1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kcvrcekz
17. čer 2012

@verry Ahojky no snad všechny co můžeš mít..🙂 Už to nějak nevnímám..🙂

verry
17. čer 2012

@kcvrcekz 😀 však se tak nepozoruj, kdy dáš testík?

kcvrcekz
17. čer 2012

@verry No právěže se snažím a tak se to mu jen směju..🙂 No asi ve čtvrtek..🙂 Zítra by dle dnů cyklu měla dojít MS..Tak jsem na to zvědavá..I když beru utroš minule jsem na první den kdy měla dojít začla špinit, nebo co to bylo...

verry
17. čer 2012

@kcvrcekz ok, počkáme na testík 😉

kcvrcekz
17. čer 2012

@verry přesně🙂

zabka1124
17. čer 2012

@martina_81 momentalne stimulaci 6den 🙂dufam, ze nieco vyprodukujeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 !!!

ivapo
17. čer 2012

@danny38 ahoj nemela si spíš hcg 1000 nez 10 000 ? Normálně je kolm 300 az 1000 ze zacatku a já měla 6300 a to je pry moc.. Proto si me nechali v tě nemocnici ze si myslely ze to muže byt mimidelozni..

dadenka111
17. čer 2012

@danny38 @rox ja vobec neviem co mi to rano embryologicka hovorila. zobudila ma rano a bola som tak otapena este. ja som len zapisovala cisla a nic ma nenapadlo sa spytat a zase som lahla spat. ze sa to tak robi, ked je dostatocny pocet. daju zamrazit hned. tak hadam to nebude na skodu. 😒
@martina_81 my sme si to prebrali s mm a prisli sme na rozhodnutie, ze dve. je 30% statistika na dvojicky a chceme zvysit sance aby sa na prvy krat podarilo aspon jedno. A ked budu dve je to len krasny bonus a nejako to zvladneme. Odbijeme si to kym budu malinke, ale potom budeme velmi vdacny, urcite nebudeme lutovat.

zana21
17. čer 2012

Ahojky tak se ozývám po víkendu, byli jsme u našich. @dadenka111 Skvělá zpráva, moc jsem na tebe o víkendu myslela. Úžasná úrodička ještě skvělejší je počet zralých a oplodněných vajíček. Snad se zítra také pochlapím a napodobím tě 🙂
@marmina Vždyť jo, máš nárok na odpočinek 🙂
Holky, chtěla jsem se zeptat, měly jste před OPU nějaké bolesti vaječníků., Já od pátku baštím bílkovinu a přidala jsem další litřík pítí a cítím se v pohodě. Tak se bojím, když vaječníky skoro necítím, jestli rostou a je vše OK..

martina_81
17. čer 2012

@dadenka111 mám úplně stejný názor a jen se v něm čím dál víc utvrzuji. 😀 Kdy Tě čeká transfér?

danny38
17. čer 2012

@ivapo Opravdu 10 000, mám to napsané i ve zprávě. Taky mě to zarazilo, ale jelikož nemám vejcovody, tak mám tak nějak jistotu, že to nemůže být mimoděložní. A když mi dělal ultrazvuk, tak jsem měla vše v pořádku.

danny38
17. čer 2012

@zana21 Já myslím, že mě možná malinkato pobolívali, ale že bych je nějak výrazně cítila, to ne 😕 Vycucli pak ze mě 20 oocytů.

danny38
17. čer 2012

@dadenka111 Tak já si myslím, že na škodu to určitě nebude, jen mě to překvapilo 🙂

zana21
17. čer 2012

@danny38 Vážně? Ta to jsi mě uklidnila 🙂 Ty jo, taky jsi byla pěkná noscnice 🙂 A kolik bylo zralých vajíček?

unkarka
17. čer 2012

ahojky tak zitra v poledne budu volat na imuno vysledky tak snad vše bude ok.Zacinam mit z toho nejakou depku aby tam neco nenasli 😒

danny38
17. čer 2012

@zana21 No, to mi právě vůbec neřekli, jediné co vím, že se jich oplodnilo 8 bez ICSI 🙂

danny38
17. čer 2012

@unkarka Přeji jen a jen dobré zprávy 😉

mmirunda
17. čer 2012

@unkarka neboj se, nenajdou 😉

zana21
17. čer 2012

@danny38 Krásný, snad se také zadaří 🙂

ivapo
17. čer 2012

@danny38 tak to nevím proc jim to přišlo podezřele... Jo vlastne bylo to po 15 dnech po ET..... A dívali se ze v děloze nic nevidí... Dyt to bylo moc brzo ne ?

mia75
17. čer 2012

Ahojte, som rada, že čítam o peknej úrode vajicok u @dadenka111 a že ste aj ostatné, zdá sa, v poho 🙂 Ja si stále vychutnavam kvalitu slovenskej štátnej nemocnice pri 33 stupňoch v tieni, ale nie je to také hrozné. Kedže som tu minuly rok lezala mesiac, viem, čo na mňa chystajú 🙂 zajtra mi prosím držte palčeky na sono, nech tam malé je a v poriadku. Ďakujem veľmi

dadenka111
17. čer 2012

@martina_81 ET mi dali na stvrtok. mame PK a v stredu mi maju volat ako sa maju dropci a kedy presne mam prist na vklad 😉
@zana21 diky 🙂 ty asi dost pijes, ze ta nebolia. ja som mala posledne dva dni pri pichani vacsich davok uz bolesti vajecnokov aj pri chodzi a hlavne ked som si sadla. auu. po odbere o trosicku vacsia bolest hlavne lava strana. uz je dobre 😔

martina_81
17. čer 2012

@dadenka111 tak hodně štěstí. 😉 Nám to vychází na úterý nebo na středu, podle toho, co nám řeknou zítra, mám si odpoledne volat.

rox
17. čer 2012

@zana21 Me bolely dost dva dny pred, ale den pred jsem taky vubec nic necitila!
@danny38 Ty hodnoty HCG hodne skacou a ty mas ten bonus jistoty 🙂 Urcite to je v poradku.
@unkarka Depku si nechej na dobu,az neco najdou. Do te doby bud v klidu!
Ja mela 5tt HCG 2 000 a taky meli podezreni na mimodelozni, ty hodnoty fakt litaj.

dadenka111
17. čer 2012

@mia75 budeme na teba mysliet. 😵
inac v gynfive v dennom stacionari, kde sme lezali a cakali na zakrok, tak sme tam mali pustenu klimu a spinkalo sa tam veeelmi dobre, az sa mi nechcelo do toho tropickeho tepla a vyhriateho bytu. tie horucavy v nemocnici nezavidim. drz sa!

unkarka
17. čer 2012

@danny38 @mmirunda holky děkuji, ještě že to tady funguje.člověk se tu vypíše,najde fajn lidi který tady jsou fajn a poradi a pohladí po duši. 😉

unkarka
17. čer 2012

@rox děkuji no ono když to druheho nezajima tak clovek premyslí co a jak dal,jak vse bude a co kdyby neco.noproste pakárna 😉

dadenka111
17. čer 2012

@martina_81 dakujem, tak ty to mas skor 😉 uz aby sme vedeli ten pozitivny vysledok. ty budes testovat aj doma ci pockas na krv? taky hodne stestiiii prajem

zana21
17. čer 2012

@mia75 Myslíme na tebe, ať je vše v pořádku 🙂
@dadenka111 No mě bylo dost špatně v ten pátek, ale co jsem začala baštit bílkovinu a pít je líp. Mě právě dr na poslední dávku snížila menopur z 225 na 75 jednotek, tak snad folící rostou jak mají 🙂 A právě, že mě skoro nebolí..Do středy se tíineozvou?
@rox Stejně je to divný, že pak nic necítíš. Snad je vše v pořádku.

kive76
17. čer 2012

@unkarka uvidíš, výsledky budou o.k.