1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

janulkaa23
9. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Tak holky 18.7 v 11hodin jdu na kontrolní ultrazvuk a dozvím se co a jak, sem na to zvědavá 🙂)

danny38
9. črc 2012

Tak jsem si to tu pročetla a zavírají se mi očka, takže jdu spinkááát 😀 Jsem dnes děsně utahaná 😠
Všem co zítra nebo v nejbližší době něco mají moooc držím pěstičky 😉 Papa

malinka_02
9. črc 2012

@martina_81 fakt jo a proč mi tohle někdo neřekne 😠 a co je dlouhá pauza?
@marmina krasna tabulka..hlavně ať je ti líp..

danny38
9. črc 2012

@marmina Moc mě to mrzí ☹ Ať je u vás co nejdřív lépe

martina_81
9. črc 2012

@malinka_02 To by Ti měl říct buď doktor a nebo embryolog,až se budete domlouvat na OPU. Já jsem dostala stimulační protokol a tam to všechno bylo napsaný. Že pohlavní styk by neměl být dýl než 7 dní a míň než 3 před OPU? Teď nevím,jestli tam byly 2 nebo 3 dny. Prostě aby ty spermie byly čerstvý a zralý. 😀 😀
Koukám do tabulky,že se teprve chystáš, tak oni ti určitě řeknou,neboj.😉

malinka_02
9. črc 2012

Neřekli mi k totuhle nic..ani že mám hodně pít..ani nic k bilkovinam. ani jestli si mužů dat. víno..nic..

martina_81
9. črc 2012

@malinka_02 No mně o pití taky nic neřekli, až po OPU,ale při stimulce nic, to jen, co jsem tady četla od holek. Alkohol bych si nedala už kvůli těm práškům,ale jinak,co bude důležitý,tak Ti určitě řeknou. A nebo se zeptáš někoho tady a určitě Ti poradíme. 😉 😉

malinka_02
9. črc 2012

@martina_81 děkuju a jak je to prosím s tím pitím hodně tekutin?

ramdy
10. črc 2012

@marmina děkujeme moc, teda pěkně se nám to rozšiřuje, snad se časem přesuneme dolů mezi ty šťastné v očekávání. Hlavně odočívej ať je ti lépe na duši.

saraha2
10. črc 2012

@malinka_02 neboj se,že máš "jen" 150jednotek..oni na začátek dají vždy méně a pak přidají,pokud je potřeba 😉 třeba tady naše vall píchala taky těch 150 a měla 49vajíček!já lkohol až tak nepiju..nějak mě přestal chutnat v poslední době,ale myslím si,že pokud nevypiješ flašu za den,že deci si můžeš dát..uvidíš,jak se budeš cítit..přece jen je to hormonální smršť..
@rox
@mmirunda tak u nás se včera píchlo dvakrát 😀 😀 😀 a ve středu zase,ale protože budeme píchat jednou dávku menopuru a pak dávku fostimonu 😀 😉
@marmina to je od tebe pěkný,že jsi udělala tabulku a i když věřím,že tvé myšlenky byly někde úplně jinde...jsi naše zlatíčko! 🙂

saraha2
10. črc 2012

dnes se předem omlouvám,ale přijede mě sestřička,kterou tak často nevidím,je vdaná mimo čr,tak si ji budu užívat! 😉 bude tady do zítřka,tak moc nepište,at to pak zvládnu dočítat vše 😀 😉

martina_81
10. črc 2012

@malinka_02 holky už to tady někde taky probíraly,že někomu řeknou,že má hodně pít a někomu zas,že to na to nemá vliv. Při stimulce jsem pila aspoň 2 litry a po OPU jsem to vytáhla na 3,to mi říkala sestřička hned po odsátí, že mám hodně pít, že tekutiny to pomůžou zahojit.

pawlla
10. črc 2012

Ahoj holky tak mam vice mene dobre zpravy byli jsme v unice vcera a dolmluvili jsme se ze az dostanu ms kterou ted cekam kazdym dnem pac jsem vysadila antiko i ten norethisterin tak mam 14DC prinit na utz a kdyz bude ok tak zaciname takze super ale teda ted zas cekam na mrchu predtim krvacim skoro mesic a ted zas jako naschval nic me z toho picne 😀 😀 doufam ze utz bude doby pac muj obvodni gynekolog nenasel nic a rikal ze je to ok

rox
10. črc 2012

@mmirunda To je naprd to je fakt 😀 😀

rox
10. črc 2012

@martina_81 Rikaji 3-5 dnu abstinence, a nemel by brat ATB nebo byt jinak nemocny (ryma asi nevadi i kdyz chlapi umiraji i na tohle). Ale ja myslim ze ty 2-3 dny jsou tak akorat.
@saraha2 Tak to se u vas pichalo i za nas, u nas nula 😉
@martina_81 Me o piti nikdo nic nerikal, ja pila porad normalne, spis min, ja velkou potrebu tekutin nemam, a bylo to OK.
@pawlla ms dostala strach 😀

pawlla
10. črc 2012

@rox no asi bohuzel jo ja se uz fakt zblazniiiiiim

ria82
10. črc 2012

Ahojte kočky, našla som webovú stránku antolskej....vraj je to iba štarcovacia verzia zo základnými info, ktorá bude rozšírená, ale aspoň je tam niečo čo ponukajú

http://www.ucrm.wbl.sk/

ramdy
10. črc 2012

Ahoj děvčata, tak jsem dnes testovala a jen bílo, jsem 8 den po ET, tak mám ještě čas, ale bojím se, že se nic neurodí.

malinka_02
10. črc 2012

@rox já právě měla furt opakovaně záněty močových cest teď mi kvůli tomu rozšiřovali mocovou trubici. a měla sem to často že sexu tak se bojím pak během stimulace mít sex..dostat to při tom to by mě kleplo ..
@martina_81 já piju i normálně hodně tak to budu dodržovat..

MS zatím jak na potvoru nikde.

martina_81
10. črc 2012

@malinka_02 Neboj, ona přijde. 😀 😀 My sexovali fakt jen kvůli těm spermijkám,jinak jsem během té stimulky byla totálně bez chuti,takže uvidíš,jak na tom budeš. 😉 A zánět močových cest je pěknej hnus,taky mě to párkrát potrápilo. A občas taky po odvázanějším sexu. 😖

pawlla
10. črc 2012

@malinka_02 taky cekam na mrchu a ona jak na potvoru nikde 😀 😀

norisek
10. črc 2012

ahoj holčiny, plánujeme hrazené IVF. Chtěla jsem se zeptat, zda-li Vám nezbyly nějaké léky - potřebuji Puregon, Merional či Cetrotide. Jen Praha a okolí. Moc děkuji za cokoli - kontakt norisek@centrum.cz
Držím Vám palce!

janulkaa23
10. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@ramdy Držím palečky, určo dej vědět 🙂

janulkaa23
10. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@ramdy Držím palečky, dej určo vědět 🙂

evikj33
10. črc 2012

@rory_g Moooc gratuluju,těš se na UTZ,dal ti manža alespon veeeeelkou pusu 🙂 @verry Tak ty už máš švestku poměřenou a dobré,jaky je to zážitek?Moc blahopřeju,už jsem celkem nervozní ještě 13.dnu,musím počkat na svuj švestkovy duel 😎

pawlla
10. črc 2012

@ramdy ja myslim ze je brzo na test nech tomu cas netesti zbytecne se pak stresujes nech to tak na 10 den nejdriv

rox
10. črc 2012

@malinka_02 Ja slysela, ze po sexu by se zena mela vzdy vycurat - tim hodne zamezis tomu zanetu! Ja to kdysi mela taky skoro kazdej mesic....a pak jsem zmenila partnera a uz dva roky nic!!! Takze jestli nema nejakeho bacila ten tvuj a nepotrebuje taky spise on prelecit!

rory_g
autor
10. črc 2012

@evikj33 děkuju, nevím, jak těch 14 dní do utz vydržím 😅 Skoro stejně, jako jdeš Ty na švestičky 😵

pawlla
10. črc 2012

@rory_g tak to jsem zvedava musis sem pak dat fotecku z utz 🙂

rory_g
autor
10. črc 2012

@pawlla jestli v Gennetu taky dělají fotky, tak určitě dám 😵