1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
13. čer 2012

@kcvrcekz Já jsem posledních pár dní taky pořád děsně unavená, dnes jsem si taky schrupla 😀

marmina
13. čer 2012

@rory_g v rámci přípravy na těhu je to určitě vhodný 😉 a může mít projímací účinky 🙂

rox
13. čer 2012

@kcvrcekz Unava je docela dobrym projevem toho, ze se to asi povedlo 🙂

rory_g
autor
13. čer 2012

@rox a co doma? 😀 Pochopila jsem, že si mm mail přečetl, už se i bacíte? 😀

kcvrcekz
13. čer 2012

@rory_g no já si spíš myslím, že to je tím počasím. Ráno jsem byla jak po fetu. Hlava se mi motala jak prase.
Holky co berete utrogestan za jak dlouho po zavedení z vás "vyjede"?

kcvrcekz
13. čer 2012

@danny38 broučku, ale ty už v sobě máš sluníčko🙂 já tomu našemu tedy věřím, ale jsem 4den od KETu a to mi příjde moc brzo.
@rox no já fakt nevím jak jsem psala holkám podle mě je moc brzo.

rox
13. čer 2012

@rory_g napul 😀 Dostavil se o pul hodiny drive a cekal na me. Pak sestra rekla ze muze byt se mnou na pokoji a pockat na me, anebo za 3 hodiny prijit. Tak jsem rekla ze on si me pak vyzvedne, jinak by jsme se stacili pohadat na pokoji 😀 😀 😀 Ale asi pred odinou na me dosla nejaka hormonalni depka, tak jsem mu psala ze je mi smutno, tak psal ze pro me dojede a zase si me odveze k sobe 🙂

marmina
13. čer 2012

@kcvrcekz tak ono zavrtávání embryjka je určitě náročný proces i pro maminu, hezky odpočívej. Ta únava bude i utrošem. Docela se divím, že bereš 4-0-4 a ne třeba 3-2-3 (bylo by to víc rozložené a určitě bys i víc využila, takhle to nestačíš vstřebat a po rozpuštění to rychle "vyjede" jak píšeš 😎

marmina
13. čer 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF - ET 24.5. (1 E), zamrazeno nemá, 1.6. test //, 14.6. krev a UZV – tak zítra už to budeš mít oficiální a pošupeš dolů k těhulkám 😀
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 5.6. stimulace na 1.IVF, 14.6. UZV – tobě hodně folíků! 😵
@rox (Gennet Pha) 2.6. stimulace na 1.IVF, OPU 13.6. – 2 vajíčka – posíláme na dálku pozitivní oplodňovací energii 😉
@zana21 (Gennet Pha) 6.6. stimulace na 1.IVF, 15.6. UZV – neboj, dorostou! 😵
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 6.6. stimulace na IUI, 13.6. UZV – tři krásné folikuly a velké rozhodování mezi IUI a IVF nativ
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 11.6. stimulace na 2.IVF (KP)
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET-červen se nekonal, 18.6. konzultace 2.IVF (Gennet Lbc)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, 5.6. KET (2 E), 18.6. krev
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 19.6. UZV před stimulací na 2.IVF (DP)
@tulipanek82 (Helios Brno) 11.6. výsledky vyšetření před 1.IVF – jak jsi dopadla?
@pixie18 (Gyn Fiv BA) červen stimulace na 1.IVF (KP) – kdy startuješ?
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (25.5. ET 2 E), 2.6. pozitivní test, 22.6. UZV
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, KET 9. nebo 10.6.
@caroline123 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen – kdy půjdeš?
@lolitka25 (Gennet Pha) stimulace na 1.IVF červen/červenec (DP)
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@radina (Antolská BA) 1.IVF odklad na červenec
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), po imuno a genetice 2.IVF(červenec)
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET odklad
@absti (Gennet Pha) 4x IUI bez úspěchu, 1.IVF (srpen)
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen)
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace před 1.IVF (září)
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, 18.6. výsledky screeningu
@winterska (Gest Pha) 3.IVF květen/12, 14.5. KET (2 E),1 mimi, 21.6. UZV
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 14.5. KET (2 E),1 mimi, 22.6. UZV
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF- ET 19.5. (2 E), dvojčátka
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 26.12.12
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP).

kcvrcekz
13. čer 2012

@marmina no to jo, mimčo maká jak horník v dole když se zavrtává, ale to je brzo ne? No skoro všechny v RF mají 4-0-4 já to beru tak, že ráno si zavedu a ležím tak hoďku a večer před spaním abych nevylízala z postele, ale poslední dva dny to ze mě tedy jde jaksi rychleji ven. Nechápu.

kcvrcekz
13. čer 2012

@danny38 tfuj tfuj tfuj na zítra🙂

mia75
13. čer 2012

@rox vidíš, bude bouřlivé italské udobření 🙂 musíte teraz spolu tým embryjkám držať palce 🙂
@kcvrcekz Ja som sa tiez divila, napchať tam ráno a večer 4ks, nic moc 🙂 ale asi lepšie ako rýchlo v práci naobed na WC 2ks ako ja - to potom vyjde von veľmi rýchlo 🙂

marmina
13. čer 2012

@kcvrcekz mě v CARu říkali, že uhnízdění probíhá záhy po transferu. Prý hned po zavedení se přilepí na děložní stěnu a během několika hodin se začně uhnízďovat. Tak nevím. Jinak se říká, že týden po opolodnění je uhnízdění, takže asi 7denní embryjko, si to nějak spočítej, jak dlouho se po OPU kultivovalo plus něco na rozmražení, já myslím, že už ho v hnízdečku máš 😉

kcvrcekz
13. čer 2012

@marmina to by bylo krásné🙂

danny38
13. čer 2012

@kcvrcekz Děkuji moc, jsem hrozně napnutá co mi dr. řekne 🙂

danny38
13. čer 2012

@kcvrcekz Já mám utroš 2-2-2 a jde ze mně také, musím si brát slipovky 😀

kacaul
13. čer 2012

@rox to je dobře 🙂 ... tak hezké usmiřování .. 😉

sheronka
13. čer 2012

Ahojte kocky. Mate niektora skusenost s punkciou vajicok na 20 DC? Som 13DC a moje foliky maju tak 8-12 mm 😒

kcvrcekz
13. čer 2012

@danny38 no bez ní už nevycházím a večer mám klasickou... Je to mazec a toho už se asi nezbavím. 😲 ale raději slipky a zdravé miminko než nic.

rory_g
autor
13. čer 2012

@kcvrcekz já se snažila chvilku ležet, aby hned nevyšel...ale neboj, vychází postupně a stěnou dělohy se dostane to, co má 😉 Dr říkala, že při polykání projde játry a jakoby nebyl, takže asi moc dobře vědí, proč zavádět.
@rox jé to je hezké 😵 Ona ta Italská (doslova) domácnost má něco do sebe, zase to udobřování... 🤐 😅 😀 😀
@marmina Tobě se to také blíží, doufám, že liberecký Gennet bude takový, jako na Letné a že tam budeš spokojená 🙂
@dadenka111 a Ty ako, Dadi? 😵
@zana21 Ty víš, v kolik máš v pátek kontrolu? Já mám také v pátek, ale ještě nevím v kolik 😀

zana21
13. čer 2012

@danny38 Držím palečky na zítřek a pak tě šup @marmina šoupne dolu 🙂
@rox A kdy budeš vědět více, držím palečky a moc na tebe myslím 🙂
@kcvrcekz To zní velmi slibně 😎
@rory_g V pohodě, já byla na osmou, tak to jsme se minuly. Já jdu také v pátek, čas mi sestřička řekla, jdu ve 14:30. Tak pak dej vědět, v kolik. Jo a k úrodě....KRÁSA, 3 folíci. Je to těžké se rozhodnout, co a jak. protože i při změně léků pořád nevíš, jak zareaguješ. Ale dala bych na dr a šla jenom do IUI, vždyť tady také někdo měl stimulku s clostíkem, když víš že na něj reaguješ dobře, může být součástí případného dalšího pokusu IVF. Ale to už určitě nebude potřeba 🙂

rory_g
autor
13. čer 2012

@sheronka ahojček, to nevadí, že pozdě, hlavně že rostou!! Mě poslali brzy a nic z toho...teda vyrostli jen 2 folíci 😝 Normálně mívám ovu cca 16DC a na OPU jsem byla 11DC...dnes jsem 10 a po Clostilu mám 3 folíky okolo 13mm, takže nic není ztraceno, vyděržaj pionier 😉 😵

danny38
13. čer 2012

@zana21 Děkuji moc a já ti přeji hooodně moc krásných vajuch 😉

kacaul
13. čer 2012

@rory_g já bych dala šanci přírodě a zkusila IUI .. a až pak IVF.. třeba to vyjde a budeš mít fakt trojčátka 😀

rory_g
autor
13. čer 2012

@zana21 já jsem úplně na větvi, nikdy jsem na Clostík nereagovala, ale asi spolu s pozůstatky Menopuru...taky si spíš myslím, že uděláme jen IUI, když se nepovede, tak průchodnost tou pěnou (prý to nebolí 😅 ) a kdyžtak druhé IVF

rory_g
autor
13. čer 2012

@kacaul 😀 😀 😀 mm pravil, že dvě by nám stačila, že třetí prodáme, abychom uživili ty dvě 😀

rox
13. čer 2012

S tim tulenim nevim holky....mam bricho jako balon, docela me boli, takze zadnou vasen dneska neocekavam 😀

tulipanek82
13. čer 2012

Ahoj holky, tak jsem se konecne po sto letech dostala na pocitac-manzel si pujcil notas v patek do prace a slavnostne ho prinesl az dnes... Byli jsme v pondeli na konzultaci vysledku v Heliosu. Ja jsem mela vysledky v poradku, ale manzel mel sptny SPG a jeste k tomu ma protilatky proti spermijkam 😒 Takze nam budou delat metodu ICSI. Je nam to trosku lito, doufali jsme ze to pujde tou jednodussi metodou, ale na druhou stranu jsme radi, ze odhalili problem...

tulipanek82
13. čer 2012

@marmina Omlouvam se za pozdni nahlaseni vysledku (viz vyse;) Jinak uz jsme nafasovali leky, budu mit dlouhy protokol a zacinam pichat pristi tyden...

rox
13. čer 2012

@tulipanek82 Me dneska rekli, ze kdyz se vajicko ma normalne spojit se spermijkou,tak to klapne na 50%, kdyz mas PICSI je uspesnost 80%, takze i rpesto ze mame vybornej SPG tak jsem dala PICSI.....preci jen jsem si moc nemohla vybirat 😖 s tou bidou co jsem snesla.