1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mortiiss
28. čer 2012

@dadenka111 jojo, ja som Ti teraz stale v patach, jak Tvoj strážny oný 😀 ... Zajtra preletim ku gelinke, Ty uz ma nepotrebujes 😀

dadenka111
28. čer 2012

@mortiiss myslis, ze to uz je vybavena vec? je to iste? este stale sa nechcem zacat tesit, ale dakujem za strazenie. 😀

rory_g
autor
28. čer 2012

@dadenka111 potichounku gratuluju, vidím ho tam!!! Mám obrovskou radoooooost 😵 😵

danny38
28. čer 2012

@mmirunda Budu doufat, je třeba sem přinést pozitivní zprávy 🙂

@pawlla No, včera jsem si ráno dala kus melouna a docela dobrý, je to lepší, ale ještě to není ono 😀

@dadenka111 Vidím dušíka, tak hlavně všichni hooodně potichu ať nám neuteče 😉

mmirunda
28. čer 2012

@zaneta2 Ahojky Žanetko, ms nakonec dorazila ve středu, ale celé se to pusunuje ☹ Matrinovi v krvi zjistili nedostatek mužských hormonů ( a zapomněli nám to jaksi zavolat 😠 😠 ) a bude muset chodit šest týdnů na nějké injekce a pak teprve se do toho můžeme pustit ☹ Tak jsem zklamaná ☹ Teď má navíc Gogela dovolenou a já mám 23.7. přijít na kontrolu s tou cystou a spouštíme to až od další ms ☹

mmirunda
28. čer 2012

@dadenka111 já ji taky vidím 🙂

rory_g
autor
28. čer 2012

@dadenka111 hlavně jsou dušíci na všech třech testech, podle mě 😉 Ti už neutečou, budou jen sílit!!! 😵 Za chvilku testuje @zana21, to nám to pěkně odsýpá 😵

mmirunda
28. čer 2012

@zaneta2 a co ty? kdy jdeš k doktorovi????

dadenka111
28. čer 2012

@rory_g dufam, ze uz neutecu a Zana by ma mala pekne nasledovat. Verim tomu 😵 a ty tiez! V pondelok budete spolu povinne testovat ok? ja idem na krv

strapula
28. čer 2012

@dadenka111 gratulujem 🙂

zaneta2
28. čer 2012

@mmirunda tak to je mi líto ☹ tak jsi se už těšila že to všechno vypukne a teď musíte počkat. zase na jednu stranu je to lepší si všechno co je nutné absolvovat, než aby jste do toho šli a nepodařilo se to právě kvůli nedostatku hormonů u tvojeho. jinak se divím že ho testovali až tak pozdě, mohli jste to mít už teď všechno připravené co? 😉 nezávidím ti teda čekání. já mám co dělat vydržet do prvního utz.

zaneta2
28. čer 2012

@mmirunda jdu ještě na kliniku na první utz 12.7. a pak až ke svému gyn. je to nekonečné čekání ☹

mmirunda
28. čer 2012

@zaneta2 No oni ho testovali už v květnu, ale sestra jaksi zapomněla zavolat, že tam je něco v nepořádku, tak už to mohl mít dávno napíchané víš? Prý to může zvýšit nějaké to procento a zlepšit spermio. Tak nenadělám nic, holt si musím počkat, snad mi to uteče 😖

zaneta2
28. čer 2012

holky já už mám testování za sebou 🙂 první test byl 9den po ET a už byla vidět // 😉 testovala jsem každý den až do 14den po et co jsem měla nařízení z kliniky a taky tam byly // 😉 teď už jenom čekám na první utz

mmirunda
28. čer 2012

@zaneta2 Ty jo, to je fakt hrozný čekání ☹ Neboj uteče nám to oběma. ty už máš aspoň lepší pocit, že máš v sobě bublinku/ky 🙂

zaneta2
28. čer 2012

@mmirunda tak to je fakt naprd ☹ jak můžou zapomenout zavolat, to nechápu. přitom ví jak každý den je důležitý časově, pak se ti to všechno zase posouvá. byla jsem nakonec ráda že jsme došli na první schůzku cca týden před ms a hned se do toho pustili 🙂 určitě všechno co zvýší šanci je lepší podstoupit

zaneta2
28. čer 2012

@mmirunda to je, ale jsem aspoň ráda, že test vyšel pozitivně a teď jenom počkat na výsledek zda bude jedno nebo dvě 😉 taky se toho pocitu dočkáš neboj 🙂

mmirunda
28. čer 2012

@zaneta2 jj to jo, no on Gogela říkal, proč prý jsme si nezavolali a nám sestra říkala, když mu tu krev brali, že když bude něco špatně, že budou okamžitě volat sami a takto to dopadlo. Ještě že jsem nečekala až na ten srpen jak jsem měla původně v plánu ☹ Tak holt si počkáme no .... Musím to vydržet

mmirunda
28. čer 2012

@zaneta2 a cítíš se jinak? "těhotně" ? 😀

zaneta2
28. čer 2012

@mmirunda nám taky říkala že když to bude ok nebude nikdo volat a naopak kdyby byl problém tak by volali. to je jenom poučení pro příště co? že si radši zavoláš a nebudeš na nikoho čekat 🙂 taky je blbé že musí brát léky tak dlouho, kdyby nemusel tak by se vám to mohlo pěkně krýt, píchali byste si oba 😀 čekání je vždycky hrozné ve všech situacích, nemám ho ráda ☹ mám pocit že pořád na něco čekám.

zaneta2
28. čer 2012

@mmirunda abych řekla pravdu ani se necítím těhotně 😀 nemám žádné příznaky, nevolnosti prostě nic, jenom občas se mi zatočí hlava, ale to mám běžně nízký tlak. jediné s čím si připadám těhotná je když se dívám na oblečky co jsem si už pořídila 🙂 pro mimi.

mmirunda
28. čer 2012

@zaneta2 Já se tak těším a jsem tak zvědavá co pod srdíčkem nosíš. Jestli jednoho neba dva broučky 😵 😵

marmina
28. čer 2012

@dadenka111 😵 😵 😵 ať se to z krve jen potvrdí! 😵 😵 😵

dadenka111
28. čer 2012

@marmina dakujem. este spravim vo sobotu jeden test a potom v pondelok krvicka. idem uz silno pracovat. pekny den 😵

zaneta2
28. čer 2012

@mmirunda to já jsem taky moc zvědavá a těším se. upřímně si ale myslím že jsou tam dvě nebo dva 😉 jak psaly holky tady že byla hodně brzo vidět //, pak na výstavě kočárků paní říkala že to budou určitě dvě, moje kamoška mi taky říkala že dvě 😉 a nejlepší je to, že když jsme byli cca 3-4 roky v obchodě s hračkama nakupovat dárky na vánoce, tak jsme zabrouzdali do patra kde jsou i dětské věcičky, šla jsem se kuknout na kočárky a můj hned na kočár pro dvojčata, tak jsem říkala že je jednou budeme mít 🙂 a vidíš jak to dopadlo, skoro je máme 😀

zana21
28. čer 2012

@dadenka111 Úžasné, úžasné. Velká a tichounká gratulace, dušící jsou krásný. 🙂 Doufám, že se k tobě brzo přidám. Musím, dala jsem si to úkolem…🙂 Jen ještě nevím, kdy budu testovat, mám strach ☹
@rory_g Holky, to musí vyjít všem třem. Jak jsem napsala hned na začátku, 3 mušketýrky 🙂 A pak už se budou holky k nám jen přidávat 🙂

saraha2
28. čer 2012

@dadenka111 vidím!!takže potichounku víš co..raději tío nebudu psát....ale jsi na dobré cestě 😉

dadenka111
28. čer 2012

@zana21 no veď s tým rátam, že ma budeš kopírovať. podla mňa by si mohla so mnou testovať v sobotu. to budeš 7dní po ET ako ja teraz a mala si tiež PK. to je 12DPO. neboj sa testovať. ja som s tými myšlienkami dnes testovala, že ak tam nič nebude ešte to nič neznamená a môže sa ukázať neskôr. jedna baba mala čiarku až po krvnom teste na 11den, keď už teda mala verdikt. dovtedy nič ani duch. Ideš do toho? a v pondelok testujeme všetky spolu aj s @rory_g

gelinka75
28. čer 2012

@mortiiss si zlatusik, taky nas anjelik strazny 😵 😵

saraha2
28. čer 2012

@mmirunda schválí!!nedělej si vůbec starost s tímto!!!!u nás je diagnoza bez pozoruhodností a vůbec ani nenaznačili,že by mohl být problém se schválením!!