1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kiwisek
12. srp 2012

ahoj holky, tak po dlouhe dobe zase nakukuju, no bez sance vas docist! kazdopadne mooooocinky blahopreji
@saraha2 tesim se s tebou!
jo a mam dotaz - zjistili nekomu u partnera nizky testosteron???

saraha2
12. srp 2012

@briuska mě dr.zakázala testit,že t jen stresuje..a každý den je to stejně zbytečné-čárka sílí ob-den!!!HCG se ti zvyšuje za 2-3dny... 😉

evikj33
12. srp 2012

@saraha2 Ani né byla jsem tuším 5+6 a bylo to po PK,takže to bylo akorát,je tam tuším rozmezí 6-8tt.Jinak oni jsou zatím nějak o 4dny napřed asi někam spěchaj,jen doufám že né na svět 😅 Termín dle PM byl 6.2. a dle UTZ ve 13tt je 2.2.To je prej nejpřesnější,pak už mimi rostou ruzně.A už od předvčera je občas cítím,sice jen malinko a spíš spodní mimi,ale jsem ráda že onich alespon trošku vím. 😉

saraha2
12. srp 2012

@evikj33 vždyť říkám,že máš šampionky!

evikj33
12. srp 2012

@saraha2 Však ten tvuj to taky rozjede se ještě budeš divit 😕 Jinak opravdu netesti je to blbost,plno holek pak plašilo že test slabej,nebo nic neukazuje a dr.říkal že testy pokud je HCG hodně nahoře už ho blbě zachití,nebo taky vubec.Máš fotečku tak koukej nani 🙂

saraha2
12. srp 2012

@evikj33 já už netestím!!psala jsem to briušce,jak to bylo se mnou a testíkama 😉

lenka290
12. srp 2012

@briuska no nádhera 🙂 moc gratulujem. Ja sa bojím vôbec test si urobiť, teraz som len 2 den po ET, ale asi na ten 7-8 si ho spravím... Tak držím palce nech všetko dobre dopadne.... 🙂

lenka290
12. srp 2012

@danny38
moc gratulujem 🙂

malinka_02
12. srp 2012

@radina no to si přesně taky říkáme, jen KET bude zase za 10 000.. Ale ten relax a pohoda je pro to taky duležitý..
My máme 4 mrazáčky a zamrazený po jednom takže 4 KETy ještě, ale asi když KET nevyjde by sme si možná nechali udělat tu imunologii. A tobě jí udělají hned? Já do Podolí právě chodím i do CARu.
@fionna my jsme měli ICSI, PK, AH, mražení a embryo glue. Vše i s doplatky za pero bylo 17 500Kč. A embryoložka říkala že AH a ICSI je uplně jiné. ŽE ICSI je malilinkatý vpich a hned se zatáhne a není po něm ani památky. AH se nařízne těsně před vkladem a pomuže embryjku ven, dělá se jen na ty vkládané takže třeba ted při KET to budeme platit za další AH.

malinka_02
12. srp 2012

@evikj33 jé to je skvělý že citíš pohyby 😉

Holky co je dobré na rust sliznice a kolikátý den ste měli KET? Jdu 11 dc na UTZ a pokud bude sliznice tak pak na KET ale mívám cykly krátké 26-27 dní tak nevím kdy by ten KET cca měl být. Potřebuju v práci si to nějak zajistit..

radina
12. srp 2012

@malinka_02 To je dost, u nas je ket za 145 eur. .... ja uz som sa nastavila uplne inak, teraz pri ivf som bola desne vynervovana, uz mi asi sibalo z tej PNky. Teraz pojdem hned do prace, ved tam len sedim.
Mne ju spravia az v oktobri, lebo az vtedy maju v Podoli volny termin. V pondelok sa idem objednat. hlavne aby som mala vysledky pred dalsim ivf. Kolko mesiacov ma byt medzi jednotlivymi ivf?

pawlla
12. srp 2012

@malinka_02 na sliznici je urcite dobry kontryhel ho pila od revize a sliznice pekne vyrostla a ja ted po revizi mam taky kratke cykly kolem 25 dni a na ket jdu ted 19DC ale mam estroferm na rust sliznice u nas v car ho davaj automaticky aby se to pojstilo

kiwisek
12. srp 2012

@malinka_02 10 tis. za KET?? to je strasne moc!!! si to platite jako samoplatci?

evikj33
12. srp 2012

@malinka_02 Holky ještě psaly že jim pomohla mateří kašička,ale bere se taky jen do Ovu jako se pije kontryhel. 😉

lenkavav
12. srp 2012

Ahojte baby, som 6. den po ET a zacala som spinit. Ale je to slabe, len na toaletaku svetlo cervene. Viem, ze sme pisali niektora tiez o spineni. A ako to dopadlo? Citim, ze sa v maternici nieco deje, no bojim sa, ze to opat nevyslo.

evikj33
12. srp 2012

@lenkavav Já špinila cca od 7dne po ET a trvalo to asi 4-5dnu a jsem těhu.Pokud nemáš křeče,mělo by to být v poho. 😉

lenkavav
12. srp 2012

@evikj33 Dakujem, troska si ma ukludnila. Musime len cakat a verit v dobry koniec...

saraha2
12. srp 2012

@lenkavav já začla špinit sedmý den po Et..a špinila jsem 5dní...

rory_g
autor
12. srp 2012

@kiwisek ahojky, myslím u @mmirunda? Píchá svému drahému jednou týdně Pregnyl, prý to zvyšuje...jestli to teda zase nemotám... 😅

mmirunda
12. srp 2012

@kiwisek ano můj chlap měl nízky testosteron .....

mmirunda
12. srp 2012

@rory_g pamatuješ si to dobře kočko 🙂

mmirunda
12. srp 2012

Jinak ahojte kočky, jsem doma z chaty a hádka je zažehnána, ale nervíky pracují, už zítra máme kontrolní spermio a dostanu léky ..... mám strach i teplotu mám 😖

malinka_02
12. srp 2012

@kiwisek ne ale 5 za ket 3 AH a 1500 embryo glue..
@pawlla no u nas se snazi co nejvic jit prirozene a davaji ho az kdyz to nejde.
@evikj33 no jenze jak poznam kdy byla ovu? Jednou sem ho pila do 16 dc a mela sem pak strasne dlouhy cyklus..

pawlla
12. srp 2012

@mmirunda ahojky klidek bude to dobre uvidis a leky si konecne odneses domu a budes pichat a pak uz to bude jen chvilka a miminka budou v brisku ja dneska pichala pregnyl a ted mam na 3 dny od injekci klidek 🙂

pawlla
12. srp 2012

@malinka_02 no ja taky nemam moc leku ale estrofem mi dali i kdyz se sliznici problemy nemam ja kontryhel piju od prvniho dne ms do 15 DC a pak uz ne

rory_g
autor
12. srp 2012

@mmirunda hodně štěstí, ať to zítra dopadne co možná nejlépe 😵

mmirunda
12. srp 2012

@rory_g Děkuju beruško, už aby to bylo za mnou ....

mmirunda
12. srp 2012

@pawlla Tobě se to taky krátí, já si teď říkám, žeuž za 5 tůdnů budu vědět jak jsem na tom. Divnej pocit 😖

martina_81
12. srp 2012

@mmirunda tady to bude rychlejší než přes IP.😉 to mě se do práce taky vůbec nechce,ale co nadělám. Šéfová se už prý kolegyně,po které jsem to vzkazovala,ať mě ve středu očekává, ptala,že na jak dlouho přijdu. Tak si naprosto přesně dokážu představit ten její ksicht,když se ptala. 😖 😖

mmirunda
12. srp 2012

@martina_81 prď na šéfovou, ať si trhne kopytem. Pokud tě tam nechce ať tě vyhodé, ale blbý kecy bych pouštěla jedním uchem tam a druhým ven