1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
26. zář 2012

@mmirunda já jsem dnes 12++,pokud dobře počítám a poslední utroš jsem měla ve čtvrtek ráno a dopoledne..dr.řekla dobrat a hotovo..

saraha2
26. zář 2012

cpu se tady ořechama a píšu blbosti 😀 pardon!!dnes jsem 12+1

mmirunda
26. zář 2012

@saraha2 No tak já mám zatím dávku na 20 dnů, do kontroly a pak se uvidí, ale určitě dostanu další. Stále mám zobat ještě listovku a estrofem

adriene
26. zář 2012

@mmirunda Tak vlozku jsem na noc nenosila... ono to zas neni tak extremni... Spis se ti to "rozblemca" o stehna 😀 a pres den stacila slipovka 😉

mmirunda
26. zář 2012

@adriene Tak ještě že tak, nemám ráda spát z kalhotkama 😉 no uvidíme

saraha2
26. zář 2012

@mmirunda já ze začátku na noc nedávala..ale pak se mě stalo-je to teda nechutné,ale ráno jsem vstala,jdu po schodech a kýchla jsem..takže nohy honem k sobě,ale i tak jsem musela do sprchy a nějaká kapka byla i na schodech!!!!!!!prostě to potvora vystříklo..takže od té doby už kalhotky a intimku....

mmirunda
26. zář 2012

@saraha2 😀 😀 😀 aha, takže to budu muset vyzkoušet 😉

adriene
26. zář 2012

@mmirunda No ja prave taky ne... nejradsi naostro. Navic me poslednich par tydnu vsechny kalhotky dost tlaci 🙄 Ale vyzkousis, co ti bude vyhovovat, da se s tim szit na tu chvili 😉

saraha2
26. zář 2012

@mmirunda já teda zasouvala poslední ve čtvrtek,ale ještě v sobotu to ze mě teklo!!fuj..a to jsem si plánovala akt 😀 😀 😀

saraha2
26. zář 2012

@adriene mě tlačí vše na břichu..naštěstí mám jak tepláky,tak kalhoty pod pupek,takže aspoň,že tak...

adriene
26. zář 2012

@mmirunda A nebo nekychat 😀 😀

mmirunda
26. zář 2012

@saraha2 Vidíš, já se zapomněla zeptat na akt 😕 jestli už jako můžeme, ale je mi blbé tam kvůli tomu volat 😀 😀

mmirunda
26. zář 2012

@adriene 😀 😀 nebo nekýchat 😀

danny38
26. zář 2012

@saraha2 Sáruš, ty máš teda zážitky 😀 😀 😀

saraha2
26. zář 2012

@mmirunda pokud nemáš problémy-jako špinění,nebo nějaké bolesti,tak můžete!!jen s tím utrošem je to hnus,tak u nás byl půst..mě to vadilo..

adriene
26. zář 2012

@saraha2 Presne... vsechny kalhoty i teplaky jsou mi najednou maly 😒 Mam asi jedny kalhoty pod pupek, ale kdyzv nich sedim, musim je rozepnout 😅 hold to bude chtit nakupy... 😉

saraha2
26. zář 2012

@danny38 manžel chudák koukal,co se děje,já letěla jak buldozer do sprchy s nohama u sebe a křičela jsem fůůůj 😀

mmirunda
26. zář 2012

@saraha2 No problémy nemám, ale s tím Utrošem to asi bude na prd, tak bude muset chudák vydržet no ... a nebo mu pomůžu jinak 😀 😀 ale co já chudinka 😀

adriene
26. zář 2012

@saraha2 😀 😀 to musela byt super scena 😀

melisska
26. zář 2012

malinka ty tu uz nie si ?
tehulky maju hustu debatu 😀 😀 😀

saraha2
26. zář 2012

@mmirunda manžela to taky hodně zajímalo ten akt 😀 jak jsem jezdila do caru,tak to bylo pořád.a zeptej se,jestli můžem 😀 jsem mu říkala,že jak se mám jako zeptat.. 😀 prý no jestli můžeme zasunout 😀 😀 😀

danny38
26. zář 2012

@saraha2 😀 😀 😀 tomu věřím 😀

adriene
26. zář 2012

Tak to my mame zakazano 😒 a manzelovi tezko pomoct, kdyz je mi furt blbe 😅

mmirunda
26. zář 2012

@saraha2 No Martin má trochu strach, ale tak zkouší to na mě, ale já dávám nohy křížem 😀 😀 bojím, bojím ... spíš až po UTZ až uvidím, že je všechno o.k., to snad ještě vydržíme těch 14 dnů, když už jsme to vydrželi od půlky srpna. holky já už ani nevím co sex je 😀

mmirunda
26. zář 2012

@adriene Vidíš, to mě nenapadlo, když se člověku navaluje, tak to pomoc asi nepřichází moc v úvahu 😀 😀 a ruce má svoje, že jo 😀

adriene
26. zář 2012

Ale budu se na to znovu ptat, priste... kdyz je zatim vse ok, zda by nam uz neco povolili... 😀

danny38
26. zář 2012

@mmirunda To já taky nevím 😀 Nejhorší je, že jsem se furt tak bála, že manžel trpí do teď 😀 Řekla jsem mu, že až v případě když bude velký UTZ v pořádku 😀

adriene
26. zář 2012

@mmirunda No prave... on vzdy udela ty ocicka... a ja jen: "Je mi blbe"... a to si nevymyslim 😀 a jak rikas, ruce ma 😀

zelvik
26. zář 2012

@mmirunda Ty jsi ho doteď neměla??!?!? Já dva dny po píchnutí Ovitrellu do KETu ho polykala a od KETu zavádím 2-0-2

@saraha2 No já jedno presso za den nedokážu vynechat.Bez cukru, bez mlíka...No snad to neva:(

saraha2
26. zář 2012

@mmirunda jen aby jsi po ultrazvuku neměla ještě větší strach,až tam mimi uvidíš!!!!!!!!