1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
18. zář 2012

@pawlla Tak já mám doma jen desítky 😀 😀 ještě bych měla teda pokoupit nějaké dvacítky ne? 😀 😀

pawlla
18. zář 2012

@mmirunda jasne ale na to je jeste par dni cas 😀 Taky jsem pro ne hned bezela do lekarny .... Ta pani v lekarne si me uz beztak pamatuje pokazde na me cuci ze jako proc si kupuju dalsi testy 😀 😀

mmirunda
18. zář 2012

@pawlla 😀 😀 co je ti po paní, já když jsem byla v práci a někdo kupoval tolik testů ani nevíš jak moc jsem jim rozumněla 😀 😀

pawlla
18. zář 2012

@mmirunda vsak ja se pokazde jen usmivam ta zenska ani nevedela ze jsou nejake 10 a 20 jsem ji to musela vysvetlovat trikrat co chci pak mi rvala ten digitalni tak to jsem se uz rozcilila ze ten nechci ze tam nejsou videt carky 😀

mmirunda
18. zář 2012

@pawlla My jedeme jenom na čárkách co? 😀 😀 Já jeden digitální doma mám, ale ten udělám asi později 😉 Ještě uvidím. Ty jo, to mám fakt testovat dvakrát denně 😀 😀 to je šílený. A hele mám zkusit jiný test než mamatest?

pawlla
18. zář 2012

@mmirunda jo tak udelej jinej a uvidis , tak ja testovala dvakrat denne libilo se mi ze uz vecer to je o dost vic vybarvene nez rano 😀

mmirunda
18. zář 2012

@pawlla Takže až večer mám testovat jo? Já už přes den ale mám tu moč tak naředěnou, tak aby tam vůbec něco bylo ☹

pawlla
18. zář 2012

@mmirunda no tak to ja mam naredenou i rano pac chodim furt vcer curat a piju i vecer a pres den jsem taky normalne chodila a stejne tam byla pekna druha carka, uz jsem si rekla ze testovat nebudu ze to staci ale udelam si jeste jeden test ve stredu vecer nez pujdu na utz abych vedela ze to nezmizelo 😀

mmirunda
18. zář 2012

@pawlla Jasně že to nezmizelo 😀 😀 ale chápu tě, je to šílená závislost. Tak já uvidím jestli dneska ještě jeden testík udělám 😉

malinka_02
18. zář 2012

@adriene a ty si doma od transferu?
@mmirunda to vis ze ti carka neutece!!!

mmirunda
18. zář 2012

@malinka_02 Jakpak se cítíš??

malinka_02
18. zář 2012

@mmirunda hele obcas me pichne tak divne bricho - pocit jak kdyz mi tam jezdili tim katetrem..jinak se spis nudim..nemam internet jen v mobilu a ten si setrim na MK 😀

malinka_02
18. zář 2012

Holky dotaz..mam brat utrogestan 2-0-2 ale mam blby pocit ze nemam nic pres den. co kdyz di dam aspon 1 na 2-1-2?

kive76
18. zář 2012

holky, tak jen jedno vajíčko ☹ no zítra mi embryolog zavolá, jestli bude ok...

malinka_02
18. zář 2012

@kive76 to vis ze bude ok!!! A staci jedno kvalitni!!!

adriene
18. zář 2012

@malinka_02 Po transferu jsem byla 4 dny doma a pak jsem sla do prace, asi na 20 dnu. Kdyz jsem si byla na 100% jista ze je vse OK, tak jsem sla na neschopenku. U nas v praci delat tehotna nesmim, tak jsem musela 😉
Utros nenavysuj, staci jak je. Uvidis, jak budes jeste rada, az se ho zbavis. Ale ze zacatku jsem take mela takove pocity... ze ve mne dostatecne nezustava... ale je ho fakt azaz 😉

pawlla
18. zář 2012

Holky ja zase lezim v nemocnici zacala jsem krvacet tak fakt nevim co bude dal Jeste pred hodinou si spokojene sedim doma a ted tu lezim a cekam ....

adriene
18. zář 2012

@pawlla Jezis, to snad ne! Ale je dobre, ze jsi hned jela. Neboj, oni ti pomuzou. Drzim palecky!!!

pawlla
18. zář 2012

@adriene ja uz jsem tahle o jedno mimi po ivf prisla v 6tt tak jsem mela strach a hned jsem sem jela no vzali mi krev a cekaji na vysledky pak se u idi ale mam strasny strach jak jsem doma uvidel tu krev mamem to semnou seklo

rory_g
autor
18. zář 2012

@pawlla neboj Beruško, to bude jen nějaká cévka doufám...snaž se být v klidu, moc na Tebe myslím a věřím, že bude vše v pořádku, drž se 🙂
@malinka_02 já brala jen 1-0-1 nebo dva na noc, dr říkala, že je to jedno 😉
@kive76 jedno kvalitní stačí, věř mu 😵
@mmirunda kdeže je dnešní testík? 😀

saraha2
18. zář 2012

@malinka_02 u nás v caru bere každý 2-2-2..tím nic nepokazíš.. 😉

saraha2
18. zář 2012

@kive76 bude!!!!určitě!!!!!!!já byla pokaždé s holkama,co měly 3...a obě měly pak 2super kvality..a já z 8mi kousků taky dvě ve finále..takže počet není důležitý,ale kvalita!!musíš věřit!!!!!!!!jen je škoda,že nebudou mražáčci,ale já měla dohromady 16vajíček-z toho 4zavedené,chytlo se jedno a mražáček žádný..takže stačí jedno a pořádný 😉

pawlla
18. zář 2012

@rory_g no prave byla to takova hneda krev ale uz to trochu ustalo ale mirne me boli podbrisek jako na ms podle utz v deloze neco je tak me tu nechali a uvidi jestli bude hcg stoupat ale strach mam hroznej takovej sok

saraha2
18. zář 2012

@pawlla achjooo...ale vzpomeň na Miu!!!!!!!!!!!!!!jak si tam poležela a vše je o.k.!!myslet pozitivně,jasný!!??!!!!!!!!!drž se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adriene
18. zář 2012

@pawlla Nedivim se, ze mas strach, bylo by divne, kdybys nemela! Hlavne at miminko zabojuje, aby vse dobre dopadlo.

pawlla
18. zář 2012

@saraha2 snazim se aspon uz nebrecim , doufam ze se prcek udrzi videla jsem ho na utz byl tam takovej malinkej 😢

saraha2
18. zář 2012

@pawlla neboj!!je to bojovníček!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rory_g
autor
18. zář 2012

@pawlla prdelko ale v 7tt je ještě maličký, má ani ne cenťák 😵 Bude to dobré, uvidíš...nebo třeba jestli Tě neopustil druhý bobeček 😔 Viděla jsi jedno? Co říkali dr, krom toho hCG?

mmirunda
18. zář 2012

@rory_g Dnešní testík sem nemá cenu dávat, nejde mi to tím blbým mobilem vyfotit ☹

rory_g
autor
18. zář 2012

@mmirunda tak hlavně že sílí, to je důležité 😉