1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

radina
23. črc 2012

Ahojte kocky, hlasim ,ze v stredu rano idem na OPU ! drzte palceee ! 😉

mmirunda
23. črc 2012

@pawlla pavlínečko, beruško, hlavu vzhůru. mě se taky nikdy nestalo, aby se mi to o sedm dnů posunulo a minulej měsíc to tak bylo. Všechno bude zase dobré .... věřím tomu a ty to zvládneš. nejsi na to sama 😉 ♥

mmirunda
23. črc 2012

@radina No jasně že držím 🙂 Jsem zvědavá jaká budeš nosnička 😉

pawlla
23. črc 2012

@mmirunda dekuju, ja jsem fakt na zhrouceni z zechndesnejch nervu

martina_81
23. črc 2012

@pawlla a proč by Ti ten Ket nemohli udělat už tenhle cyklus, kdyby to byla ms? 12DC bys šla na UTZ a vidělo by se. Nějak to nechápu,proč se to musí zas o měsíc odkládat... 😒

mmirunda
23. črc 2012

@pawlla bude dobře ♥

martina_81
23. črc 2012

@saraha2 z toho si nic nedělej, já zas mám blbej pocit,že mě nebolí prsa a podbřišek už se taky uklidnil. Jenže minule mě prsa bolely už na dotek a břicho taky celou dobu a nic z toho nebylo,takže co se týče "osvědčených" reakcí, nic si z toho nedělám, ono asi vážně každý reaguje jinak, tak buď v poho a věř si. 😉

mmirunda
23. črc 2012

Tak já jsem volala teď do CAR a v jednu hodinu jdu na ten UTZ, tak jsem zvědavá, co se dozvím dalšího ....

radina
23. črc 2012

@mmirunda dakujeeem !🙂 dnes si dr nieco ratala, pocula som 6, ale to tusim v jednom vajku, v piatok som mala v pravom 6 a v lavom 3. Snad nebudu prazdne a nepopukaju 😉 ako to vyzera s tebou ?

pawlla
23. črc 2012

@martina_81 ja fakt nevim ms jsem mela dostat ted za 14 dni a pak mel byt za dalsich14 dni ket ale tak budu zas cekat na dalsi ms a pak az muze byt ket takze nekdy asi zari rijen nevim doufam ze to nejakmdopadne

pawlla
23. črc 2012

@mmirunda tak to drzim palce at je vse ok

mmirunda
23. črc 2012

@radina No já stále čekám, co se bude dít. Dneska jdu na UTZ ohledně te posraté cysty a domluvím se asi na odsátí, já ji tam nechci 😠 😠 a jak dojde ms, měla bych začít brát antiko a pak už stimulka

mmirunda
23. črc 2012

@pawlla Děkuju kočko, dám vědět, ale bojím se, že se taky něco posere

fionna
23. črc 2012

@sheronka Asi kolem 8 dnu od oplodnění 😉 , už si to přesně nepamatuji.

radina
23. črc 2012

@mmirunda To odporucam, mne ako mi ju vybrali, nic ma neboli, ani mrcha nebola bolestiva.

mmirunda
23. črc 2012

@radina a bolelo to odsátí?? a kolikátý DC ti to dělali?

martina_81
23. črc 2012

@pawlla no tak právě nechápu, proč Ti to teda neudělají dřív,když už si mrcha tak pospíšila. 😒
@mmirunda tak ať je všechno v poho,ať se to konečně rozjede. 😀
@radina super,tak ať jich je co nejvíc a všechny v super kvalitě. 😉 😉

radina
23. črc 2012

@mmirunda Nie, nebolelo, bola som v narkoze 🙂 ale len 20 min.
Robili mi to hned prvy den cyklu, aby som potom mohla zacat hned stimulkovat.

fionna
23. črc 2012

@pawlla Pavli, dýchej z hluboka a uklidni se. Mývala jsem když jsem byla hodně nervózní MS i 2 krát do měsíce. Koukala jsem v televizi na výzkum o MS, že kleptomanky krvácí i několikrát do měsíce. A že stres způsobuje předčasnou MS i potraty. takže se uklidni a koukej myslet na něco uklidňujícího třeba, že chováš mrně v náručí. Nebo si začni prohlížet miminkovské věcičky. prostě okamžitě začni myslet na něco pozit. a ne na tu mrchu nebo, že se něco nepovede 😉

mmirunda
23. črc 2012

@radina Aha, takže ty jsi hned začala stimulkovat jo? Tak já mám dobrý to, že ještě tři týdny budu brát tu antiko, tak čas na to bude dost 😉

pawlla
23. črc 2012

@martina_81 no to ja taky ne ale asi je to moc brzo ta ms tak uvidim ale moc samce tomu medavam podrbisek me boli takze to bude pekne hnusna ms a asi uz ji nezastavim

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 Děkuju Marti, no mám strach. Jde tam se mnou mamča se synovce, hlídá ho, tak se nudí a hledají si program. Tohle je přímo super program jít se mnou na gyndu 😀 😀

mmirunda
23. črc 2012

@pawlla zkus citron nebo něco hodně kyselého

martina_81
23. črc 2012

@pawlla to je mi líto,že zas budeš čekat. ☹ ☹ ☹
@mmirunda tak to je vážně super program, jít s Tebou na gyndu. 😀 😀 😀 To bude v poho,neboj. Aspoň máš fajn,že Ti ji jen odsají a nemusíš kvůli tomu na laparku.
Proč citrón, k čemu jí to bude dobrý?

radina
23. črc 2012

@mmirunda mne ta antikon. vobec nepomohla, stale som ju tam mala. hned po narkoze, som si sla dat pichut prvu.

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 Prý citron oddaluje ms, ale nevím co je na tom pravdy. Nene o laparce nemluvil, tak snad to pořád ještě platí, přece jen to je už dva měsíce ...

mmirunda
23. črc 2012

@radina tak já bych brala antiku i kdybych cystu neměla. U nás v Car se to tak dělá, že 3 týdny před stimulkou se bere antiko

martina_81
23. črc 2012

@mmirunda tak to jsem taky slyšela,ale myslím,že to nepomáhá. 😒 No tak jestli mluvil jen o odsátí,tak to určitě platí. 😀

radina
23. črc 2012

@mmirunda A to z akeho dovodu? pomaha to potom nejako? ci zvysuje sance?

pawlla
23. črc 2012

@martina_81 no mela jsem to vedet nikdy nic nejde podle planu nemela jsem se tesit