• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

4. dubna 2017 
Dlouho me nic tak nenastvalo jako ta uboha pani :angry: To asi ona sama měla uraz mozku teda jestli nejaky vubec mela(mozek) :grinning:
25. čer 2012 ve 20:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sophie32 prida pod titulkem PRUDIČKA :grinning:
25. čer 2012 ve 20:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
:hearts: Ženy, které si miminko moc přejí:
@kive76 (Pha Motol) 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace 1.IVF – na zítra dobré výsledky! :dizzy_face:
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 11.6. stimulace 2.IVF (KP), OPU 22.6. (22 vajíček, 4 E) – věříme v dobré zprávy dej vědět!!!:hearts:
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. krev – jak jsi dopadla?

@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET (srpen), 28.6. UZV
@malinka_02 (Pha Podolí) 28.6. konzultace 1.IVF
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12, 16.6. OPU (13 vajíček, 4 E zamrazena), 21.6. ET (2 E), test plánuje 28.6.
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12 (19.6. OPU), zamrazeno nemá, 21.6. ET (1 E), čeká na //
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (18.6. OPU), 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), čeká na //
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP)
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, test kolem 3.7.
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec (DP)
@radina (Antolská BA) 1.IVF (červenec)
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (červenec, DP)
@strapula (Iscare BA) 1.IVF (červenec)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET červen (neúspěšný), 16.7. konzultace KET
@marmina (Gennet Lbc) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 17.7. hydrolaparoskopie, 2.IVF (srpen)
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@absti (Gennet Pha) 1.IVF (srpen)
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2.IVF (srpen)
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF (září/říjen)
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@caroline123 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen

:hearts: Šťastné ženy v očekávání:
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), 28.6. UZV - mňam mňam švestičky :grinning:
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, 9.7. – screening
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), vypadá to na dvojčátka
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, hospitalizována...
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP).
25. čer 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahoj holky, všem vám držím palce, ať je to tu co nejdřív samá těhulka. Už by to chtělo zase nějaké krásné pozitivní testíky, ať se tu zvedne nálada. :slight_smile:
My jdeme pozítří na UTZ v 18. týdnu, prý je to teď místo tripple testů. Doufám, že už nám řeknou, co to bude! Já si teda myslím, že vím, ale nechám si to pro sebe do UTZ. :grinning:

@sashulka Takový komentář mě pokaždé pobaví a zvedne náladu, protože zjistím, že na světě je o tolik hloupějších lidí než já, a hned je mi líp. Takže děkuji! :grinning: :grinning:
25. čer 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
25. čer 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivapo no a pak buď v klidu, když Ti tady nějaká taková ..... napíše tyhle hovadiny. :angry: Ať si každej dělá co chce, to už jsem tady taky viděla jednu, co založila diskuzi na téma "neplodnost jako dar" s tím, že my, co nemůžeme mít normálně dítě, se máme postarat o všechny ty odložený děti,aby měli domov. Pořád říkám, že sem nebudu chodit, abych byla v klidu a ono mi to stejně nedá, vlezu na koně a občas to dopadne takhle. :angry: :angry:
25. čer 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemorosis jůů, to letííí! a bude to druhej kluk a basta :grinning:
25. čer 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina :DDDDDDD
25. čer 2012 ve 20:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina teda máš můj obdiv, že se Ti s tou tabulkou chce pořád tvořit. Možná to jen zkopíruješ a doplníš aktuality, ale stejně. :wink:
25. čer 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina_81 přesně tak!! :wink:
25. čer 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina No neva....nabuduce :slight_smile:
Dnes som bola u lekara a buduci tyzden uz idem prvy krat do tehotenskej poradne :slight_smile: Chcela som vam sem dat fotku z UTZ, ale zabudla som ju u rodicov.
25. čer 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina Zatím nic nepůsobí, jen doufám že mě to třeba nechytne zítra ráno na cestě do práce :grinning: ale kompůtek byl moooc dobrej :grinning:
25. čer 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla bude!!neboj!! :wink:
25. čer 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina_81 však já se z toho jednou zblázním a pak předám žezlo dál :grinning:
25. čer 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 to si piš, že to bude zítra ráno :slight_smile:
25. čer 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny38 Ahojky! Vidim, ze sa pridavaju tehotenske priznaky :slight_smile: Vraj velmi dobre funguje namocit susene slivky do vody, nechat ich zopar hodin a potom ich zjest a tu vodu vypit...aky rychly je ucinok, to neviem :slight_smile:
25. čer 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sashulka ty jo.... Kolik ty máš dětí, že soudíš ostatní? My do sebe možná cpeme hormony, ale taky víme proč to dělalme. Ovšem u tvého příspěvku mám dojem, že by si měla začít brát něco ná hlavu a nebo alespoň uvažovat co vůbec vypouštíš do debaty o ivf za bludy. Pokud máš takové přesvědčení co tu píšeš tak si založ svoji diskuzi na toto téma a se sobě rovnými si o tom piš sáhodlouhé komentáře, ale nás laskavě vynech ze svých opravdu nesoudných výlevů.
25. čer 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@unkarka nech babu babou..asi na IVF nemá jak odvahu..tak asi ani peníze...tak to potřebuje vyventilovat..takže ji politujme a fertig s babou bláznivou...ale já takový podobný názor taky slyšela..údajná kamarádka mě naznačila,že asi mít dítě nemáme.....ale ona sama dítě nechala rodičům na slovensku a užívá si alkoholu a diskoték atd tady v česku......takže tomu se můžeme jen pousmát....sama nemá ani na jídlopomalu,natož kde by vzala na nějaké IVF..takže si myslím,že ta paní bude něco obdobného......
25. čer 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Hihi, a na SR vraj v zimnom obdobi , niekde som citala, ze januar je naj mesiac co sa ivf tyka. :slight_smile:
25. čer 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sophie32 zkouším co se dá, takže děkuji za jakoukoliv radu :wink:

@marmina No, mám ještě v lednici podmáslí :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ty jo co toto je za člověka holky? Brrr. Jdu raději k telce. Mějte pěkný večer:slight_smile:
25. čer 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 jasne presne tak uz jsem to take slysela od "kamaradek" takovejma omezenejma nazorama se prece nenechame nastvat
25. čer 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz ahoj cvrčku, ať máte doma brzy pohodu...naber síly do KETu :dizzy_face:
25. čer 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná šášulce dělá dobře, že nás nadzvedla...
25. čer 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@radina tak pak si vyber :grinning: zima ne léto :grinning:
25. čer 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem to slyšela, dokonce od své šéfky, která mi řekla, jestli to třeba není znamení abychom s Martinem nebyli spolu :angry: :angry: :angry: a jestli jsem rozhodnutá mít dítě opravdu s ním. Tak mě vykolejila, že jsem jí na to ani pořádně neopdověděla, ale říct mi to teď tak s ní vyběhnu. Dneska mi řekla toto. Tak na jak dlouho to tak vidíš, na jak dlouho mám sehnat zástup, tak na měsíc? A já ji říkám když se to podaří tak aspoň na tři roky :grinning: :grinning: a ona na mě vyvalila oči, jako že fakt asi hodlám zůstat doma na neschopence celý těhu. To jsem si teda dovolila
25. čer 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
zdravim @marmina @rory_g @zana21 a vsechny zlaticka, kt. na nas dnes mysleli :wink: moc dekujeme za poslanou pozitivni energii :dizzy_face: tak bojujeme dal :wink: 2 embryjka se prestali spravne delit.. tak jsem dnes byla na ET nasich jedinych 2 bublinek :dizzy_face: takze nanucky nemame :cry: z 22 vajicek nakonec bylo zralych 19 ks, takze redukce jako blazen :confounded: o to vic verim 2 bublinkam, kt jsou u me :wink: vyvijeli se dobre, tak doufam, ze se jim u me bude libit... no preci jen maji pouze 3 dny...
dekuji za drzeni palecku!!! :wink:
25. čer 2012 ve 20:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@marmina děkuji moc.. No jestli nějaký bude...
25. čer 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sashulka To sa mam akoze teraz rozviezt a najst si nejakeho ineho chlapa? ....... to je trosku ujete nie?
ja som z mojim muzom uplne spokojna, je pekny, mudry, vzdelany, ved som si ho hladala 27 rokov ! :slight_smile:.....a to ho mam len tak kvoli tomu, ze sa nam nedari, poslat do prdele? ......... a dalsia vec, dobre vies, ako je to v SR, 10 % chlapov je teplych, a dalsich 80 % je zadanych - teda kazdy chlap , co stoji za to je urcite zadany, a ten zvysok su urcte keketi :slight_smile:
Bohuzial v tomto kontexte je tazke a smiesne hovorit o prirode, o akej prosim ta ? Ten znicenej ? Vsade sama chemia, Ecka, a bohvie co este. Tak pred 100 rokmi keby si mi toto povedala, tak poviem ok, priroda to nechce, ale teraz, prirode bohuzial v tomto smere treba pomoct ! A na co tu vlastne strasis v tejto teme :angry:
25. čer 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@kiwisek máš to ale napínavý! ale těm dvěma opravdu moc fandím! opatruj se maximálně a do testu jen pozitivní náladu :wink:
@kcvrcekz nech to uležet, určitě bude :dizzy_face:
25. čer 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek