1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

cuculik1
16. čer 2012

@rox tak poradil mi dat si dnes jeden paralen, viac menej len lezat moc sa nehybat a ak by to nepreslo tak mam za nim vycestovat.... ked lezim da sa to... ale staci ze mam len trosku plny mechur a ned to boli a tak chodim stale na wc a tam to su poriadne krce... ale ohss to asi nebude lebo obvod pasa je rovnaky a vaha tiez, tak len vydrzat.. et mame v pondelok,teda ak to to pondelka vydrzia, zatial 5 je vraj ukazkovych tri tiez ok a jedno sa spomalilo... ale pri nasej diagnoze to uz zajtra vsetko moze vyzerat inac.... do car si volame az v pondelok rano ci sa et kona alebo nie.... takze aj ty treba oddychovat a hadam to rychlo prejde

dadenka111
16. čer 2012

@zana21
@danny38
@marmina
@rory_g
Ahojte holky, tak zvládla som to. Vyspatá som až až. Bola chvíľku sranda po narkóze kým sme došli k sebe. Trepali sme blbosti. 😀 4baby sme tam boli. Úroda hojná 13 vajíčok. Dala som všetko na IXI. Zajtra mi volajú ako to dopadlo. Koľko sa oplodnilo. Pekný deň.

rox
16. čer 2012

@unkarka Mezi Humpolcem a Jihlavou.

unkarka
16. čer 2012

@rox aha tak to jo

rox
16. čer 2012

@cuculik1 Ja uz jsem u sebe doma, takze se valim a nikdo me nebuzeruje 🙂 Jake mas ty bolesti? Ja to nejak na curani nemam silnejsi....Drzim pesticky at vsech 8 je v poradku a budes mit hromadu mrazacku!!
@dadenka111 Ty jses taky pekna nosnice 🙂 Drzim palecky at se oplodni vsechny!!

danny38
16. čer 2012

@rox Teda děvče, divím se, že s ním ještě jsi. Silně mi to připomíná předešlý vztah, ale tam to bylo ještě horší, jelikož jsem byla fyzicky napadána. Taky mě urážel a ponižoval, byl to pro mě psychický teror. S ním jsem právě byla 2x mimoděložně těhotná, při jednom na mě ječel prý bůhví s kým to mám a při druhém za mnou ani nepřišel do nemocnice, jelikož byl někde flámovat a chrápal až do odpoledne a myslím, že tam ani nebyl sám, když měl jistotu že jsem v nemocnici. Jsem šťastná, že jsem od něj tenkrát utekla. Dnes už mám od něj klid, ale snažil se mě terorizovat i po mém útěku, pořád psal sms kde byl buď děsně nešťastný nebo mi vyhrožoval. Bylo to mé nejhorší období, které trvalo celých strašných 5 let. Když ženská vycítí, že to je všechno špatně a že už ani nejsou skoro žádné pěkné chvilky, je čas sebrat veškerou sílu a jít. Jsem ráda, že jsem potkala mého současného manžela, který mě sice občas taky pěkně štve, ale je to v mezích a pokud mi není dobře tak vím, že se o mě postará. On byl ten, který mě zvedl po onom strašném vztahu zase zpátky nahoru 🙂

danny38
16. čer 2012

@dadenka111 Tak to je pěkná úrodička, na zítra budu držet pěsti, ať se všechny oplodní 😉

rox
16. čer 2012

@unkarka Proc se ptas?
@danny38 To ja kdyz lezela 1 den v nemocnici tak za mnou prisel 6x! Az jsem se stydela 😀 On je bezvadnej, hodne toho pro me dela, miluje me.....ale obcas ma zcela necekane zachvaty amoku, zcela bezduvodne.....a to se pak taky bojim, ze mi jednu vrazi. Jeho amoky trvaji 5 min, pak je zase jako beranek, nicmene ja ho tyden nenavidim.

danny38
16. čer 2012

I tak nemá právo být na tebe sprostý a to by si měl uvědomit. Potřeboval by pořádně vydusit, aby si to pro příště zapamatoval a už takové věci nedělal 😀

ivapo
16. čer 2012

Ach Jo ty chlapi... Někdy je za kopat az kam!!!

mmirunda
16. čer 2012

@ivapo spíš nakopat až tam 😀 😀

unkarka
16. čer 2012

@rox jen tak ja ze jsi psala ze to mas od nas kousek chajdu tak jsem si na to vzpomela.Nezlob se 😉

unkarka
16. čer 2012

@mmirunda tak uz z prace doma??

ivapo
16. čer 2012

@mmirunda jojo přesně!! 😝

mmirunda
16. čer 2012

@unkarka Došla jsem teprve teď, máme otevřený do osmi a než se dopravím domů, tak to chvíli trvá 😖

mmirunda
16. čer 2012

@ivapo Ten můj je dneska protivnej jak ho.no a naprosto neschopnej 😠 😠 prvně mi volá do práce, že mu nejede zvuk na pc a co má dělat, pak mu říkám,aby spravil záchod, že protéká a on mi na to říká, že to není jeho byt ( bydlíme v podnájmu) a že on už si s tím neví rady, tak mu říkám, že řeknu taťkovi nebo manželovi od mamky a na to mi řekne, že zase bude vypadat jako debil, co nic neumí. Tak doprčič, to si to mám jako spravit sama 😠 😠 ??? Bych mu jednu pleskla

rox
16. čer 2012

@unkarka nene v pohode, ale asi to takovej kousek neni mam pocit z tveho povzdechu 🙂
@mmirunda A Jako ze neni jeho ten zachod tak ho necha protekat? ja fakt nekdy mu chlapskou logiku, ci nelogiku fakt nechapu.
@danny38 to mas svatou pravdu, i kdybych byla hnusna, protivna a tvarila se nevim jak, tak nema pravo delat takove sceny a urazet me. Holky on mi nenadaval, kdyby mirekl ze jsem krava, tak by to mozna bylo i lepsi,ale on se na me podival a rekl mi ze jsem zenska na hovno, ptz ani nejsem schopna otehotnet!

mmirunda
16. čer 2012

@rox ☹ jooo to jsou ty slova, který by člověk nikdy neměl vyslovit, ale někdy prostě v afektu vylítnou ☹ Taky jsem to už kolikrát měla na jazyku, když jsme se s tím mým hádali, tak ze mě málem vylítlo, že je neplodnej a já zdravá ☹
No asi to není jeho záchod, ale jen můj. Stejně tak až prý já budu mít děti, tak ON bude vydělávat a já se budu starat, když budu na té dovolené 😠

rox
16. čer 2012

@mmirunda Jo to miluju ty kecy jak chlapi vykladaji ze zenska ma preci dovolenou , celej den se vali doma s nohama na stole, tak proc by nemohla uvarit teplou veceri. Ale kdyby si to vyzkouseli treba na 7 dni tak by se zblaznili a s radosti utikali domu. A jeste se divi, ze dojdou po 8-hodinach prace domu a dostanou dite do ruky pac zenska ma jinou praci a panove tvorstva preci pracovali,tak maji narok na odpocinek. A kdy ma narok na odpocinek zena??

mmirunda
16. čer 2012

@rox To je přesně ono, ten můj se se mnou dlouho hádal, že chce zůstat doma a já prý budu chodit do práce. Ale dopadlo by to tak, že já bych vyfluslá přišla z práce po osmi hodinách a hned mezi dveřma bych vyfásla dítě, uklidila tady ten bordel za celej den a uvařila na den následující, protože drahý muž by chtěl odpočívat. jeden kamoš co byl na mateřské mu to vysvětlil a od té doby už být doma nechce. Hrdina. bych ho chtěla vidět

rox
16. čer 2012

@mmirunda Jo ale kecy ze zenska se vali budou mit furt. Ja si kolikrat zasla poprvy na zachod az ve 4 odpoledne, o jidle ani nemluvim.

mmirunda
16. čer 2012

@rox Tak jsme si hezky zanadávaly 😉 A co ty?? Už je ti trošinku lépe??

marmina
16. čer 2012

ahoj holky, tak jsem váš celodenní pokec dočetla, užívala jsem si letní počasí u rodičů na venkově 😉 Tabulku dnes musíte oželet, už nemám sílu!

@dadenka111 skvělé, krásných 13 😵 tak ať se hezky oplodní a jsou z nich samí šampioni 😉 určitě dej zítra vědět jak se jim daří!
@rox řeknu ti, že jsem z toho co ti manžel řekl šokovaná! já si asi žiju na obláčku se svojí první láskou, nikdy mi neublížil ani fyzicky ani slovně...nechápu, že může někdo ženě v takové situaci jako jsi teď ty, něco sprostě vyčítat a nadávat, to je neskutečný 😠 roxi, nedej se!
@mia75 jsem ráda, že je vše zase na dobré cestě! Určitě je dobře, že máš doktory kolem sebe, aspoň můžeš být klidná a všechno zase bude o.k.! Pozdravuj mimi a opatruj te se 😵

winterska
16. čer 2012

@mia75 i já ti držím palečky, at je všechno v pořádku a mimi se drží!!!!

ivapo
16. čer 2012

Koukám na fotbal .. Az ted jsem nakoukla .. Jen jim dejte chlapcům holky!!!! Je to hold záhadný hlavolam ten chlap!!

mmirunda
16. čer 2012

@ivapo joo taková Rubíková kostka a ježek alias píchající věc v kleci

rox
16. čer 2012

@mmirunda Tak tak....ano jsem sama, nekomunikujeme a je mi lip.
@marmina Ja znam spoustu chlapu, osobne nebo z vypraveni, ale taky jsem nezazila aby se nekdo choval jako male dite - pripada mi jako mimino, to taky nezajima zda ma mama dobrou naladu nebo zda ji neco neboli - mimino chce svoje a nekouka vlevo vpravo 🙂 A kdyz to nedostane tak jeci. Me to prijde uplne stejne chovani. 😒

ivapo
16. čer 2012

@mmirunda Ooox 😎 😝 😉 😝 😒 -) Tak jsme vyhráli .. Hurrraaaaaaaaaaaaaaaaá!!!

ivapo
16. čer 2012

@rox nesedet doma a truchlit jak je na me takovem a hned jednat .. Nukázat ze se ho bojíme!!!

danny38
17. čer 2012

Ahojík holky, tak dnes se hlásím z práce pro změnu já 😀 Mám tady toho celkem dost tak mě to ani tolik neštve, že tu musím být. Dnes nám budou měnit počítače a vyšlo to na mě, že tady musím být. Budu si dělat svoje a oni ať si s tím tady poradí jak chtějí 😀