1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
21. zář 2012

@zuzullik1001 A ty uz mas vsechna vysetreni predtim hotova?

melisska
21. zář 2012

@mmirunda jaaaaaaaaj moja pre mna je aj to adrenalin 😀 ja si urobim aj test, vies, pre mna nieje zabava, lebo vzdy som mala len /, to nieje potom adrenalín, ale smutok a slzy, ale ked mas // to je adrenalín, tak si to uzivaj, ja sa potom pridam 😀

melisska
21. zář 2012

@adriene tak, tak, je to zvlastna veda 😀

mmirunda
21. zář 2012

@melisska Ale po krevním testu nám tady ty dvě // doufám ukážeš 😉 Speciálně pro mě počůráš aspoň jeden test 😉

melisska
21. zář 2012

@mmirunda jasné 😀 tebe ako prvej, ved si moj priklad 😀

hasalovak
21. zář 2012

@absti Tak jí to připomeň, třeba zapomněla. I to se stává. A ty čekáš na Ket nebo jsi už po?

mmirunda
21. zář 2012

@melisska Už se na to těším 😉

mmirunda
21. zář 2012

@hasalovak Holky a vy se bavíte o prednisonu? nebo o čem? Já jen že jsem prednison taky neměla 😕

melisska
21. zář 2012

@mmirunda aj ja 😉 prednison moja nedavaju len tak 😉 a ty mas 1.ivf uspešne tak ti netreba zbytocne oblbovat imunitu 😉

hasalovak
21. zář 2012

@mmirunda Ahoj mi se bavíve o Anopyrinu. Mám pocit, že jsi měla právě ty test pozitvní už 6den. Nepletu si to? Zesílila ta čárečka potom?

zuzullik1001
21. zář 2012

@adriene jj vsetko mam.....len cakam kym mi schvalia ziadost v poistovni....a pokial mi to schvalia tak idem este skusit IUI...

adriene
21. zář 2012

@mmirunda Prednison je kortikoid, potlacuje imunitu 😉 Nemusis mit taky vsechno, ne?? 😀

mmirunda
21. zář 2012

@hasalovak už jsem ho měla pozitivní pátej den 😉 a ano zesílila, viz moje album 😉

mmirunda
21. zář 2012

@adriene Vím co je prednison drahá, dělám v lékárně 😉 a já vím, že nemusím mít všechno 😀 😀 jáje jestli na mě nezapomněli 😀

adriene
21. zář 2012

@mmirunda No ted uz je to jedno, jsi tehotna 😀

mmirunda
21. zář 2012

@adriene hezky to zní 😀 ještě bych se tak mohla i cítit 😕

malinka_02
21. zář 2012

@adriene tolik jo !? Takto si husta! No Rezacova mi klasicky rikala ze sliznice je krasna..
@rory_g a co vsechno jeste existuje? My mame genetiku a chybi imunologie a beru prednison jen pulku a anopyrin pulku..

adriene
21. zář 2012

@malinka_02 No kamosce nikdy moc neroste sliznice, nedosahla nikdy vice nez 7mm. A Darebny ji jednou nabidl (ona chodi na nativy), ze ji odebere vejce, embryo zamrazi a do priste nastimuluji sliznici, at je kam "zanorit"... no a pak odjel na dovcu, ona objednana skoncila u Rezacovy... zminila se... a ta se pry podivila, ze takhle tedy ne, ze takhle to delat nebudou, ze se to tak nedela... a ma po pokusu 😒
Ale jak rikam... neni to jen o sliznici... tam proste do sebe musi zapadnout vice faktoru 🙂

rory_g
autor
21. zář 2012

@malinka_02 no mě zjistili štítku, její autoimunitní zánět, potom cukr byl špatný, no a ty gen. mutace a imunologii...pak jsem byla objednanaá na průchodnost vejcovodů, ale k tomu se naštěstí nedošlo 😉 Ale vůbec, co Ty nad tím přemýšlíš, taky to nebudeš potřebovat, nic z toho 🙂

zelvik
21. zář 2012

@adriene No zato já bych mohla sliznici rozdávat 😒 Já mívám kolem 10. dne cyklu sliznici už dost přes 10mm, při prvním IVF jsem ji měla před ET kolem 2 CM!!!!!! A taky je to špatně, Řezáčová mi to ani nechtěla udělat, že se to nezanoří. No měla pravdu no...

absti
21. zář 2012

@hasalovak
čekám na KET, měla bych jít asi příští týden 🙂

adriene
21. zář 2012

@zelvik Tyjo... no to je teda az dost, co? Ale co... ma se stat, stane se 😀

malinka_02
21. zář 2012

@mmirunda bud rada ze nezvrscis 😉

malinka_02
21. zář 2012

@adriene tak to je tedy taky pekne..
@rory_g tak na stitku a mutace mi prisli v podoli tak na to zobu leky uz.

malinka_02
21. zář 2012

Jinak me zas poboliva bricho ale to je divne..boli me napravo jakoby az vyskou nad pupikem..

mmirunda
21. zář 2012

@malinka_02 Ty se taky pořád ooruješ 😉 babizno 🙂 Tak kdy teda provedeš ten testík? Doporučovala bych ještě počkat 😉 😀

malinka_02
21. zář 2012

@mmirunda no to de ti to radi vid 😀😀😀 a prej ze se moc pozoruju!!! Se mrkni par stran zpatky na sebe😀😀 Jak ty to mad vubec dal? Kdy jdes na krev?

malinka_02
21. zář 2012

Tak kde ste?

adriene
21. zář 2012

@malinka_02 Doma 😀

evikj33
21. zář 2012

Ahoj drbničky 😀 Tak jsme zpět z Krnova Fecho proběhlo,ale pro velkej uspěch za 14dnu opakujem.Tentokrát už v Opavě.Mimisci jsou ještě drobní,je špatně rozpoznat-dle dr.se nemám děsit,nic špatného nezahlédla,ale aby byla objektivní pozvala mne na neděli 7.10.že má službu,tak nanás koukne.Jinak potvrzen páreček a klučík bude asi pěknej proutník,prej nani vystrkoval genital,místo srdíčka. 😀 Jo a už není příčně,ale taky kolmo.