1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
19. srp 2012

@malinka_02 nooo to doufam ze budou 🙂

malinka_02
19. srp 2012

@pawlla jasně že jo ! 😵 😵 😵

pawlla
19. srp 2012

@malinka_02 no jasem nervozni je to des uz bych chtela mit bruuuch aspon tak v 7 mesici 😀

kive76
19. srp 2012

@pawlla ahojky, zpětně dočítám...gratulujiiiiiiiiii

tulipanek82
20. srp 2012

@pawlla Ahoj, to je perfektni! Gratuluju mocmoc moc!Tak se ted krasne rozmazluj,at se jim prijemne zavrtava 🙂

tulipanek82
20. srp 2012

Holky my dnes jedeme na srdicko,tak se trochu bojim....ale mrcha nedorazila, tak doufam, ze budeeee!!! 😵

mmirunda
20. srp 2012

@tulipanek82 Držím palečky, neboj ♥ bude

fionna
20. srp 2012

@pawlla Takže dvojčátka. Lehni do postele a pořádně je vykrm dobrotama 😉 . Ať se jim od tebe nechce a lenoší u tebe 😉

fionna
20. srp 2012

@tulipanek82 Určitě tam srdíčko bude a ty nezapomeň vložit foto 😉 🙂 , jak ti mává 😉

danny38
20. srp 2012

@tulipanek82 To je jasné že tam bude, neboj 😉

pawlla
20. srp 2012

@kive76
@fionna
Diky moc holky no uvidime snad z toho budou nakonec opravdu pekna dvojcatka 🙂
@tulipanek82 neboooj srdicko bude a uvidis prcka pak se taky pochlub foteckou 🙂

janulkaa23
20. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla Gratuluji i mimískům, pěkně je rozmazluj ať u Tebe zůstanou 🙂 Já byla dnes na krvi a myslím, že ve 3 hodiny se dozvím negativní výsledek, jelikož mám mrchu a i test byl negativní..je fakt, že se mě snažila sestřička uklidnit, že občas se stane ,že na začátku těhu máš mrchu a test to ovlivní, ale nepočítám s tím a chci se zkusit s dr dohodnout na IUI...

pawlla
20. srp 2012

@janulkaa23 ahojky to je mi moc lito ze ta mrcha prisla ale urcite zkuste bojovat dal si mlada uvodis ze se to nakonec podari moc drzim palecky

janulkaa23
20. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla jojo taky Ti držím palečky 🙂

saraha2
20. srp 2012

@pawlla gratuluju k vložení mimísků!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pawlla
20. srp 2012

@saraha2
@janulkaa23 no ja mam hrozny strach aby to nedopadlo jako minule to jsem mela radost z // jen chvili ☹ ale snazim se myslet pozitivne

janulkaa23
20. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla nebooj vše bude ok... já chci zkusit IUI než 3 měsíce čekat na další IVF...tak uvidím co mi řekne dr...

pawlla
20. srp 2012

@janulkaa23 jasne urcite to zkuste ja po revizi cekala 3 mesice byla to hruza to cekani je urco lepsi kdyz se mezi tim neco deje

janulkaa23
20. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla jjj uvidím co mi řekne dr, ale chci jít to navrhnout...

fionna
20. srp 2012

@janulkaa23 Taky si myslím, že je lepší, když se něco dělá, než-li nic. Čekání je hrozné období. Pokud můžeš jít do IUI, tak jdi do toho hned. Hlavně si, ale zjisti, jak je to s hrazením pojišťovny. Jestli IUI nepočítají stejně jako IVF. Na některé diskusi jsem četla, jak se tam jedna rozčilovala, že VZP jí to dala jako IVF a už jí nezůstaly zdarma hrazené pokusy, A že kdyby to byla věděla, tak si ty necelé 3tisíce za IUI zaplatí sama.Nevím, ale určitě se na to zeptej, jo. Držím moc pěsti.

janulkaa23
20. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@fionna joo určitě se zeptám 🙂 co vím tak naposledy mi dr říkala, že se nic neplatí jen léky pokud je to nutný...určitě čekat jen tak nechci.. joo to já si kdyžtak to zapltím taky sama...

saraha2
20. srp 2012

@janulkaa23 já měla taky hned po prvním IVF IUI..

janulkaa23
20. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 joo já to právě četla u tebe taky mě to napadlo 🙂 a jak dlouho po IVF si šla na IUI??

saraha2
20. srp 2012

@fionna já zatím žádné nevolnosti..naštěstí..kávička pořád chutná 😀 občas podbřišek zabolí jako na MS a to je všechno..nemít vystavenou na ledničce fotečku,tak ani nevím,že tam něco je... 🙂

saraha2
20. srp 2012

@janulkaa23 hned po MS

janulkaa23
20. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 už tak brzo?? já uvidím na kdy mě objednají k dr a další ms bych na to chtěla jít a jak dlouho po IUI si šla na další IVF??

saraha2
20. srp 2012

@janulkaa23 no..já šla 12tý den po ET na krev-tu mě ani nebraly,jsem měla jasnou,silnou MS a hned jsem se s dr.domluvila,že přijdu na ultrazvuk,jak bude končit a bylo hned IUI..proč čekat...pak mě našli polyp v děloze-takže další cyklus odoperovali a pak hned s další MS další IVF..byl to fofr 😉

janulkaa23
20. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 aha.. noo já si jdu ve 3 pro výsledky, tak mě objednají k dr...a dohodnu se s ní co a jak dál.. mrcha mi už pomalu končí a k dr mě objednají až asi na další týden

kacaul
20. srp 2012

@pawlla ahoj prosím mě již smaž .. nemám moc čas sem chodit 🙂 děkuji .. a hodně štěstí ..

evikj33
20. srp 2012

@pawlla Moc gratuluju ke sněhulkam,hezky se rozmazlujte. 🙂