1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

nemorosis
16. črc 2012

@saraha2 Skvělé zprávy a velká gratulace! Teď budem držet palce dál, ať to pokračuje zdárně jak začalo. 😉 U Utrogestanu je vážně jedno, jestli zavádíš nebo polykáš. Jen ti můžu říct vlastní zkušenost, že mimo těhotenství mi vůbec nic polykání nedělalo, ale během něj jsem byla jak praštěná a strašně ospalá. Nejspíš proto se doporučuje ho zavádět, potom to bylo o trochu lepší. 😉

radina
16. črc 2012

@malinka_02 Zatial som v praci. Ale chcela by som ist mozno uz v stredu na PN.
U mna to nevedia, takze rano nepridem a napisem sms , ze mi pukla cysta, a to mas tak cca na 2 tyzdne PNky, aj 3 🙂

yasminne
16. črc 2012

@pixie18 ahojky dik za odpoved, ja zatial nic neberiem som vo faze cakania na hcg...o tyzden 😉 a potom sa uvidi ci bude treba nieco zacat uzivat ...uz som nasla aj ine temy tu co spominas tiez mam kopec informacii tak dufam ze ak to bude treba tak to i pomoze. a ty uzivas ci uz si sa dockala a si tehu alebo? zaznamenala si nejake pokroky s amh?? ja som sa o mojom nizkom amh dozvedela len pred tyzdnoma musim povedat ze ma to nemilo zaskocilo...☹ no nevzdavam to!

jankaknm
16. črc 2012

@saraha2 tak si sa bala, dobre, nie? budu sa drzat bojovnici mali uvidis, zajtra je taky hluchy den, az v stredu rano budem vediet ako sa maju. A teraz odpocivajme, prizvukovali mi to vsetky sestricky v car. A ten utros je zvlastne, ze mne kazali hned v den OPU vecer zavadzat. Ale je pravda, ze nepovedali priamo zavadzat, ze mozno mozem aj ja ho jest. 😒

zana21
16. črc 2012

@saraha2 Tak to vypadá, že si ze 3 dopadla nejlépe. Gratulace a pevně věřím, že se všechny 3 potkáte na úspěšném ET 🙂

danny38
16. črc 2012

@saraha2 Tak to je paráááda, držím ti strašně moooc pěsti, aby ve středu byli jen dobré zprávy 😉

saraha2
16. črc 2012

moc děkuju holky!teď to teprve začne...bojím,bojím..ale snažím se myslet pozitivně..
@jankaknm já mám pocit,že posledně jsem s utrogestanem začla taky hned večer po OPU....divné..

ramdy
16. črc 2012

@ivapo to je jasné 🙂 příště to dáme

ramdy
16. črc 2012

@saraha2 moc ti gratuluji a držím palce ať to klapne, jsem ráda, ze mohu číst i pozitivní informace. Tak se šetří. S utrosem jsem se to taky dnes dozvěděla

rory_g
autor
16. črc 2012

@ivapo já jsem po IUI, měla jsem IVF v dubnu, ale nedošlo ani k ET...
@zana21 ahojky mušketýrko, jak je? Nějaké novinky? 😉

saraha2
16. črc 2012

@ramdy děkuju,ale po prvním pokusu,kdy se to ani neuhnízdilo mám smíšené pocity..a vůbec mě nepřidaly ty dvě,co tam byly na třetím pokusu ☹ ..ta jedna má to stjené,jako my..nevidí u nich důvod,proč to nejde a i tak nikdy neotěhotněla ještě.... ☹

zana21
16. črc 2012

@rory_g Ahojky mušketýrko 🙂 Tak já dnes byla na endokrinologii a mám zvýšené hodnoty, ale dr říkala, že to je normální při počáteční graviditě 🙂 tak že zvýšená dávka léků a za měsíc na kontrolu. Jinak stále nějak žádné změny, někdy si říkám, spíše se bojím, jestli je vše v pořádku a moc se bojím ☹ Řeším pak každé píchnutí v podbřišku, vážně nechci zažít zklamání. Vím, že bych asi měla být pozitivnější, ale bojím se radovat. Jsem asi fakt pako 🙂 🙂 A co ty?

zana21
16. črc 2012

@ramdy Tak to je mi moc líto ☹ a mrazáčky máte?

malinka_02
16. črc 2012

@ramdy dobře za tvuj optimismus, s tím to dotáhneš s miminkem nejdál 😉
@saraha2 tak to je super! Tak držím palce aby to vyšlo! A dali ste teda všechno? ICSI, PICSI i AH jo to je hustý takže není zbytečný dávat AH přes ICSI?
@radina a jdeš už na PN protože to nějak špatně neseš?

zana21
16. črc 2012

@saraha2 Vůbec se nenech rozhodit ostatními, tobě to teď dopadlo mnohem lépe než minule a to je moc moc důležité, dopadne to dobře 🙂

herbie
16. črc 2012

saraha2 moc gratuluju urcite to tentokrat vyjde. 😉

rory_g
autor
16. črc 2012

@zana21 nejsi pako, také se děsně bojím. Mě zůstala dávka Letroxu stejná, tak budu dr věřit, že mám hodnoty v normě, nějak nemůžu najít to rozmezí 😝 Kdy to jdeš na ten UTZ? Budeš zase o něco klidnější, uvidíš 😉

zana21
16. črc 2012

@rory_g Tak jsem ráda, že nejsem sama s těmito pocity 🙂 Určitě dr věř, všechno bude v pořádku.Já jdu ve středu, tak snad bude vše v pořádku. A ty se cítíš jak? Cítíš na sobě nějaké příznaky? Zkoušela jsi ještě testík? 🙂

ramdy
16. črc 2012

@saraha2 ale no tak, co to čtu? taková pesimistická, že jedna musí jít na tři, či na čtyři pokusy, tak ty snad nemusíš taky, a že se to hned poprvé nepovedlo, tak to nemusí znamenat, že se to podruhé nepovede, tak trochu boje do toho, holko, budoucí maminko!!! My do toho jdeme taky znova, dva měsíce a šup na to, to miminko, tak prostě bude. Já to vím!!! 🙂

ramdy
16. črc 2012

@zana21 nemáme, já měla jen dvě vajíčka, dvě byla plná, dvě oplodnily a dvě jsem si nechala zavést, bylo to totiž na naše roční výročí sňatku a tak jsem podlehla tomu osudu, bohužel to nevyšlo, ale to nevadí, za sva měsíce do toho jdeme znovu.

martina_81
16. črc 2012

@saraha2 @mmirunda @malinka_02 @jankaknm no než jsem to tady dočetla,tak mě bolí oči, jste fakt hrozný. 😉 Tak mě nakonec transfér nedělal ten doktor,z kterýho jsem měla strach, ale dr,Novotná,na kterou holky pějí jen samou chválu,tak jsem zvědavá.vlastně byl dnes komplet jiný tým,ani do svislé polohy mě dnes nevyváželi. 😀 A dr. byla moc příjemná a dokonce mě uklidnila,že moje bolesti podbřišku jsou po tom estrofemu normální. Tak jsem sice klidnější,ale bolesti mě stejně dost štvou. 😠
@saraha2 tak to je super výsledek,ne? Teď ještě,aby se všechny krásně oplodnily. 🙂

pawlla
16. črc 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:

@herbie (CAR v USA HRC FERTILITY California) 1.IVF srpen/12
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k., TP 19.1.13
@zuzij (Pha Podolí) právě stimuluje, OPU - 18.7. (podle UTZ asi 8 vajíček), ET nejpozději v pondělí
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF
@ramdy (Iscare Pha) 1.IVF červenec/12 – 2.7. ET (2 E), zamrazeno nemá (neúsp.), dalši pokus za 2 měsíce
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - 4.7. první včelka, 14.7 Pregnyl, 16.7 OPU - úroda 8 pěkných vajíček (bližší info jak se maji vajucha ve středu)
@strapula (Iscare BA) 13.7. konzultace 1.IVF
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 9.7. konzultace 2.IVF – koncem měsíce UTZ a zahájení stimulace
@malinka_02 (Pha Podolí) 14.7 začala stimulace na 1.IVF
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), čeká na MS a vše je připraveno na stimulaci na IVF
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 1.KET červen (neúsp.), 16.7. konzultace 2.KET
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen, DP), 23.7. UZV
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 26.7. konzultace KET
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E), KREV 30.7
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET srpen
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá

Šťastné ťěhulky :

@sheronka (CAR Gyn Fiv BA) 1.IVF jún, 6.6 - 2E, 11.6. potvrzené těhu, UTZ 2.8.
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, 12.7. UZV – vše v pořádku, miminko se má čile k světu , 2.8. screening
@zaneta2 (Unica Brno) 1. IVF červen/12 – 11.6. ET (2 E), 25.6. //, 12.7. UZV – čeká dvojčátka – gratulujeme!!!
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – výsledky screeningu
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, 9.7. oficiální potvrzení těhotenství, 24.7. UZV
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, hospitalizována
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), vypadá to na dvojčátka
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12

NOVINKY PROSÍM DO IP. 🙂

zana21
16. črc 2012

@ramdy Tak teď to určitě vyjde, dr už znají tvé tělo a určitě bude lepší úrodička, ve které se najde ten šampion 🙂

martina_81
16. črc 2012

@pawlla Ty jsi to stihla ještě doplnit? Ty jsi teda rychlík. 😉 😉

pawlla
16. črc 2012

@martina_81 bylo to tesne ale stiha 😀

ramdy
16. črc 2012

@zana21 viď, taky si to říkám, tak další pokus to jistí, vzhůru do boje 🙂

ramdy
16. črc 2012

@pawlla ani jsem ti nestihla napsat a ty už jsi to aktulizovala, díky moc, jsi zlato 🙂

rory_g
autor
16. črc 2012

@zana21 v pátek jsem přemluvila dr, aby mi s hormony na štítku udělala i hCG a bylo 6914, takže roste, jak má 🙂 Dnes mě párkrát píchlo napravo, doufám, že to byla ta blbá cysta...a že je prcek v pořádku...
@mia75 jak se máš kočičko? Už lebedíš s miminkem doma?
@pawlla jsi šikulka, jak jsi se chopila tabulky 🙂

pawlla
16. črc 2012

@rory_g dik tak nekdo to musi udelat aby byl prehed 🙂

pawlla
16. črc 2012

@ramdy jj ja jsem to postrehla tady v diskuzi , nekdy mi neco utece proto je lepsi do ip ale tohle jsem videla no neni to moc radostne ale neboj druhy pokus bude a vse bude ok