1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

xxx111
11. črc 2012

@jankaknm Ďakujem za podporu, si zlatá.Vieš, som realistka. Vzhľadom na vek a na všetky okolnosti sa musím držať pri zemi.
Viem, že si Z OPU nesvoja, ale určite to zvládneš.Koľké IVF máš pred sebou?Koľko máš folikul?

xxx111
11. črc 2012

@saraha2
Ďakujem veľmi pekne.Držím palce,nech Ti to dobre dopadne.Príjemné stimulkovanie, šetri sa

xxx111
11. črc 2012

@ramdy Veľmi,veľmi Ti to prajem aby to vyšlo s pozitívnym výsledkom.
Ja som tiež chcela dať zaviesť dve embryá, ale embryologička ma odhovára od môjho rozhodnutia. Tvrdí,že to veľmi zaťaží organizmus a štatisticky nie je väčšia nádej že to vyjde ako keď vlozíž jedno.Tak zatiaľ neviem, mám ešte pár dní na rozhodnutie.Možno naozaj existuje medzi nebom a zemou,čo nemôžeme ovplyvniť, aj keď dodržiavame všetky rady a inštrukcie od lekárov, asi ani tá medicína nie je 100%.
Dávaj si na sebe veľký pozor,šetri sa

mmirunda
11. črc 2012

Ahojte holky, tak konečně doma, dneska v práci to byl mazec a s chlapem máme doma pořád dusno. Teda spíš na sebe ale vůbec nemluvíme. Ani ahoj, NIC

pawlla
11. črc 2012

@mmirunda ahojky jej tak to je mi lito ze je porad dusno ja celej den prolezela pekne citim podbrisek ta ms mi dava zabrat

mmirunda
11. črc 2012

@pawlla Ale hlavně že přišla, mrcha jedna mrchovatá 😉 No jo, co s chlapem nadělám, dolejzat za ním nebudu a bavit se s ním taky nemusím. Jsem dost vymluvená z práce

pawlla
11. črc 2012

@mmirunda jasne nedolejzej nech to uvidis ze se to zlepsi no jo neni sice moc silna ale to mi dr rikal ale tak hlavne ze prisla piju ten kontryhel tak doufam ze pomuze ale nalada porad nic moc

mmirunda
11. črc 2012

@pawlla tak já jsem s náladou taky na bodu mrazu. přijde mi, že to vůbec neutíká. Jsem teprve 15DC tak to ještě potrvá než mrcha dojde a hlavně bůh ví, jestli vůbec začneme ☹

pawlla
11. črc 2012

@mmirunda ale jo zacnete neboj nemyslim si ze by to tvuj manza nechal zajit tak daleko. No zitra mi snad zavoleji termin utz porad nic nevim no takova nejstota cele me to unavuje

mmirunda
11. črc 2012

@pawlla to ti věřím ....

pawlla
11. črc 2012

@mmirunda No asi jsem se na to moc upnula to mi dneska rekl manzel , ale to se neda neresit kdyz je v tom clovek tam moc citove zainteresovany kdyz to miminko tolik chce

briuska
11. črc 2012

ahoj holky. Včera jsem si dělala test, 12 DPO a bohužel negativ. Zase bílý jako sníh, ani malinký duch... ☹ ☹ Myslíte, že je ještě šance? Duch by asi už měl být, alespoň slabý, že... ☹

ivapo
11. črc 2012

@briuska znáš to ... Naděje umírá poslední.. Počkej 2 .. 3 dny pak uz to as bude jasne 😉 drž se!!! Výdrž!

pawlla
11. črc 2012

@briuska urcite jeste pockej a pak si udelaj test znovu a podbrisek te neboli nebo tak neco ?

ramdy
11. črc 2012

@xxx111 mě řekli v Iscaru, že je větší šance, když se zavedou dvě. Ale je to prostě někde dané a co se má stát, se taky stane.

pawlla
11. črc 2012

@ramdy me taky rekli ze u dvou je vetsi sance ale to zalezi taky na veku popripade na velikosti delohy to mi aspon rikal embryolog ale ze u vetsiny je u dvou vetsi sance a to o dost ale mas pravdu co se ma stat to se stane

ramdy
11. črc 2012

@pawlla já doufám, že se chytlo aspoň jedno, ale raději bych byla za obě, snad tam budou, zatím je pořád bílo ☹

pawlla
11. črc 2012

@ramdy to jeste nemusi nic znáenat udelej dalsi test tak za 2 dny taky bych chtela dvojcatka ale budu rada i za jedno mimi

ramdy
12. črc 2012

Dobré ráno děvčata, tak jsem dnes 10.den testovala a nic, snad je ještě brzy. Příště to zkusím v neděli a v pondělí jdu na krev, tak to budu vědět na 100%.

absti
12. črc 2012

@marmina
@rox tak holky já nevím. Volala jsem do caru a tam mi řekli že jsem se vešla do normy která je do 1,5 . Tak já fakt nevím. Já mám 1,12. Asi mi řekla vysledek něčeho jiného co?

zana21
12. črc 2012

@jankaknm Já jsem měla OPU také přesně na 14 DC, tak že se určitě neboj
@sheronka Tak to jsou krásné hodnoty, moc moc gratuluji. Že by to byly dvojčátka 🙂
@saraha2 Držím palečky, ať jsou na ultrazvuku krásný folíci 🙂
@xxx111 Tak držím palečky, ať se embryjka krásné vyvíjí 🙂
@danny38 A myslíš, že budeš mít pro nás i fotečku? No, pokud ne, tak nevadí, 🙂 ale hlavně, ať je vše v pořádku!!!
@ramdy Tak ty jsi neměla PK? Tak to je určitě šance, hlavně se šetři a určitě na testu se dušík objeví 🙂
@rory_g @marmina Výsledky stále nemám, ☹ mám zavolat až kolem 12. Holky, já tady asi sebou seknu a odvezou mě do špitálu 🙂
@marmina Jak je malému, pořád bojujete s teplotou? A hodně sílí, ať zvládnete jehličku 🙂

rory_g
autor
12. črc 2012

@zana21 já tady od rána číhááám, co to tam mají za binec!!! Oni Ti ale brali ještě kvůli tomu OHSS viď, tak třeba kvůli tomu to trvá ták dlouho... 🙄
@ramdy možná je ještě brzy, kolik máš DPO? 🙂
@absti to by Ti snad neřekli špatně 😉

pawlla
12. črc 2012

@zana21 az po 12 jo to je sila fakt te tak napinaji hruza

mmirunda
12. črc 2012

Dobré ráno holky 😉

pawlla
12. črc 2012

@mmirunda dobre ranko i tobe

mmirunda
12. črc 2012

@pawlla tak co, už je to lepší? už tě bříško nebolí?

danny38
12. črc 2012

@zana21 No uvidím co mi doktor řekne, byla bych ráda kdyby byl ultrazvuk, tak uvidíme 🙂 až pak dorazím odpolko domů tak vám dám všem hned vědět 🙂

bes22
12. črc 2012

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, když jste byli na IVF, nechal vás pak na neschopence? Pracuju jako číšnice

zana21
12. črc 2012

@rory_g Jojo, byl tam ještě krevní obraz a ještě něco. Ale už je to vážně dlouhý. Ono, kdyby to prý bylo statim, tak to je ještě ten den, ale nebylo to tam napsané ☹ Ale jestli to nebdue ani ve 12, tak to už jim něco řeknu 🙂

radina
12. črc 2012

Kockyyy, dnes som k dipherelinu pridala aj merional - z toho 4 davky. 2 mi dali v CAre, a dve som si davala doma s asistenciou MM. Jednu davku mi znicil 😒 a druhu som ja tiez ako som to tahala ihlou , vyprckla von !
takze som si tak dala miesto 4 asi 3,5 . snad to nevadiiiiii 😒