1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
5. črc 2012

@zana21 😵 jsem děsně nedočkaváááá

danny38
5. črc 2012

@mmirunda Jj, pití pomáhá. Já měla pít hodně, když jsem brala ještě ten Prednison, jenže to šlo bídně a proto jsem po něm byla taková víc odulá, to si všiml i doktor. Co jsem ho teď vysadila (konečně!) tak jsem v obličeji trochu oplaskla. No, já si zkusím přistavit flašku s vodou k posteli a uvidím kolik toho do sebe natlačím.

pawlla
5. črc 2012

@mmirunda no tak ja piju hodne i tak ne dr rikal po et ze hodne pit

pawlla
5. črc 2012

@danny38 ahojky no ja jsem po prednisonu taky pekne napuchla a o kilech navic radeji nemluvi je to des ten prednison taky se uz tesim az ho vysadim

mmirunda
5. črc 2012

@danny38 prostě musíš na sílu a třeba si dělat čárečky kolik sklinek jsi vypila ...

ivapo
5. črc 2012

@danny38 to znám ten Bolehlav ... Jiz 3 krát me to za tehotenstvi. chytlo 😉 a jednou t nebylo k vytržení tak sem si proste ... Ale az večer po dlouhém utrpení vzala Paralen a trochu pomohl

danny38
5. črc 2012

@pawlla Já jsem se s doktorem dohodla na minulé neděli, že si ho vezmu naposledy. To mi vycházel přesně 8+0tt a on říkal, že by se do toho osmého měsíce měl brát. Zbyly mi ještě 4 tablety, ale ty už mají smůlu. On se mě právě ptal jestli piju hodně nebo málo. Já mu řekla málo, ale že se snažím to zlepšit, no a právě tím že piju málo v sobě zadržuju vodu a hůř se pak odpavují ty léky. Jsem ráda, že už Prednison nemusím, asi to bude pěkněj driják.

danny38
5. črc 2012

@ivapo Já to mám teď podruhé a poprvé jsem nevěděla jestli si můžu něco vzít, holky mi tu poradily a zkusila jsem se zeptat i v caru a paralen mi dovolili, ještě že tak. Jinak bych asi bolestí skočila do zdi.

pawlla
5. črc 2012

@danny38 jo je to peknej driak ja jsem po nem desne pribrala a nejdto dolu beru ho s peknou nechuti 😖 A to ja piju hodne jsem zvykla pac me hodne boliva hlava kdyz nepiju

danny38
5. črc 2012

@mmirunda Dobrý nápad, mohla bych to pojmout jako soutěž 😀

ivapo
5. črc 2012

@danny38 ahoj.. Co snidaš ? Me je ted špatně a musim se najíst ale vůbec nemam na nic chut ale musim se najíst...a do toho úklidu se budu hodne dokopavat... Máma slíbila že pomůže.. Ale ta mi to slibuje jak bude pomáhat od zacatku tehotenstvi abych ne potratila.. A zatim nic.. Haha povídala..Ivanko nic nedělej je to ted tvoje posledni šance..a ono se to asi ma uklidit samo , ne? 😀

danny38
5. črc 2012

@pawlla Mně už ta pneumatika po něm taky zůstala, vypadám jak skoro v pátém měsíci a to ještě nejsem. A narostl mi taky dost zadek.

mmirunda
5. črc 2012

@pawlla Neboj se, jak ho vysadíš, kila půjdou dolů sama 😉

mmirunda
5. črc 2012

@danny38 😀

pawlla
5. črc 2012

@danny38 nooo ale zachvilku se budes pekne zakulacovat a nebude nic videt jen lrasne brisko taky bych uz chtela briiiiisko 😀

ivapo
5. črc 2012

@danny38 viď ? Desna bolest hlavy... Chudáčku!!!po třetím měsíci snad nám uz bude lepe... 😉

pawlla
5. črc 2012

@mmirunda no tp doufam ze jo ale kdo vi jak dlouho ho budu jeste brat 😖

danny38
5. črc 2012

@ivapo No, mě když je blbě tak se snažím sníst alespoň kousek suchého rohlíku a je dobré si k tomu udělat čaj 🙂 Ono, když si to pak do žaludku sedne a je to lepší, tak postupně do sebe cpu různé věci 😀 Snažím se teď kupovat si jogurty s cereáliemi, s tím že by mohli být pomocí při zácpě. S tou teda bojuji pořád, ale koupila jsem si už sirup, tak doufám že mi pomůže.

ivapo
5. črc 2012

@danny38 tak s tím přibírá nim si můžeme podat ruce!! Všichni se ptají.. A v kolika tým si? 4ty..?5ty?no hold to rychle vylezli.. Skoro 4kg....taky me to štve že nepatřím k tem co to vyleze poradne az v 5tem 🙂 😝 🙂

danny38
5. črc 2012

@ivapo Nejhorší je i to jak teď posledních několik dní lítá tlak, počasí blázní a taky to tak vypadá. Já bojuji stále s nízkým tlakem. Tenkrát mi i sestřička u mého obvoďáka říkala, ať si poránu dám paňáka, ale to bych nezvládla 😀

danny38
5. črc 2012

@ivapo Já na váhu radši zatím ani nelezu 😀

danny38
5. črc 2012

@pawlla Moc ti bříško přeju taky, tedy samozřejmě to těhotenské 😀 věř, že se taky dočkáš, protože my holky z koníka dokážeme i hory přenášet 🙂

ivapo
5. črc 2012

@danny38 nelez .. Je to k nasrrrrrrr!!!!!!ja vlezla skoro po měsíci!!!!Jo zácpa.. Taky bojuji.......to je taky tím ze nemam ten pohyb co dříve.. Nesmím 😠

danny38
5. črc 2012

@ivapo Nemáme to jednoduché, ale zvládneme to a odměnou nám bude zdravé krásné miminko 😉

ivapo
5. črc 2012

Jo Jo .... A pak nám daji pekne zabrat.. Ale to komu patrí.....neeee budou to zlatička vymodlení!!!! 😔

ivapo
5. črc 2012

Tak já jdu papat a snad se pustím trochu ale jen trochu do úklidu.. Jjeeemne se nebude chtít ale venku jemoc dušnost... Pak půjdu odpo na zahradu do stinua pak trva pokracovat!!!

ivapo
5. črc 2012

Tak at vás tu nikoho nic neboli!! Hezky den a odpoledne nAkouknu!!! Papa

kiwisek
5. črc 2012

tak naděje se rozplynula 😢 na testu 10 den po ET uplne bííííílo, ani slaby dusik... proste NIC.. bublinky odešli. moc to bolí!! čas to možná zahojí. no do dalšího IVF nejdu. bylo toho na mě moc, už nechci....
a boli me bricho, takze to v nedeli urcite dostanu 😠
všem vám tady držím palce, ať ste brzo těhulky!!

pawlla
5. črc 2012

@kiwisek ahoj no to je mi lito a na krev nejdes? Ja taky po tom co jsem o mi i prisla uz dalsi ivf nechtela ale ta touha po mimi je vetsi no proste nevzdy se to povd napoprve. Vim jak ti je ale to prejde uvidis

nemorosis
5. črc 2012

@kiwisek To néééé! ☹ ☹ Soucítím s tebou, musí to hodně bolet. Jen se teď vyplač a mysli jen na sebe. My všechny jsme pokaždé ode zdi ke zdi a úplně si umím představit, jak se teď v tobě míchá vztek a zoufalství. Vynadej partnerovi, vyplakej se mu (on to pro jednou vydrží 😀 ), kup si něco pěkného a bude líp. Neříkej už další IVF ne, aspoň ne teď, ale časem s klidnou hlavou. Jsi tak mladá a velká část holek v našem věku ještě o dětech ani neuvažuje, přece nehodíš flintu do žita a nenecháš třetí pokus zadarmo pojišťovně! 😀 😀 😀 My tě tu všechny rády podpoříme!!