1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
4. črc 2012

@pawlla @evikj33 moc děkuju 🙂

evikj33
4. črc 2012

@ramdy Jj čekáme dvojčáka 🙂

ivapo
4. črc 2012

@evikj33 taky gratuluji!!! A jak jste veliký a kolik sis týden a plus? 😉

zaneta2
4. črc 2012

@evikj33 gratuluji k dvojčátkům. dívala jsem se na tvoje a moje testíky a máme stejné // bych řekla. že by se nám taky podařila dvojčátka 🙂 jdu na první utz až 12.7. musí to být krásný pocit je vidět na utz co. držím palečky ať všechno dobře dopadně a dělají vám radost 😉

zana21
4. črc 2012

@rory_g @dadenka111 Holky, jdu vás dočíst, ale zahlédla jsem u tebe rory fotečku pozitivního TT, tak zatím předběžně gratuluji. Více se vyjádřím, až si ji pořádně prohlédnu 🙂 Jinak já včera skončila s hroznýma krečema v podbřišku, břicho nafouklé. Dnes jsem byla v gennetu a mám druhou fázi OHHS, zatím 1. stupně, ale voda tam již byla. Vzali mi krev a čekám na výsledky, zda budu muset píchat na ředění krve....

martina_81
4. črc 2012

@verry ahooj,tak jsem dnes byla v Sanusu a když mi dr. udělal UTZ,tak řekl,že krev ani nemusíme brát,že to nemá smysl,tak jsem ráda,že do mě zbytečně nepíchali. 😉 a vrháme se hned do KETu, dostala jsem estrofem a příští čtvrtek jdu na kontrolu. A dostala jsem vycházky,napsal mi je sám od sebe a hned těch max. 6 hodin!!! Tak jsem si to dala od 13 do 19 a těším se,až vyrazím někam ven, po měsíci doma! 😀 😀 😀

pawlla
4. črc 2012

Ahoj holky tak ja velice vazne uvazuju ze zmenim gynekologa pac vcera uz jsem mela takove bolesti ze jsem myslela ze pojedu na pohotovost

zana21
4. črc 2012

@rory_g Tak fotečky vypadají luxusně. Koukám, že jsi se asi zalekla toho 2. IVF 🙂 Ale možná bylo tělo po tom 1. IVF hezky nastimulované a vyšlo to 🙂 Kdy jdeš na krev? Moc moc gratuluji, samo potichounku 🙂

ramdy
4. črc 2012

@evikj33 a ty jsi byla taky na ivf?

strapula
4. črc 2012

@pawlla urcite zmen gynekologa,vobec sa mi nepaci pristup tvojho sucasneho a sprav to cim skor!!

strapula
4. črc 2012

dievcata kto vas moze vypisat cez ivf na pn, v centre alebo vas gynekolog???

martina_81
4. črc 2012

@pawlla Ani se Ti nedivím, já kvůli takovýmu kreténovi, jako je ten Tvůj dr., nemám vejcovody. 😒 Kdyby se mi to stalo dneska,tak ho žaluju, tenkrát jsme byli rádi,že jsem to přežila. Taky jsem hodně krvácela a měla šílený bolesti,po 14ti dnech jsem za ním šla a on mi jen napsal prášky na zastavení krvácení a řekl,že to mám asi zažívací potíže. Takže jsem měsíc chodila se zánětem vejcovodů a dopadla jsem tak,že jsem bez nich.

martina_81
4. črc 2012

@strapula mně napsali pn v centru,ale myslím,že kdyby jsi to chtěla napsat radši od gynekologa,tak že by to taky šlo. 😉

strapula
4. črc 2012

@martina_81 ale asi je to jedno vsak? opytam sa v centre a uvidim...dakujem za odpoved..

martina_81
4. črc 2012

@strapula asi je to jedno,vím jen,že holky si nechávaly vypisovat pn u obvodního dr. kvůli tomu,aby neměli neschopenku vystavenou z caru, aby v práci nevěděli, že to mají kvůli ivf.

malinka_02
4. črc 2012

@mmirunda a ty delas teda na smeny takze furt jinak ?
@sheronka urcite aspon jedno!
@rory_g moc gratuluju to je skvely!!!

verry
4. črc 2012

@martina_81 jéé, no tak to je super. aspon že ty vycházky, tojooo. a Ketík je za rohem 😉 tak si ted pěkně odpočin a naber síly 😉

strapula
4. črc 2012

@martina_81 to mi nevadi,v praci to vedia ze idem na ivf a skor ma podporuju a cakaju na tu celu proceduru so mnou🙂)) 16-teho ideme na kontrolu pred ivf,tak som zvedava co nam povedia..

malinka_02
4. črc 2012

@martina_81 tak to je super hlavne kdyz je takhle krasne..A jak to bude, bufes mit nejake leky nebo jen KET?
@strapula ma to napsat CAR ale ja to prave kvuli praci nechtela ale muj gyndar rekl ze mi to nenapise ze je to podvod ale obvodacka v pohode pry mam dorazit a v pohode.

strapula
4. črc 2012

@malinka_02 dam sa vypisat v centre,mne to nevadi..viem,ze do prace pocas toho chodit nechcem..

pawlla
4. črc 2012

@martina_81
@strapula vubec to nechapu ted muj gynekolog ma na netu jedno z nejlepsich hodnoceni ale to ze ted nic neudelal je fakt des a taky mi prijde divne za jsem u nej byla v patek na utz v 7tt a vse ok a v sobotu rano uz jsem lezela na gynekologii s potratem.... Hlavne vubec nevim k jakemu dr mam jit tady 😒

strapula
4. črc 2012

@pawlla cele je to nejake cudne...daj si poradi v okoli od baba,ake maju s ktorym doktorom skusenosti a potom sa rozhodni..

pawlla
4. črc 2012

@strapula no vsechny zname chodi k nemu preve tak se bojim aby to po zmene nebylo jeste horsi 😒

strapula
4. črc 2012

@pawlla urob to tak ako to citis ty...prvy pocit ktory sa ti dostavi ked sa na tuto celu situaciu sama seba opytas je ten spravny...ver svojej intuicii....

pawlla
4. črc 2012

@strapula no myslim ze dojizdeni do vedlejsiho mesta se nevyhnu ale radeji toto nez aby doktor neco zanedbal a ja nebo mimi jsme z toho meli komplikace

strapula
4. črc 2012

@pawlla tiez si myslim 🙂

mmirunda
4. črc 2012

@malinka_02 Jojo, každej den mám jinak. Buď ranní od 7-15 nebo mezi od 9-17 a nebo odpolední od 12-20 a o víkendech dvanáctky od 8-20 😖

danny38
4. črc 2012

@pawlla Taky bych šla k jinému dr 😠

malinka_02
4. črc 2012

@mmirunda ty vikendy by mi vadili teda ale to taky zalezi jak dela parzner no..
@pawlla kamosky taky chodi k memu ale proste me to pos.... tak pujdu jinam radsi.

rory_g
autor
4. črc 2012

@zana21 děkuju, snad budou sílit a bude vše v pořádku 😨 Na krev jdu v pondělí, dneska bych to nestihla a pak je svátek... Ty si tedy také umíš vybrat, co...doufám, že brzy budeš fit! A co ještě dr zjistila z ultrazvuku? 😵
@martina_81 super zprávy, přeju Ti, aby KET vyšel!
@pawlla určitě hoo změň, tohle přeci není normální...já měla po revizi zánět dělohy, tak pozor...zkus se mrknout na znamylekar.cz, třeba najdeš někoho s lepšíma referencema
@malinka_02 moc děkuju 🙂