1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
6. črc 2012

@chmurkaxy ahojky a jakpak se máš Ty? Ještě jste ve Sátech, nebo už doma? 🙂
@pawlla neboj, podruhé se to určitě nebude opakovat, věřím tomu 😉

pixie18
6. črc 2012

@dadenka111 je mi to luto, ze to nevyslo ☹ drzim palceky na aug. KET. ak mas stresy v praci, je lepsie ostat doma. ja som bola uz od stimulky PN, ale aj tak to nevyslo. ale aspon som bola v klude. aj mne je smutno, ale hovorim si, ze to tak asi malo byt. a snazim sa mysliet optimisticky, na 2x to urcite vyjde 🙂

pawlla
6. črc 2012

@rory_g jo verim tomu, ale tada bych vedela proc se to stalo ale to mi uz nikdo nerekne ted myslim ani nevytahnu paty z domu po ET

chmurkaxy
6. črc 2012

@rory_g ahoj Rory, no, uz som zase spat 🙂 bola som doma tak 3 tyzdne, mala som byt sice dlhsie, ale manzel mi stale vypisoval, ze mu chybam a stale skracoval termin :D takze som nakoniec odletela dost skoro. teraz sme v Seattle, uzasne mesto, naozaj tu je krasne. A ak vsetko vyjde, ako ma, v lete mame ist lodou na Aljasku, tak uz teraz som strasne vytesena a usmiata ako leco 🙂) a ty sa ako mas, mojko?

chmurkaxy
6. črc 2012

@pawlla Pawli, ak som pochopila spravne, mas pocit, ze bolo nieco zle preto, ze si normalne fungovala, chapem to spravne? ja som tiez po prvom IVF-ET mala pocit, ze som to pokazila svojou aktivitou. Pri druhom, resp. pri KETe som lezala celu dobu, chodila iba na wc, dokonca som sa sprchovala iba raz za tyzden, aby som nieco "nepokazila", a aj ked sa babo podla tehu testov chytilo, pred kontrolou z krvi si to rozmyslelo. pytala som sa lekara a on mi povedal, ze telo vie, co je pren spravne. ak sa to ma udrzat, mozes byt na diskoteke opita pod stolom a babu nic nebude. ak je tam uz od zaciatku pre telo nejaka "galiba", tak s tym babom bude bojovat nonstop. skusali ste imunologicke testy a pre teba test na trombofiliu na hematologii?

rory_g
autor
6. črc 2012

@pawlla to mohlo mít spoustu příčin, bohužel, pokud se to stane jednou, lékaři to bereou jako "normální" ☹
@chmurkaxy to je paráda, tohle cestování, moc Ti to závidím a moc přeju 😵 Já se mám dobře, před třemi dny jsem vyčůrala // 😅 Teď mám strach, aby všechno klaplo 😎

chmurkaxy
6. črc 2012

@rory_g Roryyyyyyyyy, to je ake super!!!! to je perfektna sprava 🙂 neboj, vsetko bude v najlepsom poriadku (co najlepsom, este lepsom ako je najlepsi :D ). V dobrom zavidim a strasne sa s tebou tesim 🙂 tak sa teraz nechaj rozmaznavat, ano? 🙂

rory_g
autor
6. črc 2012

@chmurkaxy děkuju, věřím tomu, že to bude OK 🙂 mm se bojí snad ještě víc, než já...

chmurkaxy
6. črc 2012

@rory_g to som zvedava, ked sa drobcek narodi, co este len bude robit 🙂) ale je to zlate 🙂

mmirunda
6. črc 2012

Ahojte miláčkové 😵 😵 Hlásím návrat z přehrady, celej den na sluníčku a ve vodě 😵 😵 je mi fajn,jen jsme se trošinku smahli, ted chlap, já jsem chytla krásnou hnědou barvu 😀

mmirunda
6. črc 2012

@pawlla Neboj se kočko, bude to dobrý .... taky mám strašnej strach, ale bez něj to stejně asi nepůjde. Bojím se, že mimi nepůjde ani takhle ☹

pawlla
6. črc 2012

@chmurkaxy ahojky ano mam vsechny testy, byla jsem po ET doma do prace jsem nechodila protoze me protustili no ale chodila jsem normalne ven s malou na prochazku a tak .... Doufam ze se to ted podari . Nebylo mi ani spatne zadne krece nic v ten d to jsem byla v 7 tt a najednou krev no co se da delat , verim ze ted se to podari musi 🙂

pawlla
6. črc 2012

@mmirunda no porad mi to vrta hlavou kdybych neotehotnela a mimi se nechytilo tak jo ale takhle nevim proc pak odeslo jeste den pre potratem jsem mela hcg pres 1500 .... ale aspon vim ze otehotnet mi jde 😉

marmina
6. črc 2012

@pixie18 @dadenka111 holky, to je pech, věřila jsem v dobré zprávy! Taky jsem myslela, že ivf bude tutovka, ale dost jsem se spletla, ale my to nevzdáme co? dadenko, půjdem do toho spolu! 😉 Pixie, naber síly, půl roku se překulí, však po prázdninách už začnou reklamy na Vánoce 🙂 a třeba do toho skočíte dřív.

marmina
6. črc 2012

@chmurkaxy ahoj naše světoběžnice 😵

mmirunda
6. črc 2012

@pawlla Tak já třeba nevím ani to ☹ nikdy jsem těhu nebyla ☹ Tak musím jenom doufat ....

marmina
6. črc 2012

@mmirunda @pawlla holky nesmutněte, určitě se miminka dočkáte, obě dvě!

mmirunda
6. črc 2012

@marmina V to doufáme a určitě i spolu s Tebou 😵 😵

pawlla
6. črc 2012

@mmirunda
@marmina nooo doufam ze se co nejdrive dockame vsechny uz aby se neco delo to cekani je nekonecneeeee

chmurkaxy
6. črc 2012

@pawlla Pawli, mne hovorila kamaratka doktorka, ze jej najlepsia kamoska skusala 5 rokov. Mala vsetky mozne druhy liekov, terapie.. potom sa podarilo po piatich rokoch prve babo. Do roka uz cakali druhe, 5 mesiacov po druhom porode tretie napriek tabletkam.. teraz sa musela dat sterilizovat, lebo po tretom sa im napriek tabletkam a extremnemu davaniu si pozor podarilo stvrte 🙂)))) takze nehadzme nikto flintu do zita, este moze prist cas, kedy si povzdychneme, ako nam bolo strasne dobre bez tolkych deti :D ale vazne, podla mna nam to vsetkym skor ci neskor (dufam ze skor) vyjde.

marmina
6. črc 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 21.6. ET (2 E), 6.7. krev – bohužel negativní…
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12, zamrazeno nemá, 21.6. ET (1 E), 6.7. krev – také negativní…
Holky, ať je to bolestivé období rychle za vámi…♥♥

@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 5.7. plánovala testovat – myslíme na Tebe a držíme palce, ať je vše v pořádku! ♥
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, 4.7. test – krásné //, 9.7. krev
@malinka_02 (Pha Podolí) 9.7. UZV – bude-li o.k., startuje 1.IVF
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 4.7. první včelka - 2.IVF
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 11.7. konzultace 2.IVF (srpen)
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12, zamrazeno nemá, 25.6. ET (2 E), 5.7. test negativní, 12.7. krev
@zaneta2 (Unica Brno) 1. IVF červen/12 – 11.6. ET (2 E), 25.6. //, 12.7. UZV
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 1.KET červen (neúsp.), 16.7. konzultace 2.KET
@marmina (Gennet Lbc) 1.IVF březen/12(neúspěšné), 17.7. hydrolaparoskopie, 2.IVF srpen
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen, DP), 23.7. UZV
@radina (Antolská BA) 1.IVF (červenec)
@strapula (Iscare BA) 1.IVF (červenec)
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET červenec
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET srpen
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@caroline123 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen (???)

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, 9.7. – screening
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, stále hospitalizována…
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), vypadá to na dvojčátka
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP).

chmurkaxy
6. črc 2012

@marmina ahoj Marmi, ved ja som uz taka dopletena z tolkeho presuvania sa 🙂) najnovsie, ked som letela za manzelom, som si pocas medzipristatia v New Yorku vymyslela, ze ved sa vzdam letenky, mali prebookovany let, tak ssom letela o 10 hodin neskor s 500 dolarmi v kapse ako odskodnym 🙂)) takze som nam asi zarobila na letenky na Hawai 🙂 ako sa mas? prave som skypovala s maminou a ta mi hovorila, ze po nekonecnych teplach prisli strasidelne burky. davate tam na seba pozor? 🙂

pawlla
6. črc 2012

@chmurkaxy tak to maji teda doma veselo 😀 no nevim nevim jak unas to by asi prirozene neslo ale kdo vi. Ale tohe ivf vyjde musime myslet pozitivne 🙂

pawlla
6. črc 2012

@chmurkaxy a jak to vypada u vas se snazenim a stou adopci?

marmina
6. črc 2012

@chmurkaxy jj, bouřky tady jsou teď každý večer, padají kroupy, lámou se stromy, fakt síla. Včera nešla elektřina, tak počítám, že to dneska zase vypadne, protože se něco už žene.
Mám se celkem dobře, ale dnešní den, byl den blbec s velkým B. Půjdu si lehnout, jsem nějak mimo a zítra hned ráno jedu s malým k rodičům (manžel zůstane s angínou doma).

chmurkaxy
6. črc 2012

@pawlla jasne, ze vyjde 🙂 podla mna, ked sem nabuduce zase zavitam, tak tu bude o dost viac tehuliek 🙂) nam ta adopcia nejak strasne dlho trva, na slovenske babo budeme cakat do 2015, zahranicna adopcia je stale vo hviezdach, lebo samozrejme, slovensky urad pre to neurobi nic, vsetko zistujem sama, tak chvilku trva, kym sa vobec dopatram k tomu, ze pre nas babo najblizsich 5 rokov nemaju.. nam sa naposledy prirodzene zadarilo, ked som bola este v Amerike, ale kedze som urobila test, pockala 3 minuty a hodila ho do tasky, lebo sme sa niekam ponahlali a zabudla som nan, zistila som, ze bol pozitivny az po strasne bolestivej MS. no nic, aspon sme sa zbytocne nenamotali.. teraz mi dala endokrinologicka nejake lieky, ze aj ked nemam z krvi ziadny nalez, za 10 dni sa mi urobili 2 cysty na stitke, tak uvidime, co to moje telo blbne.. aha, a skoro som autom zrazila bociana. len tak si kracal po ceste, vobec sa nezlakol auta. tak som pozrela do spatneho zrkadla, ziadne auto za mnou, cuvla som a zacala mu dohovarat, ze kde sa flaka 🙂) a pre istotu som si ho aj odfotila, ak by sa opat niekde flakal, ja si ho naaaaajdem! 🙂

chmurkaxy
6. črc 2012

@marmina ach, to ma mrzi, ze mas marodov.. tak nech sa obaja rychlo vyliecia 🙂 a nachystaj sviecky, bude romantika 🙂) vies, kolko deti sa uz narodilo 9 mesiacov po vypadku elektriny? 🙂)) :*

rory_g
autor
6. črc 2012

@pawlla a měla jsi Utroš a nějaké jiné léky? Nebo nic?

mmirunda
6. črc 2012

No nic holčinky mojee. Zítra tu nebudu a v neděli až večer. Jedu pryč. Tak tady buďte hodné, nezlobte maminku (@marmina) a pořádně si víkend užijte 😵 😵

rory_g
autor
6. črc 2012

@mmirunda Ty taky Miri, načerpej nové síly a užij si volníčka 😵