1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
28. zář 2012

@adriene Jéé, když zmiňuješ podolskou analgosedaci🙂, mně jí taky dávali. Aspoň to tvrdili. A že prý je budu vnímat, a klidně si s nima při OPU povídat. Jóóó houby🙂 Já jim tak vytuhla a probrala se pak až na dospávacím pokoji🙂 A pak, že si budem povídat 😀

kiwisek
28. zář 2012

@martinazvo
@skaredekacatko tiez vitam nove tváre 😉

malinka_02
28. zář 2012

@mmirunda co ti mám povídat.. radši bych byla doma ☹ těhotná..

adriene
28. zář 2012

@zelvik Fakt jsi byla "tak mimo", jo?? 😀 Asi nejsi zvyklá na nějaké ty opiátky... ne že já bych teda jako byla.. 😀 Pravda je, že moc o povídání to nebylo (také mě ujišťovali, že si během výkonu pokecáme 🙂 ) , ale mám pocit, že jsem ¨to vcelku prospala, když se mě na něco optali, tak jsem teda odpověděla... a pamatuji si, že mi Dr, Darebný říkal něco o tom, že jeden vaječník má a jde na druhý..., tak jsem jen kývla a spala si dál 😀 Ale přelízt na vozík jsem teda zvládla 😀

b.bardyova
28. zář 2012

@zelvik ked sa babatku bude chciet :D tak k nam pride 🙂 a my sa budeme na neho tesit

malinka_02
28. zář 2012

@b.bardyova moc mě to mrzí .. ☹ tak se budeme podporovat spolu, my chceme jít taky hned znovu..

b.bardyova
28. zář 2012

@malinka_02 Na kedy ti to vychadza ...mne koncom oktobra

jania023
28. zář 2012

Ahoj tie co beriete utrogestan mate aj vy neskutocne chute??ja by som zledla hadam vsetko naraz 😀 dnes mi bolo k tomu na umretie spatne od zaludka...som iba 8DPO co je divne testik mam iba 20kove a tie su negativne

zelvik
28. zář 2012

@adriene No já to zvládla asi taky, protože "dospávací kolegyně" na pokoji říkala, že jsem spolupracovala🙂 Jen já o tom nic nevím🙂
No na opiáty asi fakt zvyklá nejsem - obě laparky jsem spala hned jak se na mě anesteziolog podíval🙂🙂 Pamatuju si, že si začli vyprávět nějaký vtip, mezitím mi dali panáka do žíly, já jen stačila říct - "To mám spát, když tu bude sranda?" a pak jsem se probírala za hodinu na JIPce 🙂

adriene
28. zář 2012

@jania023 Mně se po Utrogestanu chělo jen spát a občas se mi zatočila hlava + závrať. Ale chutě teda žádné 😀

adriene
28. zář 2012

@zelvik Ty jsi ideální pacient, asi toho moc nepotřebuješ 😀 😀

zelvik
28. zář 2012

@jania023 Já taky nemám žádné chutě "navíc". Zívám teda celý den, ale když lehnu, tak neusnu. A teď mě zklamalo, že za to může Utroš jak psala @adriene... a houby těhu...

malinka_02
28. zář 2012

@b.bardyova no já jdu v pondělí na krev to je 1.10. a když hned vysadim utroš tak to asi dostanu 2.10. tak bych mohla jít cca 16.10. na KET ted sem taky byla 15dc.

jania023
28. zář 2012

@zelvik
@adriene ja ked hltam utrogestan tak po 20 minutach som ako zdrogovana tak si davam radsej vaginalne ale tie chute su neznesitelne,ked budem takto pokracovat tak sa coskoro budem gulat 😅

evikj33
28. zář 2012

@adriena Taky jsem byla včera v lékarně,malej chtěl Martany s marta prstama(reklama masíruje) ještě jsem mu brala novej kartáček,nužky pro miminka a sobě porodnické jednorazové bombardáky 🙂 Monitory zatím nekupuju,počkám kdy se narodíme a kdyžtak na 6měsícu zapujčíme,nebo dokoupíme,dle situace.Bepanten a nějaké drobnosti už taky mám.Chu vičku kupovat nemám,prej mně jí pujčí teta.Prsní vložky ještě dokoupím,mám nějaké slev.kupony do DM a pak ještě porodncké vložky 😉

adriene
28. zář 2012

@jania023 A ty ho máš po transferu polykat? Já tedy musela přísně zavádět 😕
@zelvik a ty nešil!! Já po něm byla unavená hned od začátku a těhotná jsem. Takže klííííííd tady! 😀

adriene
28. zář 2012

@evikj33 No vidíš, to jsi mi teď vnukla ještě nápady, co budu všechno potřebovat... a to jsme teprve na začátku 😅 😀

jania023
28. zář 2012

@adriene ja mam iba po iui a kedze to vyteka a som cely den v skole tak som hltala poobede a vecer vkladala uvidime co z toho bude o niekolko dni ale asi nic 😖

adriene
28. zář 2012

@jania023 Holky slíš říkaly, že mají po polykání nevolnosti, než chutě. No ty jsi případ!!! 😀 😀 Tak hlavně ať to klapne 😉

mmirunda
28. zář 2012

Kuk miláčkové

mmirunda
28. zář 2012

Chyběla jsem Vám 😉

jania023
28. zář 2012

@adriene ja mam aj nevolnosti ale aj chute..take ze kysla uhorka zo slahackou a tak 😀 coskoro ma bude lepsie preskocit ako obist taka budem tucna 😝 a straane ba bolia vajecniky pravy mrnej ale lavy kvalitne tak neviem ci nemam cystu ci co 😢 na lavom som mala 5 foliky mensie a na pravom jeden vecsi tak asi sa to tam bloklo 😖

mmirunda
28. zář 2012

Mám pocit, že polední Utroš je všechen v řitce, všechen zmetek vytekl. Má tohle vůbec cenu?

mmirunda
28. zář 2012

@kaijko Ahojky, já měla po OPU docela bolesti, ale dalo se to vydržet. Trvalo to jen ten jeden den, pak už mě jen vaječníky lehce popolívaly asi 3 dny. Ale všechno se to dá vydržet 😉 Tak držím pěstičky

zelvik
28. zář 2012

@mmirunda Si piš že jo🙂. Hmhm a to sis ráno libovala, že je ten Utroš celkem v pohodě. Já tu blemcaninu taky nesnáším. A ta spotřeba intimek...

mmirunda
28. zář 2012

@zelvik 😀 😀 no právě, jsem se těšila, že se zbavím vložek a ono houby. No nevím, přijde mi to polední zavádění na prd, podle mě ráno a večer stačí

saraha2
28. zář 2012

@kaijko ahoj!já to ám za sebou dvakrát a poprvé-když mě přivezli na pokoj,tak mě bolelo břicho jako na MS,ale byla to jen chvilka..podruhé nic..jinak jsem pokaždé byla brzy fit,ten den jsem měla klidovější režim,ale další den už jsem fungovala normálně-dokonce jsem vykopala skoro 80důlků brambor hned den po OPU 😉 ostatní,co byly se mnou,tak cítily bolest podbřišku ještě 4dny po..takže každá to snáší jinak..každopádně je to krátká narkozka,ničeho se neboj a pak hurá pro embryjka! 😉
@denulka85 já mohla jít hned po laparo na IVF..laparo a hystero jsem měla v prosinci a mohla jsem jít hned v lednu..ale šla jsem až v únoru-sama jsem se rozhodla..ale taky záleží samozřejmě,co ti dělali..mě nic,jen zkoušeli průchodnost vejcovodů..já za léky dplácela-první pokus-5800kč,druhý něco přes 6tis..poprvé jsem píchala puregon,pak menopur

adriene
28. zář 2012

@mmirunda Proto nám ho ordinují 2-0-2, asi odezva "fanynek" 😀 😀

saraha2
28. zář 2012

@adriene nám v caru říkali,že je úplně jedno,jestli zavádíme,nebo polykáme..že můžeme jednou tak,pak jinak..že je to opravdu úplně jedno..

mmirunda
28. zář 2012

@adriene 😀 😀 😀 tak jooo, zavedu a stejně vyteče 😀