1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
15. črc 2012

@lenka290 puregon i menopur???já měla vždy jen jedno..

saraha2
15. črc 2012

jak jste se cítily po pregnylu??já při prvním před OPU nic..pak jsem píchala před IUi a druhý den jsem měla křeče...teď zas nic ☹ pořád čekám,kdy to přijde a nic..

lenka290
15. črc 2012

@saraha2 no ja mám napísané od 4 do cca 15 DC puregon + menopur 75. 😕

rory_g
autor
15. črc 2012

@saraha2 ahojky, mě po Pregnylu nikdy nic nebylo...ale myslím @rox psala, že po něm chodila pomalu v předklonu 😒

pawlla
15. črc 2012

Ahojky dneska to na me nejak vsechno dolehlo jsem sama manzel prijede az o vikendu a to jeste jen mozna, tak jsem jen s malou jak se na ni tak divam jak spinka tak si rikam ze to musel byt zazrak. Nekdy mam chut se na to vsechno vykaslat jeste jsem ani nezacala se stimulkou a uz se bojim ze o mimi zase prijdu

martina_81
15. črc 2012

@saraha2 děláš si srandu? máš tam být do půl deváté a vezmou Tě před 12tou???? Tak to já vím 100%,že nejpozději v 11.35 budu na stole,když jsem na 11.30. 😉 Při transféru mi zadek vyvezli tak nahoru,že jsem byla v poloze, jak když děláš svíčku a cítila jsem,jak se mi hrne krev do hlavy. No a pak normálně na postel,kde byl jen trochu zvedlý spodek,ale při ležení jsem to nepociťovala. a za 2 hoďky domů. 🙂

ramdy
15. črc 2012

@saraha2 jasně, že budeme, jen si nějak pořád neumím vybrat jaký, tak jestli to třeba nebude tím? 😉

ramdy
15. črc 2012

@pawlla nevěš hlavu, určitě to dobře dopadne. Na mě to taky dnes dolehlo, ale na chvilku zasvítilo sluníčko mezi těma bouřkama a tak jsem se oklepala a řekla si, že prostě budu bojovat a to miminko/a budu mít. 🙂

pawlla
15. črc 2012

@ramdy diky taky si rikam ze musim bojovat dal jen to cekani to je neco na moje nervy ani nevim jestli mam teda zacit brat HA kterou si musim vzit dneska protoze mi vubec nic nerekli ani nevim termin utz

ramdy
15. črc 2012

@pawlla tak v tom ti neporadím, já neberu HA již pžes dva roky

pawlla
15. črc 2012

@ramdy no jo ono je to stejne asi jedno ale stve me ten pristup, no nebudu ji brat apon na chvili budu mit od hormonu klid

tulipanek82
15. črc 2012

Ahoj holky, jak se mate.Hlasim, ze mi narostlu zatim 10 vajicek, uvidime, co se jeste priklube...

tulipanek82
15. črc 2012

@pawlla a Ty musis HA brat na srovnani cyklu nebo proc? Jinak neboj, jednou se to zadarilo, vyjde to i podruhe.Hlavne do toho musime jit se vztycenou hlavou a pozitivne! 😉

pawlla
15. črc 2012

@tulipanek82 no ja jsem nebrala HA az ted po revizi mi ji muj dr napsal ale v caru rikali ze to je jedno jestli ji beru tak nevim ted jsem dobrala platicko dostala MS a asi uz dalsi brat nebudu ale vubec nevim nikdo mi nic nerikal

herbie
16. črc 2012

ahoj preji vam vsem krasne ranko moc vam dekuju za privitani mmirunda nam taky bylo doporuceno to ICSI nebo muj chlap ma take spermie na prd ale uplne 😒 do tabulky urcite chci pridat napisu info na IP malinka_02 no ja ziju uz 11 let v USA takze jdu tady proto je to tak vsechno drahe pojistovna tohle absolutne tady neproplaci ziju jinak v Californii do Ceska, ale jezdim pravidelne na navstevu za rodinnou jsem ze Severnich Cech. Jinak prenos embrya oplodneneho (doufam) nas ceka po 20 sprnu tak jsem zvedava ted koncem cervence mam dostat mrchu doufam, ze to bude moje posledni v tomhle roce.

ramdy
16. črc 2012

@herbie ahoj, a ty budeš podstupovat ISCI v USA? Nebylo by to výhodnější v ČR? Já jsem taky ze Severních Čech, odkud jsi přesně?

herbie
16. črc 2012

ramdy no prave, ze financne by to urcite lepsi bylo jenze nez at tak moc letenky jsou ted drahe a pak ubytovani auto a ten cas hlavne tady jsem doma a mam vsechno pri ruce kdyby se neco stalo tak jenom zavolam a dojedu a v cesku uz nemam ani pojisteni coz tady ho mam. jinak jsem z usti nad labem a ty?

herbie
16. črc 2012

jo a taky pritel muj hrozne cestuje skoro kazdej mesic jezdi pryc takze i s casem to mame tak na prd. 😀

ramdy
16. črc 2012

Dobré ránko děvčata, tak dnes jdu na krev, ranní test byl opět negativní, takže tam někde uvnitř vím, že budeme muset jít do druhého pokusu, ale ten už určitě vyjde. Dám vědět jak jsem dopadla. Mějte se hezky 🙂

herbie
16. črc 2012

ramdy drzim ti palce treba se stane zazrak...a kdyz ne tak na priste to vyjde urcite 😉

mmirunda
16. črc 2012

@herbie Do Ip napiš @pawlla ta teď dělá naši novou tabulku 😉

mmirunda
16. črc 2012

Jinak dobré ráno holky, nějak jsem se dneska nevyspala ☹

herbie
16. črc 2012

mmirunda uz jsem ji to ted napsala diky moc. jakto, ze jsi se nevyspala? ja mam ted 11 hod vecer do hajan se moc tesim...

mmirunda
16. črc 2012

@herbie Když chceš aby se někomu ukázala Tvoje zpráva, tak musíš kliknout na odpovědět, nick vypisovat nemusíš

mmirunda
16. črc 2012

@herbie Odpověz vždy svítí pod danou zprávou 😉

ivapo
16. črc 2012

@ramdy je je to mě mrzí... Ale hlavu vzhůru... Hold málo komu to vyjde napoprvé!!!!! My zeny hold musíme zvednout rychle hlavu a jít dal 😉 🙂

ivapo
16. črc 2012

@ramdy ale ještě není rozhodnuto!!!!!!!!!! Ted to čtu znova že jdes na krev teprve..... Ještě je naděje malink!! Držím!!!!!!!!

rory_g
autor
16. črc 2012

Ahojte holčinky moje, no vy jste tedy parádně ukecané 😉
@herbie vítej a přeju hodně štěstí
@mmirunda čusík babenko, jak jako nevyspala? Doufám, že v tom není chlap, v tom špatném slova smyslu 😀
@ramdy jak píše @ivapo ne každému se to povede napoprvé, koukni na mě... 😉
@tulipanek82 krásná úrodička, držím palce!

ramdy
16. črc 2012

@ivapo @rory_g - tak výsledky budou po jedné hodině, ale předem vím jaké budou. No nic, takže jdeme do dalšího pokusu, jen myšlenka na ty injekce, tfuuuj. Ach jo, ale budeme bojovat a vydržíme. Na kolikáty pokus se ti to rorynko povedlo?

mmirunda
16. črc 2012

@rory_g Ahojky zlatko, nene chlap v tom není, ale spala jsem včera asi dvě hodinky odpoledne a pak jsem večer nemohla zabrat a jen jsem se převalovala, takže ta kvalita spánku nic moc. Přežiju tento týden a mám konečně týden dovolenou 😵 😵 sice budu doma, ale jsem ráda že si odpočinu. Jakpak je tobě? co fazolka malinká? nezlobí?