1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
9. čer 2012

@danny38 Tak to věřím, všichni chlapi jsou stejní, ať mladí nebo staří. Proto prosím prosím ať mám jednou dceru 🙂 ( ale byla bych samozřejmě šťasná i za chlapečka )

danny38
9. čer 2012

@mmirunda Uvidíš, že to vyjde 🙂 pak budete na manžela v přesile 😀

mmirunda
9. čer 2012

@danny38 No už se na to těším 😀 😀 😀 nebude vědět co dřív, jestli odhánět ženichy nebo kupovat hadříky a šminky 😀 😀

danny38
9. čer 2012

@mmirunda Je třeba, aby si to užili 😀

mmirunda
9. čer 2012

@danny38 A to měl takové nápady, že by šel na mateřskou. To si vůbec nedovedu představit 😀 ale už od toho naštěstí upustil ( našel si lepší práci a vyslechl si i názor chlapa co na mateřské byl), takže tohle naštěstí zůstane na mě, jinak on by mě klidně hnal do práce a to si dovedu představit. osm hodin v práci a druhá šichta doma, protože on by byl kaput 😀

danny38
9. čer 2012

@mmirunda Přesně tak 😀 Ono se to chlapům zdá jednoduché, ale není to tak 🙂

mmirunda
9. čer 2012

@danny38 Tak já zatím nemůžu soudit, nemám vlastní zkušenost a asi si to sama nedovedu představit, ale myslím si, že zrovna můj chlap by to prostě nezvládnul 😵

danny38
9. čer 2012

@mmirunda Ten můj je občas nerváček, takže věřím, že by to také nedal 🙂

saraha2
9. čer 2012

@danny38 dobré ráno všem!já už mám navařeno a taky karbenátky 😀 s kaší..zítra budou řízečky..

evikj33
9. čer 2012

Ahoj kecky,tak ja už mám i sežráno.. 😀 musím to tak říct,dělala jsem smaž.květák a bramborky a měla jsem na to takovou chut že jsem ujídala už ten dušený květák,manža už brousil za zadkem a než jsem dosmažila už se cpal s talířem.Takže jsme nabouchaní oba 😝 Maly jel dnes k babičce tak trocu poklidím,požehlím a budu se povalovat.Postele jsem zvládla včera,krásně to venku uschlo,ještě že jsem to nenechala na dnešek.

mmirunda
9. čer 2012

@saraha2 ahojky, ty jo, ty karbanátky jsou snad všude a já na ně měla takovou chuť i na kaši 😠 😠

evikj33
9. čer 2012

@kcvrcekz Tak co už je bublinka v bříšku,moc držím pěstičky at se pěkně zakousne a drží až do porodu 🙂

saraha2
9. čer 2012

@evikj33 já taky vyžehlím a pak zalehnem k tv,jsem koukala,že toho tam je dost na výběr dnes..počasí je děs ☹
@mmirunda ňam,ňam 😉

danny38
9. čer 2012

Karbanátková sobota 😀

mmirunda
9. čer 2012

@saraha2 Nedělej chutě 🙄 nebo se stavím, určitě zbylo 😵 😵

mmirunda
9. čer 2012

@kcvrcejz držíme palušky kočko ♥♥

mmirunda
9. čer 2012

A Vám se chce žehlit??? mě se nechce nic 😀 😀

kcvrcekz
9. čer 2012

@evikj33
@marmina
@mmirunda
Ahojky holky říkat to nebudu, ale 😵 😵 😵 ..🙂 A moc děkuji...🙂 Byla bych ráda kdyby to teď dopadlo dobře..🙂

mmirunda
9. čer 2012

@kcvrcekz takže to bylo DNEEEEEEEEEEEEEEEES. Držím držím vše co mám 🙂

kiwisek
9. čer 2012

ahoj holky,ja jsem dnes líná jak had 😀 zatím jsem akorát pověsila prálo, dala prát další.. a jdu se pustit do oběda...budou bryndzové pirohy 😎 manžílek je práci a má sebou obídek, takže si užívám, že s tím nemusím spěchat 😉

kcvrcekz
9. čer 2012

@mmirunda Jak jsem psala říkat to nebudu..🙂 Nechci to zakřiknout...🙂 Děkuji

rox
9. čer 2012

@kiwisek aaaa, konecne ses nam ukazala kocko 🙂
@mmirunda Prosimte rikala jsi, ze pracujes v lekarne. Ten muj furt prudi, ze nas CAR okrada a bla bla. Muzes mi prosim rict, kolik by v lekarne stala krabicka Merionalu? At ho bud uklidnim nebo nastvu 😀 😀

HOlky ja byla dneska na kontrolnim UZ, mam 7 velkych foliku a pry jeste dost malych, dr byla spokojena, male jeste muzou pry dorust. Nejvetsi ma 15 mm. NO jsou jako schudky 15,14,13,12, a 11 mm 🙂 Takze uroda neee jako u Vall 😀 😀 😀 , ale me dr rikal ze bude rad, kdyz ze me vymackne 4-6 foliku. Takze asi dobry. No jsem klidnejsi, bricho stagnuje - neni to lepsi,ale ani horsi, takze dobry.

kiwisek
9. čer 2012

@rox to vypada docela slibne 😉 neboj, oni ještě dorostou... kdy bys měla mít OPU?

saraha2
9. čer 2012

@mmirunda už mám vyžehleno 😉
@kcvrcekz držím moooooc palečky!!!!!!!!!!!!!!!

rox
9. čer 2012

@kiwisek Bud streda nebo ct. V pondeli jeste jeden UZ a to se dohodnem.
@saraha2 Neco mi uteklo koukam.co ma dneska kcvrczek? Taky chci drzet palecky.

mmirunda
9. čer 2012

@rox Ty si platíš všechno sama, že?? tak jedna krabička s jednou injkecí stojí cca 320kč 🙂 jinak je to bez doplatku ( pokud ovšem nemáš už přešvihlý dávky co pojišťovna př stimulaci hradí). Jinak pěkná úroda 😉

mmirunda
9. čer 2012

@saraha2 to si děláš prdéééééééééééééééééél 😠 🙄

rox
9. čer 2012

@mmirunda jj, platim vsechno sama 😖 Zatim jsem v tom za 9 tis za leky. Dr rikal ze to bude kolem 30 tis, tak nevim zda mam bejt rada, nebo me jeste neco ceka 😖 😖
Jinak dekuji, vypada to, ze dneska vecer se bude milacek i radosti se mnou tulit, ptz jsem platila za krabicku 296 kc 😀 😀 Takze jsme SILNE usetrili 😀 😀 😀

mmirunda
9. čer 2012

@rox To teda joooo asi 24kč 😀 😀 na každém balení a to se vyplatí 😀 😀

mmirunda
9. čer 2012

Neměla bych se jít podívat jestli ten chlap ještě žije??? Spal včera od osmi do sedmi do rána a od jedenácti zase spí až doteď 😕 😔