1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
11. črc 2012

@sheronka Mě občas píchá jakoby na pravém vaječníku 😕

ramdy
11. črc 2012

@ivapo Ahojky, že ty chceš mít prvního občánka v ČR? 🙂

ivapo
11. črc 2012

Koukala jsem na velikosti mimi v týdnech aodpovídáme 11 tydnu těch 5.5 cm ..12 týden je 6.5 a 13 tt je7. 5.... Tak podle mého transferu 8.5 pětidenní embrii jako.. Tak am pravdu já 😝 😉

mmirunda
11. črc 2012

Dobré ráno holky 🙂

ramdy
11. črc 2012

@sheronka Ahoj., mě taky občas píchne na vaječníkách.

mmirunda
11. črc 2012

@kiwisek Ne že bych ti to přála, ale děkuju, že vidím, že v tom nejsem sama. Mě říka chlap to stejné, že to pivo, ten spermiogram neovlivní a že zbytečně vyšiluju. Oni jsou vážně všichni stejní 😠 😠

sheronka
11. črc 2012

@danny38 Aj mna na pravom. Ale nie je to az tak velmi intenzivna bolest. Hadam je vsetko ok. Dnes som bola na krv 14 dni od ET. O druhej budem mat vysledky

ramdy
11. črc 2012

Děvčata, tak jsem to dnes vydržela a netestovala, zítra je 10.den po ET, tak to zkusím zítra.

pawlla
11. črc 2012

Dobre ranko, tak mi dnes asi prisla MS tak jsem to volala co caru at me obednaj na utz no a dr rikal ze jestli bude sliznice za 14 dni ok tak muzem zacit . No mam strach prave ze ok nebude a ze mi to zas odlozi pac ted jsem mela sliznici na utz nizkou. No uvidime budu se snazit nestresovat a pit pekne cajicky 🙂

pawlla
11. črc 2012

@mmirunda dobre ranko

rory_g
autor
11. črc 2012

@mmirunda já jsem si říkala, že jsem nakonec ráda, že je chyba na mojí straně...sice jsem to samozřejmě špatně snášela, ale kdyby byl mm, asi bychom spolu nezůstali. Moc vás holky obdivuju, jste silné, žena nakonec zvládne všechno 😉
@sheronka taky mě sem tam píchne v podbřišku, fazolka si tam asi dělá prostor 🙂

mmirunda
11. črc 2012

@pawlla Zkus pít kontryhel Páji, je sice hnusnej, ale sliznice po něm naroste 😉

mmirunda
11. črc 2012

@rory_g Taky jsem chtěla, aby chyba byla u mě ☹ protože ženská toho snese mnohem víc a pro vlastní dítě by vraždila

pawlla
11. črc 2012

@mmirunda noo ten mam nakoupenej ale nejsem si jista jak se pije jestli uz ted pri ms nebo az po ?

rory_g
autor
11. črc 2012

@pawlla na růst sliznice je super kontryhel, pít ho do ovu 😉
@ramdy trpělivost růže přináší, držím palce 🙂

mmirunda
11. črc 2012

@pawlla nene, začneš hned při ms a chtělo by to tak 0,5l denně a piješ cca do ovu takže třeba nějaký 14-15DC ( nevím kdy ovu míváš )

pawlla
11. črc 2012

@mmirunda jj diky budu pit poctive i litr denne me zas tak hnusnej neprijde ja jsem zvykla ani nesladí normalni caj ani kafe 🙂 mam z toho utz fakt strach jeste mi budou volat jestli mam teda brat antiko nebo ne coz je pecka jako to jsem nemusela brat ani ten mesic je to akorat na nic

mmirunda
11. črc 2012

@pawlla ty jo, mají tam nějakej zmatek ne? já bych asi antiko brala, ale je fakt, že po něm ti nemusí narůst ta správná sliznice. Jinak mě kontryhel vůbec nechutná 🤐 🤐

dadenka111
11. črc 2012

@pawlla ani neviem presne aky je protokol ivf soft. priblizne asi ako Nativ. je tam vsak stimulacia, ale minimalna.

danny38
11. črc 2012

@sheronka Tak to moc držím pěstičky na vysoké hCG 😉

zaneta2
11. črc 2012

Ahoj holky, tak zítra se dozvíme kolik nás bude 😉 jdu na první utz, už se nemůžu dočkat a zároveň se bojím. zatím ale všechno v pohodě, žádné bolesti ani špinění, krvácení od ET, tak si myslím že je to ok. držím všem palečky a ať se brzo sejdeme ve spodní části tabulky 🙂

mmirunda
11. črc 2012

@zaneta2 Žanetko, toto uteklo, vidíš, dočkala ses 😉 Budu na zítřek držet pěstičky a těším se na dobré zprávy, že jsou tam dva bobíšci 🙂

zaneta2
11. črc 2012

@mmirunda Díky Mirko 🙂 nezdá se to ale jak píšeš uteklo to. uteče to i tobě 😉 čím víc se to blíží, tím větší strach mám, ale to je asi normální. doteď mi to přišlo takové těhotenství imaginární 😀 necítím žádné příznaky a všechno je v pořádku. ale jak (doufám) je uvidím, tak už to bude pro mě 100% 😉 a co vy jak zvládáte injekce?

mmirunda
11. črc 2012

@zaneta2 Mě to teda zatím neutíká a táhne se mi to jako žvýkačka ☹ Injekce zvládáme, jen když jsem minulýpátek na to byla fakt sama ( bez dohledu sestřiček) tak se mi klepaly ruce a měla jsem strach, ale zvládli jsme to. A neboj se, zítra už to bude na 100%

pawlla
11. črc 2012

@mmirunda no tak uz jsem byla v lekarne a mam kontryhel porcovany i sypany kontryhelove kapky jsem bohuzel ve 3 lekarnach nesehnala tak aspon tak

mmirunda
11. črc 2012

@pawlla čaj stačí 😉

rory_g
autor
11. črc 2012

Holky co to tady je za příšerné změny? Na českém koníku v sekci Asistovaná reprodukce nejsme, jsme Asistovaná reprodukcia...šílené... 😝

pawlla
11. črc 2012

@mmirunda no uz se mi to louhuje 🙂 Taky mi to neutika vubec a strasne se bojim asi chteji zkontrolovat jestli jsem po te revizi v poradku jestli tam neni neco poskozeneho tak uvidime. Ale fakt nevim co s tou antiko proc jsem ji teda ted brala akorat mi to cele rozhazela tak uvidim co mi dneska jeste reknou maj volat manzelovi a ten mi to pak zavola
@rory_g jo jo divne zase tu neco meni

rory_g
autor
11. črc 2012

@pawlla já to tady našla jen podle Kam jsem přispívala 🙄 😀

rox
11. črc 2012

@mmirunda A vis co ten muj blbec udelal rano me? Trosku jsme se chytnuli, ja si u jednoho zrcadla namalovala na ksicht peknej oblicej, jdu do koupelny, kde on se holil, takze byl celej mokrej,ale hlavne mel uplne mokry ruce - a jak me videt tak tema mokryma rukama mi ten uplne cerstvej mejkap rozmazal zase po celym obliceji. Mela jsem dve moznosti, bud ho zabiju,anebo budu brecet. Zvolila jsem tentokrat tu druhou.