1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
28. črc 2012

@mmirunda já taky už mám jasno v kočárku-pro jedno i pro dvě 😉 😀

saraha2
28. črc 2012

@martina_81 já byla po ET v lékárně pro utrogestan a koukaly na mě dva dudlíky v balení ale krásnýý!!takový nutkání jsem měla je vzít..ale nevzala.... ☹

pawlla
28. črc 2012

@mmirunda
@saraha2 no jako ani nevim jak najednou se vidim jak skladam postylku nejakej skrat jo jo bude si myslet ze jsem se zblaznila to je jasne a ta panenka jak si tam pekne lezi to je takova ta co i place a chce prebait 😀 😀

@martina_81 no jo napisu jim ale budu muset projet trochu diskusi abych vedela kdo tu nebyl je tu plno novejch lidicek tak moc nevim uz

mmirunda
28. črc 2012

@pawlla Aspoň budeš mít nějakou zábavu a uteče ti to 😉 Jinak tu postýlku bys nám mohla vyfotit 😀

saraha2
28. črc 2012

@pawlla já se z tebe picnu! 😀 ale na toto pověrčivá nejsem..já to vnímám naopak..že je potřeba ty mimísky nějak přivolat........ 😉

martina_81
28. črc 2012

@saraha2 @mmirunda a já myslela,že jsem praštěná, když koukám na kočárky. 😀 😀 Tak mi ho taky ohodnoťte: http://www.max4baby.cz/www-max4baby-cz/eshop/4-...

pawlla
28. črc 2012

@mmirunda no jasne vyfotim
@saraha2 ja nevim dneska mi tak hrablo jo a baby jak jsem jela do brna vlakem tak vedle me v kupecku sedela tehotna a vite jak se to rika kdyz se dotknete briska noooo..... tak ja nenapadne jako ze jdu na zachod nenapadne jsem ji tam to brisko osmatrala 😀 😀 ale jinak nejsem blazen
.... jinak na KET si sebou beru moji jednu oblibenou kosilku co mam doma po male je to takova kosilka mala to bude muj talisman pokazde jak ji vidim tak brecim ma pro me zvlastni vyznam

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 Jéééé ten je krásnej 🙂 i ta barevná kombinace se mi líbí 🙂

martina_81
28. črc 2012

@mmirunda viď,taky se mi líbí ta první, i když z těch 24 kombinací je těžký vybrat,některý jsou fakt krásný. 😖 Ale hlavně se mi líbí ta cena. 😉

pawlla
28. črc 2012

@martina_81 jej moc pekne uz te vidim jak v nem vezes mimi ja kocarek mam doma po male je jako novej tk nebudem kupovat novej hlavne nebyl nejevnejsi http://quinny.libfin.cz/buzz-3.php

pawlla
28. črc 2012

@pawlla jo a mam ho v te ruzove 😀 tak nevim nevim jestli to bude kluk 😀 😀

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 ty a jak to, že je to tak strašně levný?

martina_81
28. črc 2012

@pawlla @mmirunda taky pěkný,jen ty ceny už jsou někde jinde. musím uvolnit místo Jiřímu,tak zatím ahoj.

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 Ahojky Marti a opatruj se

martina_81
28. črc 2012

@mmirunda mě se ptej,já tomu nerozumím. Až budu mít čas,tak kouknu někde,co je to za výrobce, taky se mi ta cena moc nezdá, se vším všudy.

mmirunda
28. črc 2012

Přemýšlím o tom, že si půjdu dát vanu, když už jsem se nebyla nikde koupat. Doma máme jenom sprcháč, tak že bych si to po dlouhé době užila 😵 😵

pawlla
28. črc 2012

@martina_81 no jo ta cena byla mazec ale ani jsem to nevybirala jak se partner tenkrat dozvedel ze jsem tehu prisel proste druhej den s tim domu 😀 a bylo vymalovano jo a to jsem ni nevedeli ze to bude holcicka az do porodu
@mmirunda

pawlla
28. črc 2012

@mmirunda no a jesti to budou dvojcatka tak mam po ruzovem kocarku a budu muset vybirat ..... jinak ten pro dvojcatka je nejkrasnejsi 🙂

mmirunda
28. črc 2012

@pawlla jako myslíš ten co jsem dala jako odkaz já? Přitom není zase tak šíleně drahej 😉

saraha2
28. črc 2012

@martina_81 krásnej!!
@pawlla ty jsi ale úchylačka!se nezdáš!! 😀 to já bych jí řekla,že si sáhnu 😀

pawlla
28. črc 2012

@mmirunda jj ten no to bude tim ze jen uchyl a dvojcatka bych klidne brala kdyz ta americanka dokazala donosit osmercata tak ja bych mohla aspon ty dve nebo aspon jedno do te moji postylky

pawlla
28. črc 2012

@saraha2 tehotne to nemaji radi jak se jim saha na brisko taky jsem to nesnasea jak si kazdej furt chte sahnout ale ja jen tak nenapadne a pak jsem se omuvila 🙂 potrebuju tehu bacily

mmirunda
28. črc 2012

Holky, lázeň se mi připravuje, tak se půjdu potopit 🙂 Ale pak za Váma zase dorazím 😵 😵

mmirunda
28. črc 2012

@saraha2 mě to nic neukazuje ☹

saraha2
28. črc 2012

@mmirunda já jdu připravit fatru 😀 sousedi horní i spodní taky opíkají..se opičí beztak 😀 😀

mmirunda
28. črc 2012

@saraha2 Tak neuhoř, nezapomeň, že čarodějnice už byly 😀

saraha2
28. črc 2012

@mmirunda nešlo to dát jinak..tak to okopči a vlož do vyhledavače..nebo si zadej jen kočárek joolz antracit na stříbrném rámu 😉 a ten druhý je icandy

mmirunda
28. črc 2012

Tak zatím pá kočičandy. Snad ještě nakouknu 😉

mmirunda
28. črc 2012

@saraha2 já to okopčila, ale ani tak mi to nic neukazovalo ☹