1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
8. zář 2012

@pawlla přesně tak, abych si to pak vyčítala, to ty 3000 navíc raději dám 😉

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda jen ted pri ket jsem to nedavala pac nam to nedoporucil embryolog rikal ze jsou embrya ukazkova a ze by to u nich nedelal ale u tech cerstvych jsme to meli

mmirunda
8. zář 2012

@pawlla tak snad to k něčemu bude no 😖

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda jasne ze bude to pomuze miminkum se u tebe pekne usadit 🙂 Ale jsem zvedava co ta saraha2 jestli je ok

mmirunda
8. zář 2012

@pawlla To já taky, bojím se aby jí něco nebylo. A nebo prostě dosáhla svého cíle, dosáhla podpory a prostě už sem chodit nepotřebuje. Miminko má v bříšku a to byl cíl ...

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda no myslim ze by se aspon prisla pochlubit ale snad je ok a je jen unavena nebo tak uvidime no snad jeste pisne, ja zase nemam nevolnosti coz mi prijde kapek divne 😀 Jen me nekdy natahuje z nejakejch pachu ale to je vse

mmirunda
8. zář 2012

@pawlla tak nemusíš zvracet jako amina, aby bylo všechno v pořádku 😉. No uvidíme, snad se objeví. trošku mě to ale mrzí. Já ji tak moc podporovala a držela jí palečky a ona tady v mých důležitých chvílích vůbec není ☹

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda no jo co uz nadelame taky by me zajimalo jestli je ok doufam ze ano, ja sem chodim strasne rada protoze vlastne s nikym jinym ani o tom mluvit nemuzu kdo to nezazil tak to ani nepochopi, ja obecne tu nemam moc pralet bydlim tu kratce tak jsem rada kdyz muzu s nekym mluvit

mmirunda
8. zář 2012

@pawlla přesně tak to cítím i já, sice chodím ´ještě do té soukromé skupiny, ale tam tohle nikdo nezažil a hlavně nechápe, tak proto to tady mám ráda a hlavně mě zajímají i úspěchy Vás všech ...

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda tak jasne jsem rada kdyz se nekomu poradi otehotnet je to velka inspirace 🙂 i kdyz sem pisou tehulky aspon vime na co se mame tesit 🙂

mmirunda
8. zář 2012

@pawlla přesně tak 😉 Snad se brzo taky zařadím mezi Vás ...

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda no ja si jeste nejsem jista jestli tam jsem jsem spis neco mezi to uvidim az na utz jestli je vse kde mam byt ... Uz se mi o tom i zda 😀

mmirunda
8. zář 2012

@pawlla to mě taky, já dneska odpoledne na dvě hodiny usnula a zdálo se mě o embryjkách .-D

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda ja nemuzu vstat driv jak v 11 😀 Pres tejden zavezu malou do skolky a pak jsem mrtva a spim cele dopoledne 😀 ale nejvetsi zazitek je to vecer chodim milionkrat na zachod jen neco ucitim uz tam bezim 😀 😀 A kdyz tu manza neni tak semnou spi mala a porad ji v noci pusinkuju az nadava 😀 😀 a ty hororove sny .... To je fakt chutka 😀

mmirunda
8. zář 2012

@pawlla chudák malá, takhle otravovat dítě 😀, trošku ti hrabinká co 😀

evikj33
8. zář 2012

@pawlla @mmirunda Ahoj kecalky,tak plot zdárně dokončen a ještě jsme byli na narozkách od neteře,měla super salátek,akorát už se mně asi 2h vrací salátová okurka,pak jsme se stavili k tetě pro nášup se zabíjačky a vezli taky něco k druhé tetě a tam jsme museli na chvilku zaskočit,pač před týdnem přišla z nemocky a taky chtěla koknout jak roste popík,měla taky dvojčátka kluky tak zavzpomínala a konečně jsme doma(přetáhla jsem vychajdy,tak jsem trnula,ale je to Ok) 🙂 Miru neboj držíme ti flek v těhulích a netrpělivě čekáme a prskám Tfuj Tfuj Tfuj a doufám že už některá zvás bude taky mít ty dvojky at nejsem pořád sama 🙂 že Pavli 😉 A bud ráda že neblinkáš,ja ještě jo a pořád je mně celkem blbě,takže nenabírám a už taky špatně spím a začla mně bolet prsa až ted 😝

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda jo uz jsem proste dlouho doma ale az mi dr potvrdi tehu a pocet miminek tak se vydam na nakupy a to teprve bude uz mam seznam 😀

mmirunda
8. zář 2012

@pawlla Už sis dělala seznam? 😀 ty jo, závidím, to budou nákupy, těším se na fotečky 😉 Základ už máte - postýlku 😀

mmirunda
8. zář 2012

@evikj33 Děkuju za teplej flek 😉 doufám, že k Vám brzo budu patřit 😉

pawlla
8. zář 2012

@evikj33 no me prsa boli moc uz nekolik dni se jich nemuzu ani dotknout, ja bych mooooc rada dvojcatka jen tajne doufam ze na tom utz budou dve tecky 🙂 Me natahuje z pachu a vsechno mi smrdi to je deees 😀

pawlla
8. zář 2012

@mmirunda jeste snad jednu prikoupim , jooo seznam uz mam pul roku 😀

evagy
9. zář 2012

@mmirunda som sa pomýlila na predimplantačnú diagnostiku malo isť embryjko ale pri jednom sa ot neoplatí

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda ahojky tak co deti uz vis nejake novinky?

@evagy a ty jsi spatne reagovala na stimulaci? A cim si stmulovala?

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla Zatím ne, budou volat až tak po desáté, snad se prckům daří dobře. Myslela jsem na ně celou noc a měla jsem divoké sny ☹

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda tak to verim ja byla nervozni ze jsem skoro nespala a ted pred ket jsem nevedela vubec nic az v ten den rano jak jsem tam dojela to byl uplne mazec

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla A to sis před KET nemohla volat jak to s nima vypadá? No já se bojím jaký číslo mě dneska řeknou ☹

evikj33
9. zář 2012

Hezké rano všem 🙂

ivapo
9. zář 2012

@evikj33 ahojj.dekuji..tak jsme se zrobna včera s dcerou a manžel snad shodli na jmene..Dianka...no sice pořad hledam jina jmena..ale..oni dva už ji tak rikaji..v utery rano velky ultrazvuk..tak ji konečne po dlouhe dobe uvidim..a manželpoprve..tak dnes krasne rano co?jen jsem nejak rozlamana...dam si spršku....držím take palce na ultrazvuk...ty de mas ..ja mam 7 kilo nahore...a to jim normalne..chodim do prace.. 😅

evikj33
9. zář 2012

@mmirunda Ja myslím že stejné jako včera,to co ovlivnuje ženský faktor už se vytřídilo a mužský nastupuje až 4den.Hlavně nestresuj,není to už v tvé moci sluníčko,věř svím bublinkám. 😉

ivapo
9. zář 2012

@mmirunda jo to znam ty nervy...drž se...me je tam ve zkumavce nechali 5 dni..a tobe planuji kolik dni?no a 5ti mi zbylo jedno jedine a to je ma holčička...ty pry vydrží nejvice..