1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
13. srp 2012

@ivapo Tak hlavně ať tě to moc nebolí 😉

pawlla
13. srp 2012

@saraha2 jeee promin ale nebooooooj ta fotecka byla moc pekna a miminko krasne poroste dulezite je ze tam je a kdypak mas dalsi kontrolu ?

mmirunda
13. srp 2012

@saraha2 Náplně jsem dostala jedny 300 a jedny 600 jednotek, ale ten Puregon začnu bodat až kome 27.8 teď přesně nevím. Jinak Martin pivo pije a včera měl. Jediný co se ve spermiu zlepšilo měl prve 19% pomalých ale teď už jich měl 46% ale zase jich bylo méně, tak já nevím. Ta morfologie se taky o nějaký to procento zlepšila

mmirunda
13. srp 2012

@rory_g Děkuju moc, tak snad se povede, kéž by, za ty nervy by to chtělo 😉

mmirunda
13. srp 2012

@pawlla Neboj se beruško, všechno zvládneš. Jojo včelku jsem zvládla a dneska jsem nebyla u Googla ale u Frgaly, ale je taky příjemnej a když jsem se na cokoliv zeptala, tak hezky vysvětloval. Zatím mě to dneska stálo cca 20 tis.

pawlla
13. srp 2012

@mmirunda jo jo toho znam.....no a rekli vam teda nejakou celkovou catsku nebo tak ? tak to je super konecne se to rozjelo a ani to neni tak strasne ze .... jen ty nase nervy ja se ted nejvic bojim at se miminkove pekne rozmrazi a ani nevim kdy se to vlastne dozvim nebo jestli mi daji nejake info ani nevim kterej den pred ket se rozmrazujou 😒 doufam ze aspon 1 vydrzi a pujde ke me do briska

mmirunda
13. srp 2012

@martina_81 Jojo teď se to asi fakt rozjede, až jsem dostala strach, ale ten největší strašák v podobě injekcí mě minul, není to tak strašný 🙂

saraha2
13. srp 2012

@pawlla jo,ale bojíím ☹ přece jen ještě to srdíčko potřebujeme mít...
@mmirunda a kolik budeš píchat?

saraha2
13. srp 2012

@pawlla nebooj!!miminka to zvládnou a už teď se těší k mamince do bříška!!!!!uvidíš!!!

saraha2
13. srp 2012

@pawlla v pátek mám ultrazvuk

mmirunda
13. srp 2012

@malinka_02 Jj máme v záloze i PICSI, ale uvidíme zda půjde provést, když ne, tak nám ty peníze za to vrátí .... Jinak jsme platili 4999,- za ICSI 1-5 embryií, každé další pótom je za 1200,-, pak AH 4500,-, PK 4500,- a 3000 bylo PICSI.
2600,- jsme dali za léky ....

mmirunda
13. srp 2012

@saraha2 ze začátku jenom 150 jednotek denně

mmirunda
13. srp 2012

@pawlla psala jsem to níž malince a pak zbytek co bude třeba doplatíme v den transferu

pawlla
13. srp 2012

@saraha2 bojim se ze kdyz zustane jedno tak jestli se samotne vubec chyti jestli je nejaka sance pri dvou je to prece jen vetsi sance nooo uvidime uz se mi o tom i zda 😀
Tak na patek drzim palecky to uz by mohlo jit neco videt ne ?

pawlla
13. srp 2012

@mmirunda jj a kdypak mas dalsi kontrolu vajuch ? .... ja se te nedele snad nedockam 😕

mmirunda
13. srp 2012

@pawlla první kontrolu vajuch mám až 3.9 kdy si nechám vystavit i PN 😉

pawlla
13. srp 2012

@mmirunda no tak to je zachvilku ja mam 3.9 delat test tak se uz ted bojim 😀

martina_81
13. srp 2012

@mmirunda viď, než člověk zkusí tu první a zjistí,že to není tak hrozný,jak se bál. 😉 Si mi neodpověděla, k čemu je jen diphe.... dál nevím. 😀 😀

mmirunda
13. srp 2012

@martina_81 ty já ti ani nevím k čemu je Dipherelin, ale taky jsou to hormony, dávají to vlastně odteď a pak to budu píchat současně s Puregonem, tak asi to tam něco připravuje 😀

mmirunda
13. srp 2012

@pawlla vidíš já teprve budu zkoumat folikuly a ty už budeš testovat 😀

martina_81
13. srp 2012

@pawlla @mmirunda máte to krásný,holky.😉 Bude nám to tady pěkně utíkat. Já právě,že jsem ten Dip.... už u někoho viděla,že si to píchal,tak se ptám. 🙂

mmirunda
13. srp 2012

@martina_81 Já právě nevím, na tohle už jsem neměla sílu se ani ptát, bylo to na mě moc informací za jeden den 😀

janulkaa23
13. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

holky jsem 7mý den po ET a na testu co jsem si dělala odpo ani duch... Myslíte, že je ještě brzo??

pawlla
13. srp 2012

@janulkaa23 jeeej holky netestujte tak brzo pak mate zbytecnej stres ..... To je jeste fakt brzy a nejlepsi je si delat test rano a pockej na 10 nebo 12 den

melisska
13. srp 2012

@janulkaa23 je skoro a test treba robit z prveho ranneho mocu 😉

martina_81
13. srp 2012

@mmirunda jj,to znám, všechno to na Tebe nahrnou a Ty jen posloucháš a kýveš,že chápeš. 😀 😀

mmirunda
13. srp 2012

@martina_81 jj přesně tak to bylo. Chci vidět, co všechno jsem opravdu pobrala 😀 😀

pawlla
13. srp 2012

@mmirunda no ja to mela poprve taky tak a podruhe mi rekla vy uz to znate zeee 😀 tak pak jen clovek studuje pribalove letaky na co to vse vlastne je 🙂

martina_81
13. srp 2012

@mmirunda @pawlla přesně tak. 😉 Když mi vysvětlovali,jak si píchat ten gonal, tak všechno v poho, chápu. a když jsem to pak za týden měla píchat,tak jsem čuměla do příbalovýho letáku na obrázky s postupem jak trubka. 😀 😀 😀

mmirunda
13. srp 2012

@martina_81 no už vidím sebe, jak až budu píchat ten Puregon ( až 27.8.!!!!! ) tak budu nahraná a bude mě muset přijet domů poradit @saraha2 😀 😀