1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
16. črc 2012

@ramdy já měla v dubnu IVF, urodily se jen dva folikuly a dr na OPU našla už jen jeden, ve kterém bylo jedno vajíčko, které se neoplodnilo, takže nedošlo ani k ET...byla jsem zničená...v květnu se nedělo nic a v červnu jsme šli na IUI, jen tak, abychom neseděli s rukama v klíně, no a stal se zázrak 😵 Ještě nehopsám, UTZ mám až za 8 dní, ale po 10. letech jsem otěhotněla, tak věřím, že ten zázrak vydrží a budu ho v březnu držet v náručí 😵

rory_g
autor
16. črc 2012

@mmirunda tak to je dobře, že chlap nezlobí 🙂 Fazolka je moc hodná, jen mě bolí prsa a pořád bych spala, jinak jen občas žáha, tak se těším na UTZ 🙂

mmirunda
16. črc 2012

@rory_g neboj, rychle ti to uteče, ale to čekání je šílenství, sama mám co dělat aby mi to utíkalo. ono to jako ve finále utíká dost, ale v té přítomnosti to člověku ani nepřijde ☹ Příští pondělí budu volat do CARU a měla bych jít na UTZ a při mrše ( co by měla přijít příští středu - jestli se zase o 7!! dní nezpodzí) bych měla začít s HA a v zápětí pak se stimulkou. Pořád mi to přijde jako věčnost ...

pawlla
16. črc 2012

@ramdy ahojky to me mrrzi ale hlavu vzhuru pujdete do druheho pokusu stejne jako spousta holek tady

@mmirunda ahojky normalne v te unice je to ted uplne zabite aaaaaa jsem nastvana jako ....... 😒

mmirunda
16. črc 2012

@pawlla tak asi tam mají opravdu hodně dovolených .... nebo copak se děje? Já tam mám volat příští pondělí ...

malinka_02
16. črc 2012

@saraha2 držím palečky!!! No je jasné že pak si člověk říká co by kdyby ale zase snad ten doktor ví co dělá..
@ramdy tak držím palce at tam něco je!
@martina_81 držím moc palce!! Ale teda svislá poloha halvou dolů? To sem ještě nezažila?

malinka_02
16. črc 2012

@rory_g za pár dní budeš mít fotečku a bude dobře 😉
@pawlla jo každá máme občas chuŤ se na všechno vykašlat, ale sme silný holky a jedem dál!
@mmirunda Já se včera strašne pohádala s našima když přijeli po 3 týdnech z dovolený..ani sem si nic neřekli hádka nejhorší v životě skončila uplně hrozně jako vracení klíču od chaty a řeči že teda pomalu už se nikdy neuvidíme.. ani se nezeptali na IVF tak sem probrečela celý večer, dnes mám 1 den dovolené za celé leto tak sem nespala celou noc hlava bolí z breku a na to IVF sou ty nervy asi taky super.. 😢 😢 😢 😢 😢

pawlla
16. črc 2012

@mmirunda no jako celej cervenec srpen tak maji dovolene ale tak ruzne ale jako nevim jeste ani darum utz ani nevim jestli mam brat HA tak jsem se na to vykaslala a cpat to nebudu volala jsem tam a zitra nebo pozitri mi maji volat no des. Jako ze dr maji dovolenou je ok ale sestricky maji dovcu a ty co tam jsou toho maji pak hodne a jsou pekne popletene.nejdriv plasi jak tam honem honem musim jit a ted tohle no nervy hned po ranu 😖

rory_g
autor
16. črc 2012

@mmirunda to jdeš den přede mnou 🙂 držím palce! Určitě to bude v pohodě a konečně také začneš se stimulkou 🙂
@pawlla copak??
@malinka_02 děkuju, doufám 😵 Tedy, to je hrozné s tou hádkou...ono se to určitě zase uklidní, ale takové nervy kvůli "blbostem" ještě při stimulce...snaž se být v klidu, určitě to dopadne dobře 🙂

ramdy
16. črc 2012

@rory_g jéé to je krásný, tak držím palce ať vše jak má být

mmirunda
16. črc 2012

@malinka_02 jejda, to je mi líto, a pročpak to??? Neboj, to nějak dopadne. Máš dovču, nervíky na pochodu, tak si odpočiň, kup si něco moc dobrýho nebo hezkýho a uvidíš, že bude zase dobře ♥

ramdy
16. črc 2012

@malinka_02 no pochybuju, když jsou tsty negativní, že by se tam něco objevilo, ale co, život někončí a bojujeme dál

mmirunda
16. črc 2012

@pawlla no to jsem teda zvědavá sama na sebe příští týden, ale odbýt se nenechám a posunout to už vůbec ne. Dovolené nedovolené, to mě nezajímá 😠 😠

mmirunda
16. črc 2012

@ramdy přesně, tak jsi silná. Ženský musí něco vydržet ....

mmirunda
16. črc 2012

@rory_g no tak vidíš, to nám to spolu rychle uteče 😉

pawlla
16. črc 2012

@mmirunda no jasne ja jsem jim tam taky rekla svoje utz musi bezpodminecne byt pristi tyden pac pristi tyden v utery budu 15 DC a to ma bejt prej v tu dobu

radina
16. črc 2012

Hellou kocky, hlasim sa po prvom UTZ. Vysedela som 4 vajka v oboch vajkach 😀 S mojim amh je to uspech....no nechcem to zakriknut, su este malicke, takze budem stimulkovat asi aj dlhsie. V stredu mam dalsiu kontrolu.

pawlla
16. črc 2012

@ramdy jasne pozitivni pristup je moc dulezitej
@rory_g ale pekne me rano v CARu vytocili

mmirunda
16. črc 2012

@pawlla no ale stejně to vypadá, že se stimulkou začneš až od další mrchy ne? takže stejně v sprnu 😠 😠 bych je hnala .... Já jako chápu, že někdy si ty dovolené vybrat musí, ale zase na druhou stranu, platí se jim takový prachy, že by tam měli mít zajištěnou náhradu za sebe

mmirunda
16. črc 2012

@radina no to je super, mezi nima jistě bude šampion 🙂 ( šampionka 🙂 )

rory_g
autor
16. črc 2012

@pawlla zase ten Google co 🙄 😀 😀 😀

rory_g
autor
16. črc 2012

@radina šikulka, to je náhodou super úroda 😵

mmirunda
16. črc 2012

@rory_g google se dovoluje, ale já mu to v pondělí spočítám 😀

pawlla
16. črc 2012

@rory_g no prave ze ne sestricky jsou ted nejake zmatene pristi tedjne musi byt utz jeste me ani neobednali a ani nevim co s HA tak jsem se na ni vykaslala

rory_g
autor
16. črc 2012

@pawlla a nejde mu přímo napsat mail? Tohle mě také na CARu vadilo, po neúspěšném IVF mi nikdo nic neřekl 🙄

pawlla
16. črc 2012

@rory_g no ja s nim mluvila primo s dr. a rikal ze mam rict setricce ze me obedna no tak jsem zvedava jestli do zitra nezavolaji tak se asi prijedu obednat osobne a velmi durazne 😀

pawlla
16. črc 2012

@mmirunda no mrchu mi asi zase vyvolaji driv tema jejich tabletkama podle toho jak to nejak spocitaji nebo co tak jsem zvedava

mmirunda
16. črc 2012

@pawlla jakýma tabletkama??

rory_g
autor
16. črc 2012

@pawlla jooo to je dobrý přístup 😀

pawlla
16. črc 2012

@pawlla no mrchu mam dostat druhy tyden v srpnu pripozene takze asi se zacne se stimulkou pokud teda to neudelaji driv to se prave dozvim na tom utz