1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
27. zář 2012

@mmirunda Ono to prvni bude zkreslene... proze prvni tri dny (zamestnavatele) se neplati... tak to celkove zkresli tu vyplacenou castku. Ja uz ted cele zari mam od socky, tak jsem na to zvedava... ale holky od nas z prace byvaly vcelku spokojene, tak uvidim 😉

fidorka01
27. zář 2012

@mmirunda Ahojky tak dlouho jsem tu zase nebyla je tu haaaafo příspěvků. Koukám, že se to povedlo s jsi těhu. Moooc gratuluji. A ty čekáš tedy dvojčátka?

melisska
27. zář 2012

@mmirunda teraz naposledy 2 embryjka, krv 1.10.

mmirunda
27. zář 2012

@fidorka01 Ahojky, no nějak se tady růzrůdstáme. 😉 Zatím nevím kolik jich v bříšku je. První UTZ bude až 15.10 tak uvidíme 😉

mmirunda
27. zář 2012

@adriene Jo já vím, že první tři dny je nic. Tak něco mi zbylo z poslední výplaty, tak to snad nebude tak strašné 😉

adriene
27. zář 2012

@mmirunda Jasne ze dvojcatka 😀 😀

adriene
27. zář 2012

@mmirunda Kdyztak nakoupime rohliky 😀 😀

fidorka01
27. zář 2012

@mmirunda Tak to je stejně super. A to je tvůj první pokus?

rory_g
autor
27. zář 2012

Ahoj holky, teda, vy jste ukecané! 😀 Vy se nedáte dočíst...
@zelvik tak co, testovala jsi? Tfuj tfuj další várka letííííííí 😵
@absti na sobotu taky prskám 😵
@melisska Ty jdeš na tu krev kdy? Já jsem táák napnutá, taky posílám těhubacílky do zásoby 😉

mmirunda
27. zář 2012

@fidorka01 ano první pokus ...

mmirunda
27. zář 2012

@adriene No joo, nedá se nic dělat 😀 škoda že je zima a nebude nikde zeleno, mohli bychom se jít pást 😉 Ale my to nějak zvládneme 😉

danny38
27. zář 2012

@mmirunda Je no, ale heboučký kapesník 😀 😀 😀

melisska
27. zář 2012

@rory_g dakujem..1.10. jaaaaaaaaaaaaj

malinka_02
27. zář 2012

@mmirunda tabulka uzasna super! ! Ted budeme mit prehled!
@zelvik jo tak to ja mivam taky tak ale minule pri ivf prisla az 30 po vysazeni utrose..

Jinak holky nechala sem se zvyklat a jeste jednou testla, test bily..mohla sem si usetrit zas to zklamani..

adriene
27. zář 2012

@mmirunda 😀 jeste me napadli houby... ale jen v dobe vychazek, takze hooodne rychle hledat a sbirat 😀

zelvik
27. zář 2012

@rory_g Ahóój, jaký "testovala jsi"? Já testit FAKT nebudu 🙂 V břiše se mi pere mrcha s utrošem a pěkně to bolí, jak jí to přes Utroš nejde pořádně prorazit. Takže uvidíme....Za bacilky díík, kéž by byly k něčemu...

fidorka01
27. zář 2012

@mmirunda A nebála jsi se, že ty vajíčka se uvolní dříve než bude odběr? J8 jsem ted ve fázi před odběrem a mám z toho celkem vítr, aby se náhodou neuvolnily dříve

rory_g
autor
27. zář 2012

@melisska ajoo vlastně, psala jsem Ti, že mám kontrolu...držím všechny palce, které mám!!!
@malinka_02 mrzí mě to...ale nevzdávej se, vykašli se na těhotné okolí, vypni třeba i od koníka, odpočiň si...a potom v klídku na další pokus, ono to vyjde, uvidíš 🙂

adriene
27. zář 2012

@malinka_02 Tak se tim uz nenech nervovat a veskerou energii uz soustred kupredu. Naplanuj, covse bude potreba pro dalsi cyklus 😎

malinka_02
27. zář 2012

@zelvik hele tak to presne mam, chvilkama krece ze mam po it ze mi prasknou vajecniky ale mrcha nikde uz sem premyslela vysadit ty leky aby aspon prisla a abych si ji tim nejak nerozhazela..

zelvik
27. zář 2012

@malinka_02 To je škoda, že je test bílý, třeba je ještě šance, ale je fakt, že sama nevím, jestli je nebo není. Mně vždycky mrcha převálcuje přes všechny léky co jsem kdy brala. Když jsem kdysi brala antikoncepci, museli mi dát tu trojfázovou, protože ta jednofázová to neudržela, mrcha chodila i pře dobráním. Takže je to u mně zmetek všemocnej, co si myslí, že má nad vším navrch.

rory_g
autor
27. zář 2012

@zelvik ale prd mrcha 😀 I mě tak bolelo břicho a jinak vždycky před Utroš přišla, vůůbec se ani jednou nezdržela 😝 Takže dneska jsi 14DPO, když počítám PK, hmmm, to už je DOUFÁM jasné 😉 Kdy máš jít na krev?

mmirunda
27. zář 2012

@fidorka01 to víš že jsem se bála, ale důvěřovala jsem doktorům 😉 a vyplatilo se. Před OPU jsem už chodila jako naprcaná kačena, jak mě vaječníky bolely ..

zelvik
27. zář 2012

@rory_g Jsem 9. den po KETu, zítra 14. den od píchnutí Ovitrelle. Na krev v úterý 2.10., řekli 14 dní po KETu. No nevím, možná půjdu už v pondělí s @malinka_02 - když nás bude víc, nebudem se bát vlka nic 😉

mmirunda
27. zář 2012

@malinka_02 Snad jo, snad se mi tabulka povede 😉 jinak kdy ty jdeš na krev?

fidorka01
27. zář 2012

@mmirunda 🙂

mmirunda
27. zář 2012

@fidorka01 držím ti palečky 😉

rory_g
autor
27. zář 2012

@zelvik jo to jde i Melisska a já na kontrolu, bude nás hodně 😀

adriene
27. zář 2012

Holky jsem mrtva, jdu na chvili spat 🙂

fidorka01
27. zář 2012

@mmirunda děkuji ještě mám kus cesty před sebou