1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
3. črc 2012

Ale tak hlavne at vsechno dobre dopadne a to cekani rychle utece do toho srpna

zana21
3. črc 2012

@pawlla Tak hlavně, že tě dr prohlédl a uklidnil. To víš, každý asi reaguje jinak. Neboj, za chvilku to bude za tebou a už jen další IVF 🙂 Můžu se zeptat, proč nejdete do KET, když máte mrazáčky a stojí míň peněz? Někde tady holky psaly, že KET může mít i větší úspěšnost.

pawlla
3. črc 2012

@zana21 no jak se to veme s tou uspesnosti u ket mame jen 3 mrazacky... Dr nam doporucil jit do ivf a do cerstvych vajicek a co zbyde nechat jeste primrazit k tem ostatnim pro jistotu. Hodne dlouho jsme s manzelem resili jestli ket nebo ivf ale pak jsme dali na doktora

dadenka111
3. črc 2012

@zana21 Ahoj dakujem Zani, dnes mi je pod psa. Aj v robote ma buzeruju s terminmi. Pravdupovediac som prestala dufat. Nadej asi zomiera dnesnym slabsim dusikom. Ach jo ☹ nazivo je trosku silnejsi, ale pomaly sa uz vytraca. Asi si este dnes zavolam termin konzultacie na KET nech dlho necakam. Mozno stihneme hned dalsi cyklus.

sheronka
3. črc 2012

Ahojte babulky. Bojujem s myslienkou ci mam testovat. Som 6 den po ET. Bublinky boli 5 dni na predl.kultivacii. Mozno by test nieco ukazal. Na krv idem v piatok

kiwisek
3. črc 2012

@sheronka ahojky, už v pátek na krev? to je hodně brzo... vetšinou se chodí 14. den po ET. Mysím, že na test je ještě docela brzo... asi bych testovala pouze v případě, že dokážeš zůstat klidná i za předpokladu, že by na testu bylo bílo 😕

rox
3. črc 2012

@dadenka111 Ja dusika vidim, mas pocit ze je slabsI?? 😖 Ja tvoje predchozi testiky nevidela

rox
3. črc 2012

@sheronka Souhlasim s kiwiskem, na testovani je jeste cas, i kontrola krve mi prijde brzy.

zigzag
3. črc 2012

@marmina ach jaj, clovek uz nemoze nicomu verit v dnesnej dobe,,, rovnako som bola prekvapena,ked som sa docitala,ze dieta ma vatsiu sancu dusevnej poruchy ( autizmus, schizorfenia ai) ked ma matka amalganove plomby v zuboch, by ma zaujimalo ze akeho mudreho napadlo pchat jed do zubov a este vakciny a ockovanie ja kapitola sama o sebe.... travia nas ako mysi a zarabaju na nas..... 😒 ja babo mam a na umelom oplodneni som nebola, ale aj tak ak sa ti narodi zdrave babo je to velke stastie a este vatsie je,ked sa zdrave dozije dospelosti..... moj ma rok a cim viac citam a studujem, tak tym viac som zhrozena z toho kde vsade su zdraviu skodlive veci a nachadzam ich tam,ked by vobec byt nemali.... kazdopadne drzi Vam palce, 😉

zana21
3. črc 2012

@pawlla Tak to bdue určitě to nejlepší, když to tak cítíte 🙂
@dadenka111 Tak to je mi moc líto, ale jak sama píšeš, naděje umírá poslední. Tak že máš pocit, že čárka zůstává stejná, nebo se dokonce vytrácí? Tak víš jak když se to sere, tak se to sere, proto i v práci ti nedají pokoj….Blbci. ☹ Tak pokud cítíš, že se obracet na KET ještě před páteční krví, tak to určitě udělej a ten pátek tě může pak příjemně překvapit 🙂
Držím palečky, neboj, maminka budeš brzo 🙂
@sheronka Myslím, že 6 den po ET je ještě brzo. Holky hodně testují 7. den (s tím, že den ET se nepočítá). Tak počkej do zítřka, stejně jsi už ranní moc propásla 😉

dadenka111
3. črc 2012

@rox jo je trosku slabsi. uvidime zajtra co sa ukaze. od 7dna ET pomalinky silnel, na 10den v nedelu bol asi nejsilnejsi a v pondelok a dnes je slabsi. myslim si ze ked pri normalnom tehu ma dvojnasobne hcg stupat, tak ja som nenormalna a nieco nie je v poriadku. mala som sa ja cez vikend poriadne opit a takto oslabena by som mozno krasne otehotnela. par babam sa to tak podarilo co poznam. 🙂 (samozrejme omylom)

marmina
3. črc 2012

ahoj @nemorosis to víš, že nechci věřit každému článku, ale obavy mám i tak a když si něco přečtu tak pak chvíli plaším...Mám se celkem dobře, mám doma dva marody, malej už 4. den teploty přes 38 (ze začátku skoro 40) a teď i manžel, ale zvládáme to dobře. Byla jsem pro jistotu s Ondrou dneska u dr. tak mu dělal testy, jestli to není na antibiotika, ale naštěstí se nic nepotvrdilo. A co ty, jak snášíš vedra, asi nic moc viď...jsi tady vlastně služebně nejstařší těhulka, první v této diskuzi a už v 19.tt!!! Kdyby se nám tehdy 1.IVF povedlo, tak jsme mohly těhotnět spolu 😵 Pozdravuj mimi a že mu na dálku posílám pohlazení 🙂

marmina
3. črc 2012

@dadenka111 dadenko, neztrácej naději, nejjistější budeš mít výsledky z krve, vydrž, pátek je za rohem!

marmina
3. črc 2012

@zigzag jj, taky mám ze všeho hned hlavu, asi je lepší nic nevědět ☹ hýčkej si to svoje roční štěstíčko 😵

rox
3. črc 2012

@dadenka111 Ja to takto mela v unoru....dva dny carka byla silnejsi, a pak se zacala vytracet az dosla ms ☹ HCG by se melo zdvojnasobovat, nebudu te uklidnovat bude to dobry, kdyz sama citis a vidis ze se to dobre nevyviji, ja sama takove plane utechy nemam rada. Nevyviji se to bohuzel dobre, ale preci jen, dokud tady neni ms, tak se to muze preklopit na kteroukoli stranu. Moc ti preju, aby to bylo na tu spravnou stranu!!

dadenka111
3. črc 2012

@marmina ja jen ze to stále nesilnie, tak ako by malo. čo mam preto urobiť? nevedia sa do mňa toľko dní zavŕtať to ma hrozne mrzí. 😢

dadenka111
3. črc 2012

@rox presne tak to cítim, že nie je niečo v poriadku. nebudem sa utešovať že to bude dobré, potom ma to asi viac zoberie. na 6d ET sa mi zväčšili prsíčka a aj ma začali bolieť. dnes 12d ET už tu bolesť necítim. mrchovské sa občas ozvú, ale ja už beriem utrogestan dohromady 4. cyklus a mrcha došla vždy 2-3dni až po vysadení. takže ju brzdím asi zbytočne. nuž ešte predsa len počkám do piatku, keď aj v CARe dali tomu šancu. 😉
ďakujem ti za tie slová. 🙂

rox
3. črc 2012

@dadenka111 Urcite vydrz, jestli ma mrcha dojit v patek nebo az pondeli je uz asi uplne jedno, a treba tomu ten utros pomuze!!

nemorosis
3. črc 2012

@sheronka Ahoj, holky mají pravdu, že je dost brzy. Já to tedy nevydržela a už 6.den po ET testovala. 🙂) Taky jsem měla 5 dní prodloužené kultivace a říkala si, že to je vlastně 11 DPO. Měla jsem skoro neznatelného ducha, který každým dnem sílil. Ten 6.den po ET jsem si vlastně nebyla jistá, jestli to ještě není z Pregnylu, ale bavilo mě pak sledovat, jak čárka sílí. Hlavně se nestresuj a bude to dobré. 😉

nemorosis
3. črc 2012

@marmina Jej, chudáčci v takovém vedru ještě s horečkou! Ještě, že mají doma takovou skvělou ženskou, která se o ně postará. 🙂 Hlavně, ať taky neulehneš a neposune se ti termín vyšetření, takže žádné pusinky, je to jasný? 😀 😀
Vzpomínám na to každou chvíli, žes tu měla být služebně nejstarší těhulka ty a jaká by to byla sranda, kdybysme obě s Ondrášky čekaly stejně. Byla jsem přesvědčená, že vy máte těhotenství jisté a že my si ještě dlouho počkáme. No vidíš, jak to život změní. Vy budete mít to krásné čerstvě letní miminko, už se na něj těším! 🙂
Mně se to vedro zvládá dost těžce, otékají mi kotníky i ruce, rychle se mi začaly tvořit na nohou metličky, tak mi nezbylo, než začít pojídat detralex, sprchovat si nohy studenou vodou a zakoupit kompresní punčochy. Teď teprve začínám chápat, že to druhé těhotenství je náročnější než první. Ale mám zlatého manžela, který mi pomáhá hned jak přijde z práce domů a nejradši by, abych se vůbec o nic nestarala. To přece jen nejde, nechala bych se rozmazlit a pak se ze dvou dětí zbláznila. 😀 😀

saraha2
3. črc 2012

@rox jí dali na první pokus protokol,který údajně sedne všem..a jí nesedl..takže změnili protokol,ale nevím,kolik bylo vajíček na druhý pokus..jediné,co vím,že se to povedlo a že nemají žádné mražáčky..
@ramdy gratulujů moc,moc!!a přeji,at se krásně zavrtají!!!závidím,když vám to i ukážou!u nás v caru to nedělají ☹

saraha2
3. črc 2012

tak jsem vás pěkně dočetla a jdu opět hupnout do vody...joo!abych nezapomněla 😉 dnes přišla červená,takže zítra ráno jedemem i s manželem na krev,ultrazvuk a pak čekat do 13hod na výsledky krve a pokud budou výsledky o.k..,tak mě dají léky a od zítra začne píchačka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!naštěstí má manžel tento týden dovolenou,takže to pěkně zvládneme..jen aby bylo vše o.k.,hormony jak mají být a jdeme na to..

rox
3. črc 2012

@saraha2 a proc jdete na krev? Vy jeste nemate vsechny vysetreni hotove?

nemorosis
3. črc 2012

@saraha2 Juuu, konečně! Tak tfuj tfuj, krev dopadne dobře a jde se na to! 🙂

kiwisek
3. črc 2012

@saraha2 tak držíme palce, ať můžeš zítra začít ! 😉

malinka_02
3. črc 2012

@pawlla snad te prohledl poradne kdyz si rekla ze mas obtize..
@rox s tvym ex to je tsky husty! Jak dlouho si s nim byla? To bych teda nedala..
@mmirunda my to meli doma taky..nejdriv ze chce hrozne na spermiogram a ja ze rok pockame pak blbe vysledky a hadky..koupila sem mu ty vitaminy a dslsi spermiogram jeste horsi tak je jist prestal..tak zase hadky.Presne sem mu rikala ze ja do sebe budu bodat injekce ( on to nezvladne) pak pujdu do narkozy, bude mi zle priberu bufu mit ptoblemy a lhani v praci a on jen da kelimek tak ze snad muze brat vitaminy..nepomohlo tl tak to uz neredim, skoda hadek..

sheronka
3. črc 2012

S testom pockam aspon do zajtra. V piatok mam ist na krv, to mam urcene od CAR. V tomto CAR robia krv 2x a to na 9.a 14. den od ET.

rox
3. črc 2012

@malinka_02 dva roky velka laska, pak rok bolest a pak uz jen jsme doklepali dva roky, ale uz jen "vedle" sebe, ne "spolu". On proste nedokazal nechat kalhoty zapnute. Zvlastni je ted podruhe zenaty a tam mu to jde. Anebo spise ma doma takovou furii ze si to nedovoli 😀 😀 😀 Jsem videla jak ho zfackovala kdyz se "jen" opil, za neveru by mu ho asi urizla 😀 😀 😀
Ale asi to je to, co na chlapy funguje, my ostatni jsme moc hodne.

marmina
3. črc 2012

@dadenka111 kéž by šlo pro to něco udělat, ale nezbývá než vydržet a jak píšeš, dát jim šanci, držíme ti palce, však víš 😵

@nemorosis to je skvělé, že manžel pomáhá a rozmazluje tě, co tady píšou holky o svých drahých polovičkách, tak si říkám, že jsem fakt taky šťastná žena, co si našla báječného muže 🙂 😀 a že to není vůbec samozřejmost...v těch vedrech cítím s tebou, nějak čím jsem starší tak mi nedělají dobře...a to nejsem těhotná! Tak uvidíme, jestli příští prázdniny budu tlačit kočárek 😉

marmina
3. črc 2012

@saraha2 ten start ti závidím (ne ty injekce ) ale že už jdeš dál! 😵 už se těšíme na tvojí testovací horečku 😀