1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
24. črc 2012

@malinka_02 tak to je super zpráva. 😉 Je teda divný,že ta dr. (nebo kdo to byl 😀 ) byla taková zmatená,ale snad to bude všechno v poho. Uvidíš,jak se budou vyvíjet,třeba ten transfér budeš mít nakonec taky v sobotu. 🙂

pawlla
24. črc 2012

Dobre ranko holky, tak ja uz nekrvacim vubec ani necitim pod risek a prtitom to byli krece jako u mrchy vubec nevim co to zase melo znamenat tak doufam ze utz bude v patek ok

ramdy
24. črc 2012

@pawlla neklesej na mysli, já vím, že je to moc těžko, ale je to to nejdůležitější co má velký vliv na úspěch. Uvidíš, že to bude vše v pořádku, držím ti palce. Udělěj si hezký den, jdi do přírody, mezi fajn lidičky a uvidíš, že bude líp.

pawlla
24. črc 2012

@ramdy no jo jsem rada ze nekrvacim tak to asi MS nebyla tak doufam ze ket bude tak mam hned lepsi naladu

ramdy
24. črc 2012

@pawlla to víš, že bude, jsem taky moc ráda a držím palce

pawlla
24. črc 2012

@mmirunda ahojiiik tak to je super ze mrcha tentokrate prichazi jak ma no ta moje se me asi lekle nebo nevim ale proste nic je to dost divne

pawlla
24. črc 2012

@ramdy diky snazim se nejak moc nestresovat

ramdy
24. črc 2012

@pawlla to je dobře, já vím, jak je to těžké, ale ono to prostě nějka dopadne a tobě určitě dobře, uvidíš, za chvilku skočíš v tabulce dolů 🙂

danny38
24. črc 2012

@ivapo Jj, stále jsem pracující lid 😀

pawlla
24. črc 2012

@ramdy to doufam a doufam ze na celych 9 mesicu. No pokud to bude ok tak prvni tyden v zari by uz mel byt testik 🙂

petris82
24. črc 2012

dobre rano, @mmirunda gratuluji k mrse, ted to vsechno pujde uz pekne rychle.@malinka_02 gratuluji k 6! krasne cislo! A.@pawlla super ze to nebyla mrcha a UTZ vyjde urcite super 👍
Mne se cas tahne hrozne pomalu a pripada mi, ze musim cekat celou vecnost nez se zase neco zacne dit.

pawlla
24. črc 2012

@petris82 ano ja to znam ja jsem po revizi cekala pres 3 mesice a i ted se to pekne tahne

mmirunda
24. črc 2012

@ivapo budu brát antikoncepci Marvelon, tu doberu 16.8. ale už 13.8 začínám se stimulkou 😉

mmirunda
24. črc 2012

@martina_81 jo já vím, já jen jestli sis to náhodou nerozmyslela 😉

mmirunda
24. črc 2012

@pawlla tak to bychom to měli mít Pavli zhruba podobně. Já bych kolem 28 měla skončit se stimulkou 😉

martina_81
24. črc 2012

@mmirunda to ne, fakt mám strach. 😖

mmirunda
24. črc 2012

@martina_81 Já ti to věřím 🙂 Dneska je to po dlouhé době, co mám radost z mrchy a ještě, že přišla v termínu

rory_g
autor
24. črc 2012

Ahoj prdelky moje, tak dnešní UTZ dopadl skvěle, máme jedno miminko a jedno srdíčko, odpovídá 7tt 😵

martina_81
24. črc 2012

@rory_g to je skvělý,moc gratuluju. 😉

mmirunda
24. črc 2012

@rory_g Jéééé to je veliká krása. Moc moc moc gratuluju 😉 Jedno mímo stačí a ještě se ♥ to je krása

pawlla
24. črc 2012

@mmirunda no jo ja bych 24 mela mit KET ale nic neni jeste jiste to se uvidi podle UTZ v patek coz asi nedopadne tak nevim no

mmirunda
24. črc 2012

@pawlla Tak já nevím. Hele jak dlouho trvá stimulka? 18 dnů? nebo tak nějak?

pawlla
24. črc 2012

@mmirunda no tak podle toho jak ti porostou vajucha no asi budes mit ET driv nez ja KET pac mam takove tuseni ze mi to dr v patek zase posune

mmirunda
24. črc 2012

@pawlla Ty furt nesýčkuj 😠 😠 a mysli trošku pozitivně kočko

pawlla
24. črc 2012

@mmirunda ja se snazim sice nekrvacim ale jen spinim ale upne malinko nevim jesti se to udrzi jeste tak 10 dni to mam dostam MS

martina_81
24. črc 2012

@mmirunda tak já za chvíli vyrážím zlepšit své pozitivní myšlení (dneska mám teda depku) procházkou v tom nádherným počasí za kámoškou a miminkem. 😀 😀

nemorosis
24. črc 2012

@rory_g Gratulujuuu!!! 😀 😀 Je to prostě neuvěřitelné a nádherné!

ivapo
24. črc 2012

@rory_g velka Gratulace!!! 😉 🙂

pawlla
24. črc 2012

@rory_g ahojky moc gratuluji muselo to byt krasne videt 🙂

berunka1975
24. črc 2012

ahojte, vidim ze spodna cast tabulky sa plni, tak dufam ze onedlho prejdeme vsetky dole do tehu casti 🙂
mne dnes volali z centra ze ziadost mame schvalenu takze uz len aby dobre dopadol utz buducu stredu a hor sa na to!
kupila som si sarapis, vraj je dobry na sliznicu maternice...