1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
19. črc 2012

@saraha2 lehneš, zavřeš oči a manžel píchá?? 😀 😀 😀 😀 Tak to je úžasný. 😉
@pawlla já byla nervózní z toho,jestli je na těch našich silnicích nemůžem vyhrkat,víš? 😉
@ivapo co to znamená zlehka sexovat? 😀

pawlla
19. črc 2012

@martina_81 no to mi povidej ta dalnice ostrava - brno je deeeesnej kostitras tak jsem taky mela obavy 😀

marmina
19. črc 2012

ahoj děvčata, přišla jsem se na vás mrknout 😉 Koukám @saraha2 už má zítra ET, tak ti přeji, ať to napodruhé vyjde!!! 😵 😵 😵

Přibylo tu hodně nováčků, jsem úplně ztracená. Neuniklo mi, že se @pawlla statečně ujala tabulky, díky 🙂
Zdravím všechny holky, se kterými jsme si hodně psaly @rory_g @zelvik @verry @nemorosis @vall83 @zana21 @chmurkaxy @mia75 @danny38 @evikj33 @kiwisek @winterska @kive76 @dadenka111 @kcvrcekz @saraha2 @pawlla a další

My teď máme trochu starosti s malým, něco mu je, ale neví se co. Za 14 dní jdem opět na krev, tak to snad zvládne statečně jako předtím. Vrací se mu teploty, měl zvýšené jaterní testy a sedimentaci...achjo, snad bude brzy dobře. Já už se po nemoci srovnala (dneska dobírám antibiotika), ale odložené ivf zůstává. Možná to zkusíme za rok, pokud našetříme...teď promýšlím, co po mateřské a už se docela těším na zase trochu jiný život 😉 Všem přeji hodně štěstí na cestě za miminkem!!! 😵 😵 😵 Papa ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ

martina_81
19. črc 2012

@marmina ahoooj. 🙂 🙂 Tak snad přijdou na to,co mu je a brzy se uzdraví,prďolka malej. 😉 Opatruj se a měj se krásně. 🙂

ivapo
19. črc 2012

@pawlla no... Ehm.. Tak proste jen ústně bude mít no!! 😉

chmurkaxy
19. črc 2012

@marmina ahoj mojko, tak sa poriadne vyliecte, nech si este leto uzijete zdravi a usmiati 🙂 a predpokladam, ze na IVF uz ani nenasetrite, urcite nam prides nejaku krasnu spravu povedat skor 🙂 a z usetreneho si urobis nejaku radost.. 🙂 posielam vela sily do liecenia!

pawlla
19. črc 2012

@marmina jeee ahojky tak maly snad bude v poradku chudak malej zase na krev jo. Koukas po nejake praci jo? No ona jit po materske do prece je nekdy prijemna zmena to vim z vlastni zkusennoti jsem uz od dubna doma a docela mi z toho hrabe 🙂 . No vsak jak se na to budes citit a neco nasetrite muzete to zkusit aspon si poradne odpocines od tech vsech hormonu a podobne mej se pekne 🙂

pawlla
19. črc 2012

@ivapo nooo asi tak nejak 😀 😀

ivapo
19. črc 2012

@martina_81 no dr ted řekl.. Že muzu lé ne divoce.... Modlim se vždy aby to nebylo moc dlouhé sexovàní.. Já n to ted nějak teda moc chut néam.. Lé kvůli nemu jako že Jo ze' 😉

martina_81
19. črc 2012

@ivapo tak to jo. 😀 😀 a ještě bereš nějaký prášky,nebo už máš všechno vysazený?

verry
19. črc 2012

@marmina ahoooj, neboj malej bude určitě v pořádku, a ty až se odreaguješ, odpočneš tak se mimča taky dočkáš, určitě! Jak píšeš nemá cenu něco lámat přes kolena, pokud jste se rozhodli pro pausu, tak to tak má být 😉 měj se hezky,kočko 🙂

verry
19. črc 2012

@saraha2 jsem sem nakoukla-tak zítra ET????? budu na tebe myslet 😉

ivapo
19. črc 2012

@martina_81 v úterý mi řekl dr že uz muzu utrogestAn vsadit.. Tak jen ted tu kys. Listovou jak všichni! 😉 dnes na mě něco opět leze.. Boli v krku...slabost Ach Jo.. Ted ležím 😢

briuska
19. črc 2012

Ahoj holkýý, tak od včera jsem začala stimulovat Menopurem, 25.7. utz - folikulometroš a cca 27.7. OPU....už se to blíží, je mi líp jak při stimulce na IUI, ale mám strach....a zároveň se těším 🙂

evikj33
19. črc 2012

@marmina Ahoj Marminko,doufám že to nebude nic vážného a brouček bude zas brzo v pořádku užívat léta 😉 Ty se nám taky hezky opatruj a třeba se letos ještě mrknete za tím Františkem a jak ho pořádně osaháš tak ani šetřit nebude potřeba.Pa 🙂

martina_81
19. črc 2012

@ivapo tak lež a odpočívej,půjdu taky na chvilku. 😉

rory_g
autor
19. črc 2012

@marmina ahoj kočičko, jsem ráda, že je ta hnusná angína už na ústupu a doufám, že se Junior taky brzy vyléčí, než začne konečně to léto 🙂 Těším se na další dobré zprávy od Tebe 😉

kive76
19. črc 2012

@marmina ahojky, též zdravím..držím palečky ...at je malej brzo zdravej

saraha2
19. črc 2012

@martina_81 noooo 😀 😀 😀 to je,co??? 😉
@verry jo,jo 😉 a je to tady zas 😀
@briuska gratuluju ke startu!
@marmina přeji Vám,ať jste brzy fit a jsem ráda,že jsi nakukla 😉

martina_81
19. črc 2012

@saraha2 jj, tomu říkám servis,máš to teda dobře zařízený. 😀 😀 😀

pawlla
19. črc 2012

@saraha2 nooo jo to ja se budu zase pichat sama 😀

malinka_02
19. črc 2012

@saraha2 no bohužel muj manžel na to kašle.. a je v tu dobu v práci.. blbý spíš jak sem to vycamrala, ale troška snad nevadí ne?? No troška.. byla to ta míchací jehla.. Tu sem sundala a když sem ji sundala tak ona asi byla naplněná a vycamralo se mi co v tý velký bylo ☹ ☹ ☹ ☹
@marmina tak držím palečky ať je dobře tobě i malému a ať se dočkáš miminka i bez IVF..

kcvrcekz
19. črc 2012

@marmina Ahojky beruško. Teda s malým mě to moc mrzí..:( Pak dej vědět co to je. Nejhorší je, když nikdo neví co tomu malém je...☹ TO je fakt na prd..☹ Pořád na tebe myslím. Až se rozhodnete jít do toho znovu určitě se ozvi, ju?😉
Jinak aby jsi byla v obraze tak...Dnes jsem si vyzvedla recept na Prednison. I když mám testy v pořádku, chci zkusit vše a tak jsme se domluvili s doktorkou, že nasadíme tu nejmenší dávku. No a teď jen čekám na MS a jedem. Estrimax, mateří kašička, kyselina listová a Prednison a to už se tedy doufám to naše malé musí zakousnout a pustit až u porodu. 🙂 Posílám ti kousek své pozitivní nálady ať to s malým vše dobře dopadne. Moc držím pěsti...🙂

kcvrcekz
19. črc 2012

@saraha2 TFUUUUUJ TFUUUUJ TFUUUUUJ...🙂 Moooc držím pěsti..🙂

danny38
19. črc 2012

@marmina Ahooooj kočko 🙂 To je paráda, že jsi se přišla podívat 🙂 Malému statečnému bojovníčkovi držím moc pěsti, aby se ho už teploty pustily a hlavně aby byl už úplně zdravý 😉 Máš správný přístup k tomu všemu, někdy je opravdu lepší dát některým věcem čas 😉 Určitě se na nás přijď zase podívat a dej vědět jak je na tom prďolka 🙂

danny38
19. črc 2012

Tak jsem před chvílí dorazila z práce a mám teda dost 😒 dneska toho bylo hodně a ještě budu pokračovat doma, ani jsem za celý den neměla čas sem nakouknout tak vás jdu dočíst ať se dozvím nějaké nové drby 😀

strapula
19. črc 2012

ahojte babulky,tak prvu injekciu mam za sebou🙂)) vsetko zvladnute a zajtra pokaracujem dalej..a dnes mi volali kvoli vysledkom krvi,mam zlu zrazanlivost☹ zajtra kontrolny odber...dufam,ze to bude v poriadku..

danny38
19. črc 2012

@saraha2 Na zítra ti držím moooc pěstí 😉 Myslím, že máš pěkný počet, mně se oplodnilo taky 8, další den jich bylo 6 a nakonec jsem měla po 5-ti denní kultivaci jednu krásnou blastocystu a jedno embryjko bylo pomalejší, nakonec jsme dali jen tu blastocystu a chytla se 🙂 Jako kolikrát si říkám, že mám odolného mimíse, občas se mi stává, že musím dobíhat autobus, takže ho tam pěkně natřesu 😀

pawlla
19. črc 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:

@berunka1975 (Iscare BA), 1.IVF - 1.8. konzultace a UTZ
@fionna (FN Olomouc), 1.IVF - 25.7. konzultace
@herbie (CAR v USA HRC FERTILITY California) 1.IVF srpen/12
@zuzij (Pha Podolí) právě stimuluje, OPU - 18.7. (podle UTZ asi 8 vajíček), ET nejpozději v pondělí
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU
@ramdy (Iscare Pha) 1.IVF červenec/12 – 2.7. ET (2 E), zamrazeno nemá (neúsp.), dalši pokus za 2 měsíce
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - 4.7. první včelka, 14.7 Pregnyl, 16.7 OPU - úroda 8 pěkných vajíček, 20.7. v 10:30 transfer (2E) - držíme palečky !!!
@strapula (Iscare BA) 13.7. konzultace 1.IVF, 19.7 začátek stimulace
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF – 9.7. konzultace, 20.7. UTZ
@malinka_02 (Pha Podolí) 14.7 začala stimulace na 1.IVF, 18.7 UTZ
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), 1.IVF - 18.7 začátek stimulace (Menopur), 25.7. - kontrola UTZ
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 1.KET červen (neúsp.), čeká na MS pak příprava na 2.KET
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen, DP), 23.7. UZV
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 26.7. konzultace KET
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E), KREV 30.7
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET srpen
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá

Šťastné ťěhulky :

@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP) - nakonez zazračne těhu bez IVF blahopřejeme !!!
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k., TP 19.1.13
@sheronka (CAR Gyn Fiv BA) 1.IVF jún, 6.6 - 2E, 6.7. potvrzené těhu, UTZ 2.8.
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, 12.7. UZV – vše v pořádku, miminko se má čile k světu , 2.8. screening
@zaneta2 (Unica Brno) 1. IVF červen/12 – 11.6. ET (2 E), 25.6. //, 12.7. UZV – čeká dvojčátka – gratulujeme!!!
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – výsledky screeningu
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, 9.7. oficiální potvrzení těhotenství, 24.7. UZV
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, hospitalizována
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), vypadá to na dvojčátka
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12

NOVINKY PROSIM DO IP.

ivapo
19. črc 2012

@danny38 ahoj.. Taky občas popobehnu !! 😒 😉 A jak se jinak cítíš? V poho? Já dnes po 15 tě hodině Lezla.. Něco na mě leze opět.. A bolest hlavy!! Ted kdyz jsem se zacal cítit lepe tak buch a snad se to ne rozjede k chripce 😠 a jak roste bříško? Já uz nemam jen 3kg navíc ale 4!! 😝 😒 😉 🙂