1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kiwisek
9. zář 2012

@mmirunda ahojky, taky čtu a moc držím palečky. myslím, že když hezky zvládnou 3 den, tak vydrží do 5 a to mají velký potenciál se zakousnout 😉

kiwisek
9. zář 2012

jinak... když si to tady od vás čtu mám slzy na krajíčku.. je to normální? mám totiž pocit, že mi hrabe 😢

mmirunda
9. zář 2012

@kiwisek Děkuju za útěchu 😉 Kéž by, dneska zatím ještě nikdo nevolal, už jsem nervní jak bláezn ☹

mmirunda
9. zář 2012

@kiwisek Pročpak plačeš?? Beruško?

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda jeste porad nic? No to jsem zvedava a oni ti volaji? Ja si tam musela volat sama. Je to buda s tema penezma ja mam tu vyhodu ze muzu bejt doma ale zase to ma svou cenu zemanzel je porad v zahranici .... Proste tady by tak dobrou praci nedostal a nemohla bych di dovolit sedet jen tak doma.
@rory_g tak aspon ze je v poradku a co ty jakpak se citis?

rory_g
autor
9. zář 2012

@mmirunda no, hlavní je, že je v pořádku a nestalo se nic zlého 🙂 Já jsem myslela, že už právě zprávu máš i ze dneška

pawlla
9. zář 2012

@kiwisek copak je .... I kdyz ja mam taky pocit ze mi ted hrabe

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla nene, ještě nic. Ve všední dny si musím volat sama, ale o víkendech volají oni ☹ Už jsem jak hromádka nervů ☹ Ty peníze mě ani nepřipomínej, nevím jak to budu dělat ☹ Tak Martin mít peníze bude, tak na jídlo bude, ale z čeho budu kupovat výbavičku mi teda není jasný. Dohromady budeme mít cca o 8 tisíc míň, bude to blbý, ale nenaděláme nic ...

mmirunda
9. zář 2012

@rory_g právě že nemám 😠 😠 Jo to je fakt, hlavně že je v pořádku ....

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda nejak to zvladnete neboj navic mimino nemusi mit prece kocar za 20 tisic ja taky nebudu vse kupovat nove.... Nejak se to zvladne hlavne aby miminka byla v poradku 😉

rory_g
autor
9. zář 2012

@pawlla mě bylo zase v noci blbě 😝 Já jsem nikdy neměla žádné ranní nevolnosti, ani jsem nezvracela, ale párkrát mě vzbudilo, že mi bylo špatně v noci 😅 Tak to rozdýchávám a jdu do sebe nacpat piškotek, potom je to lepší...no jsem prostě exot 🤐 😀 No a co Tvoje modřina, už Tě to nebolí? Já jsem tak zvědavá, jestli máš dvojky 😵 Moje kamarádka má dnes už 16. leté holky a ve čtvrtek s námi byly na kafi a nákupu, tak jsem si chvílemi říkala ještě že se nám ty dvojičky nepovedly 😅 😀 😀

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla Jojo, to je nejdůležitější 😉 ale tak trochu mě to sebralo no, budeme to muset nějak zvládnout, nedá se nic dělat. Když tak nám pomůžou naši. Taťka slíbil že mi dá 15 tisíc na výbavičku a mamka aby nezůstala pozadu, tak taky, tak za to snad zvládneme všechno nakoupit a zbytek se nějak udělá. Jen na to nejsem zvyklá víš? Vždy jsem měla hezké peníze a teď takovou almužnu ☹

kiwisek
9. zář 2012

@mmirunda
@pawlla ze i kdyz nepisu, tak vas tady vzdy kdyz mam chvilku ctu a moc moc vam drzim palecky 😵
a taky jako bych se videla v tom co pisete... treba ty "nocni můry" a nespavost z nervu jak to dopadne... presne presne tak sem se citila ja... takze neco jako kdybych to prozivala znovu... se mi to vraci 🤐

pawlla
9. zář 2012

@rory_g jsem moc zvedava jestli tam jsou fakt dve, no me je v noci pekne divne dole se dejou takove divne veci a navic jak zavadim ten gel jsem pak celou nic desne mokra je to neprijemne

mmirunda
9. zář 2012

@kiwisek ☹ Beruško, to je mi líto, že se ti to rací. A jak to teda vypadá teď s Váma? Co s Vámi budou dělat? Mě to tak mrzí, že se to nepodařilo, nedovedu si to ani představit, že by se to nepovedlo. na další pokus ani nemáme peníze ☹ tak nevím jak by to bylo ....

rory_g
autor
9. zář 2012

@pawlla jj, to si dělají prcci místo 😉 Já si dávala Utroš a také vytékal, jsem ráda, že už spím bez slipovky 😝

danny38
9. zář 2012

Ahojík kočky, jdu se na vás podívat a zkontrolovat co je nového 🙂
@mmirunda Teda Miruš, ty tě napínaj jak kšandy, viď ... jsem také zvědavá jak to s embryjkama vypadá a držím pěsti, aby se všechny pěkně správně dělily 😉
@pawlla U tebe jsem také moc zvědavá na UTZ jestli tam jsou dva bobíšci, taktéž ti moc držím pěsti 😉 jinak, já si kolikrát říkám co se mi to děje v podbřišku, občas mě tam pořádné píchne, ale snad je to ok. U doktora bylo vše v pořádku tak věřím, že je i nadále 🙂
@rory_g Jsem ráda, že je Sáruš a mimísek v pořádku a jak tak čtu tak je pěkně akční, taky bych potřebovala být takhle rozjetá, ale nějak to nejde 😀 Každou chvíli jsem děsně unavená a pořád odpočívám, takže práci, kterou bych normálně stihla třeba za hodinu dělám jednou tolik 😀
@radina Ahojík, budu moooc držet pěsti na KETík a věřím, že se to podaří 😉
@evikj33 Už aby tě to taky konečně přešlo, viď ... budu se těšit na fotečku z UTZ, to už budeš mít také ten velký UTZ? 🙂

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda no jo to me vyrazili a cau pekne jsem si tam vydelala a ted..... Tak to je fajn ze vam vasi pomuzou tak to bude dobre uvidis. Hlavne byt v klidu a nestresovat se i kdyz to jde jen velmi tezko

kiwisek
9. zář 2012

@mmirunda chapu ty nervy, me ve 2 IVF meli volat v sobotu, kolik z 22 vajuch se nam oplodnilo, abych na to nemyslela, sla sem s kamoskou na minikurs liceni,ale byla sem jak na trni a cekala na telefon....ale v podvedomi sem si byla jista, ze z 22 ks, a podstatne lepsiho spermio (z 0 na 1 mil a 13% pohybl.)budeme mit urco aspon 12 embryok, tak bude i na mrazak. Takze kdyz mi rekl, ze mame pouze 4!!! 😖 chvili sem nemohla ani mluvit... a pak ze me vypadlo... jak je to mozne???
to sme meli jeste postupne zamrazene 4 davky, a domluvili sme se, ze je pouzijou, kdyz bude potreba...
byl to pro me hroznej sok 🤐 pamatuji si jako by to bylo vcera ☹

pawlla
9. zář 2012

@danny38 ahojky a copak je u tebe noveho? A kdy mas kontrolu?

danny38
9. zář 2012

@pawlla Byla jsem na KO u svého gyn teď ve středu a vše bylo OK, čekám na zbylé výsledky z plodovky a 24.9. mě čeká KO na genetice a měli by mi dělat už velký UTZ 🙂 Chci si sebou vzít DVD, aby mi ho nahráli, tak jsem zvědavá 🙂 No a vlastně až budou ty zbývající výsledky z plodovky, tak budu vědět už na 100% pohlaví 😀 Zatím jsem to tomu doktorovi moc neuvěřila 😀 UTZ bývá někdy zrádný 😀

kiwisek
9. zář 2012

@evikj33 Evi jak si psala, ze mužský faktor nastupuje ve "hře" o embryjko až 4 den... to říkal nějaký embryolog? a v jakém případě to tak je? protože, nám se poprvé pri ISCI nepodařilo oplodnit ani jedno z 12 a při 2. pokusu z 19 kvalitních vajek byli pouze 4 E, kt. vydrželi jen do 3 dne a nechytli se. znamená to, že byli špatné vajíčka??? 😕

mmirunda
9. zář 2012

Tak už volali ☹ z 6 už jich je pouze 5, jedno se zastavilo ve vývoji a já nevím jestli se mě chce brečet nebo ne ☹

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda ale neee neplakej vsak jich je porad dost ostatni bojuji a to je dobre

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla Jo já vím, ale bojím se tam zavolat zítra, aby to bylo všechno o.k. ☹

pawlla
9. zář 2012

@danny38 tak hlavne ze je to vsechno ok to je supr ze se da na 100 % zjistit pohlavi z polodovky to jsem nevedela

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda takto je jasne ze mas nervy ty budou az do et ja si pamatuju ze jsem byla taky na zhrouceni pred kazdym telefonatem

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla Tak já jsem na zhroucení teď, jsem sama doma a nějak to na mě padlo ☹ Volala jsem Martinovi, abych mu to řekla a říkám mu že nevím zda být smutná nebo nebo se radovat a on mi řekl, jasně že smutná .... Fakt mě zase podržel ☹

kive76
9. zář 2012

@mmirunda ahojky, to já ted si nechala píchat ten menopur od kolegyně z práce...dělám ve vojenský nemocnici v Praze jako administrativa...ale ted o víkend jsem si to sama nezvládla píchnout, takže jsem musela na pohotovost na Kladně..v sobotu sestřička, že prý nemusím platit 90 kč za pohotovost, a dneska jsem si zaplatila...nějak jsem to doma nezvládla...a to se pořád píchaj nějaký injekce? až do těhu....

kive76
9. zář 2012

@mmirunda ahojky, u nás to s prašulkama taky nebude nic moc..taky nevím, ale nějak to prostě zvládnout musíme