1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

marmina
23. zář 2012

@malinka_02 ale já tě chápu, taky jsem si tím prošla, ale ty to určitě dotáhneš dál 😵

marmina
23. zář 2012

@danny38 děkuju 🙂 ty už jsi určitě pěkně kulatá viď 🙂 koukám, že jsi se přehoupla přes půlku, to tak letíííí

mmirunda
23. zář 2012

@malinka_02 No jasně že v limitu, hned jak to počůrám už se čárka dělá 😉 a pak už se jen dobarvuje

malinka_02
23. zář 2012

@mmirunda jako hned 5den po transferu se ti delala carka v limitu? Me se udela asi 8-10 minut po. Proste to je asi tim ovitrellem ale pritom kdyz nepocitam den kdy mi ho pichli tak sem dnesska 10 den po nem..myslis ze je to z toho ty jako odbornik?

malinka_02
23. zář 2012

@marmina no nevim..sem blba testla sem vcera moc brzo.ve ctvrtek minuly tyden sem mela ovitrelle 250g a vcera duch -to bylo kdyz ten ctvrtek nepocitam 9den po ovitrelle a dneska sem 10 a duch tam teda je ale slabsi ..

evikj33
23. zář 2012

@malinka_02 Miru to má po čerstvém Et,takže tomu dej trochu čas,ony ty zmrzlinky se rozjížděj pomaleji a jaké vlastně bylo stáří(stádium)které ti transférovali? To má taky vliv na zahnizdování.Nech ho taky zaschnout a pak porovnej(vyfot a juknem) Hlavně neplaš.Miru taky ráno plašila a podívej do jejího alba.

mmirunda
23. zář 2012

@malinka_02 Těžko říct kočko, já ten 5.den po transferu byla taky 12 den po Pregnylu a každýmu v těle vydrží jinak dlouho. Ještě bych neházela flintu do žita 🙂 Jinak mě se ten 5.den ukázala až po limitu 😉

mmirunda
23. zář 2012

@marmina ahojky zlato, jsem ráda, že je ti lépe 😉 a že ses za náma ukázala

melisska
23. zář 2012

@mmirunda testík sa má robiť každý druhý deň, je peknýýýýýýýýý nebojkaj 😉 😵

malinka_02
23. zář 2012

@evikj33 no meli sme Pk-opu byl v pondeli a et v patek takze 4denni a ted byl transfer v pondeli takze dnes 6den. Blbl je ze mi to moc neebere fotak jednoho ducha se mi zachytitpodarilo ale s dvema je to horsi..
@mmirunda a 12den pocitas i ten den kdy ti ho pichali? No u kazdeho to muze byt jinak a nevis jak je to s tim ovitrellem ? Tu vsechny pisete u pregnylu jednotky ale u ovitrellu zadne nejsou nebo nevim 😒

mmirunda
23. zář 2012

@melisska Já jsem zvědavá, koho máš v bříšku ty 😉

mmirunda
23. zář 2012

@malinka_02 No já si myslím, že Ovitrelle je to samé, ale počkej, juknu na to 😉 No já píchala Pregnyl 5.9. večer a prvního ducha jsem objevila 17.9. ráno ..

melisska
23. zář 2012

@malinka_02 držím palčeky, doležite je, ze su dve// 😉 😵

mmirunda
23. zář 2012

@malinka_02 tak Ovitrelle má toto Choriogonadotropinum alfa 250 mikrogramů (odp. 6500 IU) v 1 lahvičce.

melisska
23. zář 2012

@mmirunda ved aj ja 🙂 🙂 🙂

evikj33
23. zář 2012

@malinka_02 Pokud to zvládneš skus za 2dny,tam už by to mělo být zřetelnější,pokud ne skus zase zítra,porovnávej až zaschnuté. Pokud to Miruš napsala správně měla jsi 6500j což je o něco víc jak Pregnyl a testila jsi dřív,já taky testila 12den od Pregnylu.

pawlla
23. zář 2012

@malinka_02 ahoj prosim te neplas ja jsem 6 den od ket mela taky ducha po limitu a dalsich par dni to byl proste jen duch chvili trva nez to zesili, taky mi to slo lepe videt po zaschnuti ale dulezite je ze tam neco je a neboj neni to prgnyˇ ja ho v tele nemela uz 6 den od ket. To je ta chyba toho brzkeho testovani 😲 😀 ale ja mam co mluvit ze 😀 😀

mmirunda
23. zář 2012

@evikj33 Správně to je 😉 je to přímo z chytrého programu ... takže toho měla o něco víc než my a testovala dřív. Taky její drobci byli pouze 4 denní a moji 5 denní, to všechno hraje určitou roli

pawlla
23. zář 2012

Jinak dobre rano vsem, dneska vstavam nejak brzo 😀

malinka_02
23. zář 2012

@mmirunda dekuju Miru a ty si mela 5000? Ja sucha vidim je tam sice po limitubale to je asi 6den normalni trapi me aby ro nebyl teovitrelle no..
@pawlla a ty si testovala poprve uz 5den po ket? A jak vis ze si ho nemela? Mozna tam byl ale zaroven i mimi tak si to nepoznala..
@evikj33 zitra to zkusim zase..

mmirunda
23. zář 2012

@malinka_02 Já měla jen 3500 jednotek. A netrap se, miminkovi to nedělá dobře. Opravdu jsi o měla trošku jinak ale jak jde duch vyfotit, tak je na dobré cestě 😉 Taky teď plaším, jak mi čárka nesílí a jsem z toho na nervy, ale to je to naše brzké testování, to máme za to ...

pawlla
23. zář 2012

@malinka_02 tak pokud by to byl pregnyl tak by to slablo az zmizelo a pomud to sili sice pomalu ale sili tak je to mimi 🙂 ja testovala 6 den nejdriv

pawlla
23. zář 2012

@mmirunda nesili??? Nepotrebujes brejle? Pac podle toho co mas v albu tak sili .... Babo jedna ty jsi plne jako ja ja i kdyz mela peknou carku tak jsem se trepala ze nesili a testovala 2ktar za den 😀 😀

danny38
23. zář 2012

@marmina Jj, už mám velké problémy se předklonit 😀 Už odpočítávám kolikrát budu muset ještě do práce a uteklo to opravdu strašně rychle 🙂

danny38
23. zář 2012

@malinka_02 Já testovala asi tak 14 dní po píchnutí Ovitrelle a měla jsem slabého ducha. Bylo to 6.den po ET.

malinka_02
23. zář 2012

@mmirunda aha no tak to se nedivim ze si testovala.. Ja jsem si prave vubec neuvedomila ze b to mohl byt ovitrelle ,tak sem si vesele testovala a pak az kdyz ste mi to rekli tak me to zaskocilo..
@pawlla no oni urcite nesili nejdriv se mi zdala slabsi ted po zaschnuti vypada mozna stejne ale urcite neni silnejsi..
@danny38 no to ja jsem teprv 10 den od ovitrelle..

Ja hlavne blba sem si merila rano i BT a byla nizka 36,7 a to normalne po ovulaci mam 36,9 minule po et jsem mela dokonce 37,1 celou dobu a nic z toho nebylo tak to je dalsi zle znameni..

malinka_02
23. zář 2012

Hlavne uz sem skoro dve noci vubec nespala dneska to bude to samy tak to sem zvedava jk preziju ten tyden 😒

pawlla
23. zář 2012

@malinka_02 to je jeste brzo aby to hodne sililo tak porovnavat zitra udelej dalsi testik a uvidis 🙂 me davali 2E po 5 ti denni kulivaci kompaktovane moruly, zbytecne jsem se stresovala jako ty ze to nesili ale nemoj ono se to pekne vyloupne na ten ovitrelle uz je do prece u tebe dost dni

danny38
23. zář 2012

@malinka_02 Počkala bych tak alespoň 2-3 dny a pak bych zkusila testnout. Já vím, že se to snadno píše, ale neměla by jsi se nervovat, je třeba být v klidu a věřit 😉 A jak psaly holky, záleží na spoustě faktorů. Množství hCG, které se začíná tvořit (u někoho je to pomalejší), jestli embryjka byla na prodloužené kultivaci (tam by mělo proběhnout zavrtání dříve než třeba u třídenních), každopádně od píchnutí injekce testovat až 12.den nejdříve 🙂 Takhle brzké testování ti akorát zamotalo hlavu 🙂 Kdy jsi měla transfér?

malinka_02
23. zář 2012

@pawlla prave neni. Dneska teprve 10 den kdyz nepocitam den aplikace. A koukala sem ze byvaji pregnylove carky i pozdeji a i na letaku je ze 10 dni muze byt tele vis.
@danny38 dneska sem 6 den od transferu 4 dennich embryek po pk na t by byl dusik krasny ale resim jestli to neni ten ovitrelle..