1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
26. zář 2012

@fionna asi, blbečci ☹

mmirunda
26. zář 2012

@zelvik No bohužel jo, paní ani nevěděla, že jsem těhotná ...

saraha2
26. zář 2012

@mmirunda tak to je síla teda!!!!!!! ☹

saraha2
26. zář 2012

@mmirunda a co říkala paní???

mmirunda
26. zář 2012

@saraha2 je to síla ☹ takže budu tady v té 1+1 zavřená jak vězeň ☹ mám akorát po náladě. Paní neříkala nic, jen se usmívala jako měsíček na hnoji ... napsala něco do papírů a mě na neschopenku a zase šla ..

zelvik
26. zář 2012

@mmirunda Ses jí měla zeptat, KDY zase hodlá přijít? 😉 😉 Bóóže, některý lidi fakt nemají co na práci než prudit...Ale aby si došlápli někde, kde je to opravdu potřeba, to néé, to je tohle jednodušší...

mmirunda
26. zář 2012

@zelvik No bohužel. V neděli jsme měli jít s Martinem na výstavu psů, přijede jeho ségra s pejskem a půjdu leda tak do prd .... nehledě na to, že zajít si někam na véču nebo do kina, taky smůla, leda na dětský pořad od čtyř . Chce se mi z toho brečet ...

adriene
26. zář 2012

@mmirunda Tak ja pocitam s tom, ze si pripadne nekde obstaram potvrzeni od lekare..

saraha2
26. zář 2012

@mmirunda a pak máš být v klidu..přitom těhotné by měly chodit na procházky atd..a ne čučet doma na pr...

mmirunda
26. zář 2012

@adriene Jenže já nevím kde ... jako mám známou zubařku ... ale prý ona mě musí mít i v záznamech, že mě ošetřila ☹

stella25
26. zář 2012

@bambula27 toto je uz moje 3 IVF a kazde je ine. Teraz si picham inekcie 4 den a ide mi brucho roztrhnut od bolesti, co to nejak zle znasam. Neviem ci to malo nejaky vplyv na to alebo nie.

adriene
26. zář 2012

@mmirunda No me slibili v CAR, ze mi kdyztak daji potvrzeni... idealni by vsak byly neomezene vychazky.

mmirunda
26. zář 2012

@saraha2 No tak smůla, budu tady zavřená půl roku ☹ a až budu na mateřské tak už budu mít tak velký břicho, že ani nikam nepůjdu. Jsem zvědavá jak to udělám na Vánoce, první svátek vánoční jezdíme k našim na oběd, ale i když budu mít vycházky o dvě hodiny delší jak teď, tak na oběd to stejně nestihnu ☹ padá na mě děsná depka a nevím co mám dělat ...

mmirunda
26. zář 2012

@adriene Tak taky se tam zkusím domluvit, ale nevím ... o víkendu je to pasé. A neomezené vycházky ti dají jen pokud máš papír od psychiatra a i tak to musí sociálka schvalovat a má na to 30 dnů ...

evikj33
26. zář 2012

@mmirunda Uplně tě chápu,ja jsem natom stejně,akorát nato někdy ser...,říkám si že bych popřípadě sjela na pohotovost a objetovala 90kč že mně bolelo břicho,tak jsem se bala.Jinak unás nikdo nebyl-jsme v takové Osadě a máme asi rok po kolaudačce tak jim to ještě navigace asi neháže.A na ten svátek si mužeš domluvit s dr.změnu pobytu na den-dva a než to tam dostanou seš doma a je.Jinak je to opravdu bordel,ale nic nenaděláme bavila jsem se otom se svím gyn.a ten říkal že víc jak 6h nedáva že měl se sockou pěknej rambajz a zjistil že tady unás je to banda soc.předduchodcu co rádí buzerují,takže to vzda.Jo do chánova by asi na kontrolu nešli 😠 Ještě si taky mohl požádat zaměstnavatel-většinou když příjdou tak brzo-je to na něčí popud.(ale né vždy)

adriene
26. zář 2012

@mmirunda
No já se v CAR ptala na neomezené vycházky a dr mi řekla, že do 12 týdne mi je nedá, ale pak by to neměl být problém, že dávají.. o psychiatrii nemluvila. My v práci pacientům také dáváme neomez. vycházky, jen se o ně musí žádat (schvalování) každé 3 měsíce, též bez potvrzení psychiatra. Já ted v CAR nebyla, ale za 14 dnů jdu do prenatal poradny, tak už se zkusím dohodnout.

evikj33
26. zář 2012

@mmirunda Uplně tě chápu,ja jsem natom stejně,akorát nato někdy ser...,říkám si že bych popřípadě sjela na pohotovost a objetovala 90kč že mně bolelo břicho,tak jsem se bala.Jinak unás nikdo nebyl-jsme v takové Osadě a máme asi rok po kolaudačce tak jim to ještě navigace asi neháže.A na ten svátek si mužeš domluvit s dr.změnu pobytu na den-dva a než to tam dostanou seš doma a je.Jinak je to opravdu bordel,ale nic nenaděláme bavila jsem se otom se svím gyn.a ten říkal že víc jak 6h nedáva že měl se sockou pěknej rambajz a zjistil že tady unás je to banda soc.předduchodcu co rádí buzerují,takže to vzda.Jo do Chánova by asi na kontrolu nešli 😠 Ještě si taky mohl požádat zaměstnavatel-většinou když příjdou tak brzo-je to na něčí popud.(ale né vždy)

mmirunda
26. zář 2012

@evikj33 Tak vidíš, pohotovost mě nenapadla, taky bych to mohla tak udělat, kdyby bylo nejhůř. 90,- člověk obětuje ☹ ale i tak mě to teda štve. mě na to sesrtřičky v CAR upozorňovali, že hodně teď choí kontroly a že mi víc jak šest hodin dát nemůžou ... že prostě neomezený vycházky už nejsou od nového roku, tak nevím teda jak to je, kdyř @adriene zase píše něco jinýho. No mě právě taky napadl jedině zaměstnavatel, a myslíš že to musí být jen na jejich popud nebo ne?

mmirunda
26. zář 2012

@adriene No mě bylo řečeno, že neomezné vycházky se dávají jen v závažných případech a že to od nového roku nejde, tak nevím ...

melisska
26. zář 2012

@mmirunda nad tým som ešte nerozmyšlala, az ked budu // sa rozhodnem 😀 😀 😀

malinka_02
26. zář 2012

@adriene ja vim ale bohuzel me to neutesuje..
@evikj33
@zelvik

adriene
26. zář 2012

@mmirunda Protože s tím nechtějí mít práci... tak radši řeknou, že to nejde.
Ale jak říkám, my na onkologii neomezené píšem, jen se to musí každé 3 měsíce znovu žádat. A v CAR mineřekli, že by to nešlo... jen že ne teď, že musím vydržet.

adriene
26. zář 2012

@malinka_02 Teď ne, ale později se to dostaví 😉

malinka_02
26. zář 2012

@adriene ja vim ale bohuzel me to neutesuje..
@zelvik no ja nic obcas zaboli bricho a jinak nic a podpatky mam stredne velke trda od zacstku..
@mmirunda hele cekat miminko tak ho zavadim klidne az do porodu ☹

malinka_02
26. zář 2012

@melisska no sem ale nevim jestli to jeste budu davat kdyz uz se tu resi jen tehule..mela by se vrstit Martinka..

zelvik
26. zář 2012

@malinka_02 Co to zase slyším, huš s tou depkou!!!!! Já jsem vosk nebo co? Já rozhodně nejsem těhule...a s holkama se tu pěkně kecá...

malinka_02
26. zář 2012

@adriene to de obavam ze ne..
@zelvik mam depku no potrebovala bych uz vysadit ty leky a moct to uzsvrit vis pak to snad bude lepsi ale ted neni i kd z se tu super keca!

zelvik
26. zář 2012

@malinka_02 Já vím, já tě chápu - ale taky to ještě nemáš ztracený. Na krvi jsi neště nebyla a jeden bílej test je houby. Já vím, já mám co říkat, když jsem srab aa ni ten test si neudělám 😒

malinka_02
26. zář 2012

@mmirunda neomezene vychazky uu nejsou vubec a i s tou zmenou pobytu je to problem, my treba msme 2 chaty obou rodicu a jednu na machaci a smula myslela sem zr by mi zmenili to misto pobytu ale tezko budu 2 x tydne behat na stredisko a oni pry to i neradi delaji takze smolik :'(

mmirunda
26. zář 2012

@malinka_02 No právě, nechtěla bych pořád otravovat v CAR se změnou pobytu ... ach jooo tohle je teda na pytel a hodilo mě to do depky. Ani na Vánoce nebudu moct jít k našim ☹