1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
23. čer 2012

@verry jůů!!krásná fotečka!!!!!!!!ta,co byla se mnou,tak psala,že často břicho cítila a cítí...každý prožívá těhotenství jinak..někdo zvrací,někdo vůbec nic nepociťuje..takže se snaž být v klídečku a dej spíše na svůj pocit-takže pokud se ti to nebude zdát,tak frč do nemocnice a nehni se od tam,dokud ti to někdo pěkně nevysvětlí...ať máš jasno 😉

saraha2
23. čer 2012

@sophie32 jůů!!gratuluju!dvojčátka!to je super!

danny38
23. čer 2012

Krásný den holky 🙂 Potřebovala bych poradit. Po ET jsem začala trpět na dost nepříjemnou zácpu, co je na to dobré, případně co je důležité zařadit do jídelníčku?

saraha2
23. čer 2012

@mia75 jen se nech hýčkat..doma i když člověk chce,tak si neodpočne..takže ať si tě tam nechají,jak dlouho bude potřeba!!hlavně,ať jste oba v pořádku!!!!ležíš na sedmičce,že? 😉 za pár měsíců budeš o patro níž 😉

verry
23. čer 2012

@saraha2 díky 😉 no mám pocit, že ten můj dr. to trochu hrotí.. 😅 ale samoz kdyby se mi přitížilo nebo bych začla krvácet či něco podobnýho...na nic nebudu čekat! 😉

verry
23. čer 2012

@danny38 ahooj, na zacpu je dobrej třeba švestkovej kompot. A hodně pííít

saraha2
23. čer 2012

@danny38 mě hned po ET řekli,že pokud trpím na zácpy,at si dám každý den misku kompotu..já na to netrpím,ale i tak jsem měla nakoupený ty jogurty s vlákninou.....nic jiného nepporadili..

saraha2
23. čer 2012

@verry tak,tak..hned utíkat..raději dřív,než pozdě...

saraha2
23. čer 2012

@mmirunda dej si to vínečko červené!!!!!!!

verry
23. čer 2012

@saraha2 přesně tak 😉

verry
23. čer 2012

@saraha2 a jak se máš? určitě se zase bahniš doma v bazénku vid? 🙂 ... zavidím, já radši ani nevylejzám, abych s sebou nekde nesekla 😅

danny38
23. čer 2012

@verry @saraha2 Holky děkuji, vyzkouším 😉

saraha2
23. čer 2012

@verry dnes néé.je pod mrakem..ale jinak každý den 😉 ale ted byla voda 30st,takže to ani neosvěžilo..ale zase lepší,než studený..ted mám ještě týden klid..v úterý začnu stříkat sprej zas,v neděli vysadím utrogestan a estrimax a prý do 4dnů přijde MS,tak druhý den krev,zas i manžel musí jít na tu žloutenku atd a začne píchačka 😀 budu mít ty klasik,tak budeš radit,jo? 😉

verry
23. čer 2012

@saraha2 u vás je pod mrakem? tak přijed sem... tak obloha vyluxovaná a paří to paří... to zase bude den 😖
jůůů, tak už ti to konečně začne! super 😉

saraha2
23. čer 2012

@verry fáákt??tady od rána zataženo..vypadá to,že sprchne..

mia75
23. čer 2012

@saraha2 Sarinko, ležím v Bratislave, minuly rok som lezala 2 týždne na sedmičke a zaplatila som majland (nemám české poistenie). Tu je to päťka a snáď o pár mesiacov pôjdem na štvorku a domov so zivym uzlíčkom 🙂 Takze o chvíľu začne pichacka? 🙂 veľa šťastia nech to teraz vyjde

verry
23. čer 2012

@saraha2 ja chcííí taky déééšt 😀 náš teploměr na slunku ukazuje 55 😲

verry
23. čer 2012

@mia75 ahooj, doufám že jste v pořádku 😉 opatrujte se 🙂

unkarka
23. čer 2012

krásný den vám všem u nás na Vysočině hlásím krásné počasí,svítíčko sluníííí a bazén to jistí 😀

malinka_02
23. čer 2012

Ahoj holky, same krasne zpravy..V Praze taky obloha modra a vedro.Skoda ze ja bazen nemam v byte 😉

evikj33
23. čer 2012

@sophie32 Co to čtu,tak už v tom s dvěma broučkama nejsem sama,super moooc gratuluju 🙂

evikj33
23. čer 2012

@danny38 Ja měla na začátku taky problém,ale zpravilo se to,jedla jsem jogurty,pila a ta 😉 ky ovoce,jablka,banan atd.

evikj33
23. čer 2012

Jinak přeji hezký i když parný den 😎

zana21
23. čer 2012

@mia75 @dadenka111 @marmina Tak máme ET 1 E za sebou 🙂 Rozhodlo se to až dnes ráno a nakonec jak jsme se s mm nemohli rozhodnout, zda zavedeme 1E nebo 1E, tak to příroda rozhodla za nás a embryoložka nám doporučila k transferu jen jednoho mimíška skvělé kvality 🙂 Zda vůbec budou mrazáčky se dozvíme v pondělí, rozhodne se to zítra, jak se jim bude dařit 🙂

rory_g
autor
23. čer 2012

@zana21 hodně štěstí kočko 😵

dadenka111
23. čer 2012

@zana21 ahoj, to akoze len jeden je skvely a ostatni ho len dobiehaju? Je to fajn aj s jednym, vidim to veeelmi pozitivne u vas. Nech sa pekne hniezdi a cubudup si v tom 😉 maminka

zana21
23. čer 2012

@dadenka111 Přesně tak, pouze jedno embryko měl skvělou kvalitu a byl dopučeno k ET. Dostala jsem zprávu, tak blastocyst máme asi ještě 4E, ale kvalita nebyla tak dobrá. Ale alespoň jste se s mm nemusela dohadovat a bylo rozhodnuto. Jedno embryko stačí, aby to vyšlo 🙂 A co ty, už je to lepší s tím podbriškem? Já ho zase dnes více cítím ,ale myslím, že je to tím, že zase mi dole zasahovali 🙂 A jaký máš doma režim? Já snažím normálně fungovat, jen jsem opatrnější. Jsem aktivní člověk a doma ležení mě vůbec nebaví, vždy alespoň musím umýt nádobí a tak 🙂

zana21
23. čer 2012

@rory_g Děkuji, tobě také 🙂 A jak ti je, křeče už nejsou?

danny38
23. čer 2012

Tak jsem měla dneska akční den, byli jsme nakupovat a bylo to super 🙂 Nakoupila jsem si docela dost oblečení, do kterého se konečně dobře vejdu 😀 Jsem přesvědčená, že po těch hormonech jsem dost nabobtnala, protože tak nějak jím pořád stejně jako před IVF, ale připadám si jako bych soutěžila o titul nejtlustčí žena světa 😀 A jelikož to už s objemem těla už zatím nijak nezlepším, tak jsem si dopřála dobroty z KFC a v restauraci jsem měla naprosto skvělý čokoládový shake 😀

rory_g
autor
23. čer 2012

@zana21 no mám to nějaké divné, břicho pobolívá, řekla bych, že z utroše, ale ty křeče mě trošku berou ne wc pořád...nevím co to je 😅
@danny38 jsi těhulka, máš na to nárok si zaprasit 😀 Ale jinak mám taky po braní Prednisonu od dubna 3kg nahoře 😝 Doufám, že ho budu moct vysadit 🙄