1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
25. črc 2012

@petris82
@prinzesz to ja se zeptam ale to je az zitra a mozna uz zitra bude ET tak aby to nebyl problem a sem ted vynervovana..

petris82
25. črc 2012

@radina jestli te to tak moc boli, mne rekli v Caru ze si muzu vzit prasek. A hlavne den OPU jsem jen lezela,aby to tak nebolelo. Tak odpocivej!

petris82
25. črc 2012

@malinka_02 tak zkus zavolat do Caru uz dnes, pro klid duse.

radina
25. črc 2012

@petris82 ano, lezim 🙂 len sem tam vybehnem na wc alebo sem sa mrknut. snad to coskoro prejde 🙂

malinka_02
25. črc 2012

@petris82 nikdo tam neni..volala sem uz v 5..

petris82
25. črc 2012

@malinka_02 hmm, tak se hlavne nestresuj a zitra rano se zeptas, urcite to nic neni.
@radina tak at to rychle prejde

petris82
25. črc 2012

@malinka_02 tak mi to tvoje spineni vrta v hlave, ze se snazim neco najit na netu. Na ceskych strankach o tom nikdo nic nepise ☹ ale to uz jsi urcite hledala i ty. Tak sem se podivala na spanelske a tam pisou, ze se to muze stat a pise tam dost holek o tom,takze by to nic nemelo byt, tedy pokud je to jen spineni. Kazdopadne, zitra ti reknou v Car co a jak.

saraha2
25. črc 2012

@radina gratuluju ke krásnému počtu!
@malinka_02 mě říkali,že být v den OPU v klidu,aby to nekrvácelo..ale je teda fakt,že já ani nezašpinila.....hlavně,by to nekrvácelo říkali..to by asi ET nebyl možný..si myslím já teda..
@mmirunda taky mě zajímá,co je s ní!!!!!!!!!!!!!!!??????????? ☹

saraha2
25. črc 2012

@radina pokud máš bolesti,tak si dej brufen,nebo něco!§mě dr.přímo řekla,at netrpím,pokud budu mít bolesti,at si vezmu prášek...že ten jeden prášek nevadí..

saraha2
25. črc 2012

@mmirunda jinak já jsem rozená brňačka-jsem se na rodila na obilňáku 😉 ,ale vdala jsem se kousek za brno 🙂

saraha2
25. črc 2012

@martina_81 kde tě máme????????????????????

malinka_02
25. črc 2012

@saraha2 ja mela OPU v pondeli a nic a ted mam takovy naruzovely hlenik kdyz se utru po curani takze ne ze bych krvacela.Ja v den opu lezela ale uz vcera sem byla v praci a dnes taky.Sedim v kanclu a chodim na wc nebo do jinych kanclu a jezdim autem nic narocnyho..Zase kdyz se spini po et tak je mozny i po opu ne?
@petris82 hledala no ale nikde nic..

mmirunda
25. črc 2012

@saraha2 Aha, rozená brňanda 🙂

malinka_02
25. črc 2012

@saraha2 taky sem si rikala jestli nedopadl test blbe..

saraha2
25. črc 2012

@malinka_02 no tak já měla OPU v pondělí a ve středu jsem ryla brambory,uklidila barák atd..ale mě nic nebolelo,takže žádný klidový režim 😉 máš to tam narušený,tak asi proto špiníš...as jak kdo..někohjo to bolí,mě to nebolelo..atd..každý reaguje jinak..ale to,co popisuješ by vadit podle mě nemělo!

saraha2
25. črc 2012

@malinka_02 nepřivolávej nic takovýho!!huš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!asi je někde na lepším a nemá na nás čas 😉

mmirunda
25. črc 2012

@malinka_02 jooo přesně tak huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuušššššš

fionna
25. črc 2012

No, tak jsme dnes byli v CAR FN Olomouc. Všechna vyšetření krev, spermio by byla hned hotová (do prvního týdne v srpnu), ale genetika se nejvíc zdrží 😠 . Byli jsme se osobně objednat a prý toho mají moc a o termínu nás budou informovat písemně. A pozvánka nám dojde do 5 týdnů ☹ s termínem. Takže to vypadá, že než ho budeme mít za sebou i s výsledky genetiky, tak bude září. A pak se objednám na kontrolu. Kdy teprve řeknou co a jak a pak teprve budu moct stimulovat 😒

kive76
25. črc 2012

@fionna no nám tehdá tu genetiku dr . v Motole objednala ..a měli jsme termín za měsíc...a pak výsledek zas za měsíc...děs běs...no mi jdem na kontrolu 7. srpna.....a 20 srpna ta . konzultace v caru, a uvidíme co dál...mám alergii na spermie...ted po 2,5 měsících mám o 15 procent lepší výsledek, ale ještě pořád pod limitem...přítel ted měl špatrný spermie..takže u nás určitě to IVF bude...ale tak to září, říjen...nebo i pozdějc...to se pak uvidí...

malinka_02
25. črc 2012

@saraha2 no ja mam prave futt bolesti ale to sem rano i doktorce rikala a pry normalni a mam si vzit prasek..
@saraha2
@mmirunda asi nas napina jak struny pac vi ze sme baby zvedavy 😉

radina
25. črc 2012

@saraha2 asi si dam nieco na noc.... ked lezim, az tak to neboli, horsie je vstanem a kracam.

malinka_02
25. črc 2012

@fionna no bohuzel u nas to vse trvalo 3/4 roku..to bud rada ze na genetiku jdete rovnou..me vysla blbe stitka to trvalo 2 mesice dalsi testy s odstupem casu a teprv pak genetika..

malinka_02
25. črc 2012

@radina na noc je to zrovna zbytecny jak budes lezet bude to ok spis si to schovej na rano.

radina
25. črc 2012

@malinka_02 dik 🙂 .... dam si fakt, az ked to bude na nevydrzanie. hoci mam pocit, ze mi ich tam dole niekto reze ziletkou 😖

malinka_02
25. črc 2012

@radina me boli bricho jeste dnes po 3 dnech a to sem mela jen 6 foliku..to sem necekala.Rano je to dobry behem dne to sili.

fionna
26. črc 2012

@malinka_02 Hernajs 3/4 roku 😒 .Tak to bych nechtěla. Přece jenom ten budík pojišťovny tiká ☹ . Budu mít v květnu 39let. A tak bych chtěla stihnout všechny jejich pokusy, které proplácí 😉 .Tak teď se bude modlit, aby nám ta vyšetření nenašla nějakou brzdu a mohla jsem hned potom stimulovat a počítat vajíčka, tak jako holky a pak jen testit 🙂
@kive76 No, tak doufám, že tu alergii u nás nenajdou. Já mám, ale spíš problém, že se mi hned na začátku těhotenství zkracuje čípek. Tak snad jetsli nenajdou příčinu teď, tak doufám, že mně pak preventivně zašijí dřív. Ne jak u toho druhého těhotenství, kdy jsem proležela skoro 3 měsíce v nemocnici.

saraha2
26. črc 2012

dobré ráno!!!!hlásím,že u mě nic nového,jen častější pocity v bodbřišku,že brzy přijde mrcha...doufám,že se nám dnes ozve martinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a že je v pořádku!!!!!!

kive76
26. črc 2012

Holky přeji Vám všem dneska hezký den...ráno v 5.30 h už bylo 18 stupňů...takže určitě odpoledne bude teploučko 🙂

lenka290
26. črc 2012

Takže včera bola kontrola, konečne prišla mrcha, a hned od včera t.j. 2 DC pichám menopur 75 IU, puregon 100 IU a pokračujem dipherelinom. a v útorok to budem 8 DC kontrola. Baby pichali ste si niektorá menopur a puregon naraz? 😨

kive76
26. črc 2012

@fionna do května...máš ještě času dost...to už bude mimčo na cestě 😀