1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

marmina
2. čer 2012

Vítám mezi námi další snažilku:
@sophie32 (Reprofit Brno) 25.5. ET (1.IVF, 2 E) – 2.6. pozitivní test – gratulujeme! 😉

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF - ET 24.5. (1 E), zamrazeno nemá, 1.6. test // 😵
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 28.5. gyn. operace, 5.6. konzultace před 2.IVF
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 5.6. KET
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen (neúspěšné), 4 E zamrazena, 1.6. UZV před KET – vše o.k., kdy jdeš na další UZV?
@kacaul (Gest Pha) OPU 23.5. (1.IVF) – 9 vajíček, ET 28.5. (1 E), 2 E zamrazena, tak kdypak budeš testit? 😵
@radina (Antolská BA) 1.IVF začátkem června
@rox (Gennet Pha) 1x IUI (neúspěšné), zač. června stimulace na 1.IVF
@dadenka111 (GYN-FIV BA) zač. června stimulace na 1.IVF (Gonal, KP)
@zana21 (Gennet Pha) 2x IUI (neúspěšné), 8.6. UZV před 1.IVF
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), IUI (červen), 2.IVF se odkládá na srpen
@caroline123 (GYN-FIV BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET se odkládá
@lolitka25 (Gennet Pha) stimulace na 1.IVF červen/červenec (DP)
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 2.IVF červenec
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúsp., mrazáčky nemá), po imuno a genetice 2.IVF (červenec)
@absti (Gennet Pha) 4x IUI bez úspěchu, 1.IVF (srpen)
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen) - vylepšují spermio
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace před 1.IVF (září)

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@evikj33 (Reprofit Brno) 1.IVF únor/12 (nedošlo k ET), 14.5. OPU (2.IVF), ET 19.5. (2 E), zamrazeno nemá, 7.6. krev, 12.6. kontrola
@winterska (Gest Pha) 3.IVF květen/12 - KET 14.5. (2 E), 29.5. oficiální potvrzení těhu, 8.6. kontrola
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 5 E zamrazeno, 14.5. KET (2 E), 28.5. oficiální potvrzení těhu, 11.6. kontrola
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 7.1.13
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@alinah (ISCARE Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), UZV 5.6., TP 26.12.12
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP)

kcvrcekz
2. čer 2012

@evikj33 zapnu, koukám 😲 asi takto, mic přeju ať je vše v pořádku a děěěsně zááavidím🙂.

kcvrcekz
2. čer 2012

Jak tak sleduju tabulku tak všechny naše mamči otěhotněly když měly 2 embryjka. Tedy tedy jedno nebo dvě? Co říkáte holky?

mia75
2. čer 2012

@kcvrcekz jasnačka dve. A teraz je evidentne květnovo-červnová tehotenská vlna 🙂

sophie32
2. čer 2012

@kcvrcekz Nooo...to bude asi velmi velmi individualne... my sme dali dve, lebo len dve z piatich boli prva trieda. Teda to druhe bolo trosku slabsie, ako prve, tak sme ich dali spolu...lebo som si nebola ista, ci bude ok na mrazenie...tak uvidime🙂

kcvrcekz
2. čer 2012

@mia75 no právě o tom uvažuju, ale asi zůstanu u toho jednoho..., 🙂 snad se mě ta vlna bude taky týkat🙂

winterska
2. čer 2012

@saraha2 moc vám to sluší 🙂

winterska
2. čer 2012

@sophie32 pěkná dálnice - blahopřeji 🙂

marmina
2. čer 2012

ahoj @kcvrcekz prozradíš nám, kdy jdeš znova na UZV (nebo je to tajný? 😉 )

kcvrcekz
2. čer 2012

@marmina beruško tajné to není, ale malm strach o tom mluvit, minule jsem to prozradila a nevyšlo to. Můžu být tajemná ještě týden? Bojí bojím totiž😅

marmina
2. čer 2012

Já jsem strašně zvědavá, kdo tady bude mít jako první dvojčátka 🙂

zelvik
2. čer 2012

AHojte, tady o koukám pěkně frčí, samé //, jen tak dál, ať nás pěkně nakazíte. Moc všem gratuluju!!!!

@saraha2 No a to bys nás chtěla ochudit o takové pěkné fotky? Moc vám to sluší!!!!

marmina
2. čer 2012

@kcvrcekz počkej, ty nám chceš tajit, kdy jdeš na KET? a jak tě máme podporovat? 😉

winterska
2. čer 2012

@kcvrcekz jedno nebo dvě - to je jedno - hlavně když to vyjde 🙂 mmch. byla jsem 3x na IVF - vždy 2 E a nevyšlo to..
Taky jsem o tom že jdu na KET nemluvila.. a když jsem našla // tak jsem tomu ani nevěřila, a popravdě stále nevěřím.. 🙂

sophie32
2. čer 2012

@winterska Dakujem! Ale este nie je nic vyhrate 😉

mmirunda
2. čer 2012

Jen Vám jdu popřát krásný večer, za chvíli běžím an ohňostroj a doma se s chlapem přehnala menší bouřka 😠 😠 taky Vás ty vaše poklady někdy tak štvou???

danny38
2. čer 2012

@marmina Přesně jak psala @sophie32, teď je řada na vás, protože byla právě spuštěná řetězová reakce, takže než se nadějeme tak všechny holky z horní části tabulky se přesunou do té dolní 😀 😉

winterska
2. čer 2012

@sophie32 přesně tak - ted se budeme každý týden strachovat, zda je všechno v bříšku v pořádku a až se mimi narodí, tak celý život....

danny38
2. čer 2012

@mmirunda Jo, to mi povídej, taky to umí 😀

sophie32
2. čer 2012

@winterska No vsak to....mna sa manzel pytal, ze ktore obdobie je v tehotenstve kriticke a ja mu hovorim, ze kritickych je prvych devat masiacov a potom sa uvidi 🙂

mmirunda
2. čer 2012

@danny38 mě tak nas.al 😠 😠

winterska
2. čer 2012

@sophie32 jo to má pravdu 🙂 ale jinak se říká že je to období do 3 měsíce 🙂

kcvrcekz
2. čer 2012

@marmina tajit to úplně nechci, ale bojím se.😅
@mmirunda jj včera byla u nás. Taky jsme si vyměnili názory, ale už je klid😉.
@winterska jů tak jsem ráda, že nejsem sama. U nás to teď ví jen tři lidi z rodiny a 2 kamarádky. Jinak nikdo.

mmirunda
2. čer 2012

@kcvrcekz Hele že ty jsi ji poslala sem, nemáš to daleko 🙄 😉

kcvrcekz
2. čer 2012

@mmirunda to nemám, ale je to přez kopec takže tam by se to vyzuřilo🙂 já to nebyla.

mmirunda
2. čer 2012

@kcvrcekz Nooo my právě dneska byli tam u Vás na návštěvě, tak jestli jsme to tam nelapli 😀

kcvrcekz
2. čer 2012

@mmirunda joooo tak to je dooost možný, ale zítra by to už mělo být v poho pokud je to od nás😉. A ohňostroj závidím já letos díky neschopence uvidím leda kulový a jediné co tak uslyším rány☹. Tak užívej i za mě😉.

winterska
2. čer 2012

@mmirunda i u nás bývají bouřky, ale zrovna ted máme nějaké zvláštní období, kdy se nehádáme 🙂

mmirunda
2. čer 2012

@kcvrcekz To je škoda, dnešní ohňostroj byl luxusní 😵 😵 fakt nádhernej, škoda že nemůžeš ☹ ale teď už by ti kontrola nepřišla 😉

mmirunda
2. čer 2012

@winterska Tak to období bych brala, protože jinak ho zabiju 😠 😠