvam, jak jsi psala, ze jsi u nas skoncila -tema je IFV , tak jsem myslela, jako ze uz nas nepotrebujes a prechazis do tema porody v unoru :frowning2: jeste jednou se omlouvam, ale neboj, jednou se nam to podari, jen se to musi dopilovat, aspon se ti to podarilo az k tomu ze se uchytilo-bohuzel ted to nedopadlo dobre, ale to uz je jina vec...zatim pa
12. čer 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renda12 moja zlatunká, je mi to veľmi ľúto, že to takto dopadlo. Tak som na teba stále myslela a teraz som tu prišla kuknúť po dlhšom čase. Ach jo. Cítim s Tebou! A prajem moc moc stastia, nech to nabuduce vyjde.
Ja idem 25.6. na ET....je to fakt psychicky strasne vycerpavajuce.
17. čer 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevíte jak dlouho může být v moči Pregnyl 1000?
20. čer 2013 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@absti ahojky, já myslím, že max 10 dní? Teda já měla buď 5 nebo 10 tisíc a 13. den už to rozhodně nebyl Pregnyl :wink: MOC držím palce, aby to Pregnyl nebyl :wink:
20. čer 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, mám dotaz......měl jsem mít první IVF, ale mám cystu na vaječníku...nemůžeme stimulovat :frowning2: prosím brala jste některá před IVF antikoncepci? a kolikátý den?
24. čer 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypada, ze v lete se zadne ivf nekona :slight_smile: kde jste vsichni? renda12
28. čer 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absti Ahoj, ja som mala myslim 5.000 a na 9 den som mala dve ciarky tehotenske, nie z pregnylu :slight_smile:
28. čer 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amonda
taky to u mě nebyl pregnyl :slight_smile:))
28. čer 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@absti Tak blahoželám tehulka :slight_smile:
28. čer 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amonda děkuji moc. Zatím to mám potvrzené z krve. Ty uz jsi byla na ultrazvuku?
28. čer 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sháním Pregnyl nebo Ovitrelle, nezbyl Vám nějaký? Cenu respektuji. děkuji. krodosky@seznam.cz
28. čer 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, prave som zisitila, ze ani tretie IUI nam nevyslo a zacinam uvazovat nad IVF. Co najprv treba urobit? Ist do poistovne a poziadat ich o schvalenie? Dakujem za radu.
29. čer 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trulinka ahoj, zadost na pojistovnu ti posle car. takze si nejaky vyber, objednej se a res to s nimi, pripadne pokud ti delaji IUI v caru, tak to aspon budes mit rychlejsi.
29. čer 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absti Ano, bola som uz na ultrazvuku, ale nebolo vidiet este srdiecko, ale z CARu ma uz odporucili zmluvnemu gynekologovi s potvrdenym tehu, tak dufam, ze gynekolog uz bude vidiet srdiecko a vsetko bude pokracovat tak ako ma :slight_smile: Drzim ti palce
29. čer 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elleonor ahoj, asi nas je malo teraz na ivfku,bo ked kukam fora nikoho nikde. Ja som zrovna v pripravnej faze a saliem,bo som amla uz mat menzes a ona stale nikde. Zajtra cupitam do heliosu tak som zvedava co mi povedia, hadam sa mi samotny proces kvoli tomu nezrusi. A co ty? V akom stadiu si a kolkykrat?
30. čer 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kyvetka ja jsem ve stadiu cekani co bude-jestli bude neco dal... v kvetnu ifv tak na pul, odebrali jen 2 vajicka, ktere nebyla ani zrala, tak nebylo ani co vkladat :frowning2: ted jdu na kontrolu 9,7 tam se dovim i jak dopadl antimulerian, ale moc nadeje si nedelam, kdyz 1 dc jsem mela fsh 10...sice tady je do 13 ale hned 1 den uz tak vysoke, to nevypada moc dobre, uvidime co mi reknou.
1. črc 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elleonor ahij, ja som bola dnes na kontrole a celý proces mi presúvajú o tri dni,bo este nemám menzes.ale potvory jedny su uz isté na ceste, bo lezim doma k.o. ja som zvedavá koľko vajicok vytvorim nakoniec ja,lebo koordinátorka nás pripravila,že s mojimi výsledkami máme ocakavat dobrých dvadsať :slight_smile: tak sme zvedaví,či sa to splní. A neboj, hádam sa telicko dalo umudri a začne robiť,to čo treba a nakoniec sa k tým deturencom dopracujeme :slight_smile:
1. črc 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kyvetka ahoj, hodne holek, co jsou ted v procesu jsou v diskusi kveten-cerven: http://www.modrykonik.cz/diskuse/asistovana-reprodukce/ivf-v-kvetnu-cervnu-2013/?page=271
1. črc 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elleonor taky mam zvysene FSH, nastesti mi vajecniky na stimulaci zabraly slusne. kolik ti je?
1. črc 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 me je 33 a tobe? jelikoz pracuji v laboratori, tak jsem videla, ze spousta 40-ti letych ma polovicni fsh nez mam ja :slight_smile: no co uz, uvidim co mi reknou pristi tyden na kontrole ,jinak jestli bude nejaky dalsi pokus, tak me napsali v liste na rijen...a pri jejich rychlosti pocitam ze stimulace bud stihnu pred vanocema nebo az v 2014 :grinning: :angry:
2. črc 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elleonor mne je taky 33, ale nastesti mi rekli, ze je ted pro ne podstatny jak jsem na stimulaci zabrala, nez ze by me soupli do kolonky typu: FSH vic nez 12 = nedelame ivf s mejma vajickama, ale cekame na darce. a s rychlosti koho co kde?:slight_smile: mas zabrzdenej car nebo co?:slight_smile: jinak ja mela FSH 3DC 10,9 v lednu. rekli mi: hranicni hodnota.
2. črc 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek