1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
5. říj 2012

@fionna A ktere to je? 4 mesice... to je uplne miminko 🙂 Jak dlouho jste cekali?

pawlla
5. říj 2012

@saraha2 dobre ranko, to pichne jen trosicku aby byla kapicka krve 😀 Ale neboj urco to nebudes mit
@fionna teeda malou holcicku tak to je super 😉 To aby jste honem zacali nakupovat

rory_g
autor
5. říj 2012

@ivapo ahojky, jaktože Ti zakázali Rennie? Já ho normálně mám, naopak, v těhu se smí...na cesty super, dopa piju mléko - studené a zabírá také 😉
@saraha2 neboj, já si cukr měřím doma...je to opruz, ale mají to dneska vychytané, skoro vůbec to do toho prstu nebolí 😉 Jinak na oGGT jsem chodila do Podolí, brali vše z prstu a ta hnusná glukoza se tam neředila 😝 Teď půjdu asi k Apolináři (mám tam dia poradnu), tak nevím jestli to nemají jinak.
@fionna to je nádherné 😵 Normálně jsem dojatá, vybíráte jméno? 😵

fionna
5. říj 2012

@rory_g
@pawlla
@adriene Děkujiii Jojo, 4 měsíce 😀 . Jméno bude po mně, protože to co má už máme v rodině také. Ale, že je adoptovaná jí budeme říkat od malička. V pondělí budu vědět i bližší info o rodině. Matka dala souhlas s adopci a má spoustu dětí. Bylo by dobré vědět kde jsou, kdyby se mohla stýkat se sourozenci nebo s rodinou až bude větší.

rory_g
autor
5. říj 2012

@fionna to je paráda, i ten přístup se mi moc líbí 🙂 Moc vám to štěstí přeju, je vidět, že jste úžasní a hodní lidé

mmirunda
5. říj 2012

@fionna Musím ti moc moc moc pogratulovat k holčičce 😉 Tak valíš nakupovat výbavu?

mmirunda
5. říj 2012

Krásné dobré ráno 😉

mmirunda
5. říj 2012

@fionna Ty jsi úžasná, že jí tohle umožníš, aby mohla vídat sourozence a bude vědět odkud pochází 😉

adriene
5. říj 2012

Tez vsem krasne dobre rano 😉 dnes uz devcata ale vazne... musim se ucit!! 😀

pawlla
5. říj 2012

@mmirunda dobre ranko jakpak dneska je ?

mmirunda
5. říj 2012

@pawlla Ahojky Pavli, je mi strašná zima a ti blbci ne a ne topit, sedím tu v mikině, nohy v teplých ponožkách a stejně jsou ledové. Jinak z toho Utroše brzo zblázním ☹ jak ho zavádím, tak mám šílený svědění ☹ asi z těch intimek nebo já nevím, jakoby zapařený. Sliznici tam dole mám úplně napnutou a červenou. mě z toho fakt štrejchne 😖 a co ty? jo a jinak mi je dneska šouflík a to jsem už jedla. Za chvíli má přijít na pokec kámoška, tak aspoň nějaké rozptýlení ...

saraha2
5. říj 2012

@mmirunda netopí vám ještě?já tady mám teda jen 20st..přes den je to dobrý,když něco dělám-ted jsem akorát umyla země,tak je teplo,ale jak chvíli sedím,tak se taky třepu ☹ příští týden tě můžu navštívit,jestli chceš 😉 ať ti to rychleji utíká 🙂

mmirunda
5. říj 2012

@saraha2 No jasnééééééé, to by bylo fajn. Záleží kdy dorazíš 😉 chceš dopo nebo odpoledne sraz ve městě? vycházky mám od tří 😉

mmirunda
5. říj 2012

@saraha2 No jinak netopí, zmetci, ani nevím kolik tu je, ale jak nic nedělám, klepu kosu ☹

pawlla
5. říj 2012

@mmirunda tak ja lezim v posteli ale taky je tu kosa uz budu muset zapnout topeni, rano mi bylo desne nevolno zase ale nastesti jsem to zaspala. Jinak je to hnus ten utros ja jsem rada ze mam jine tablety a ze polykam. Vim co to je furt tam dolu neco cpat a mit intimku v jednom kuse neni zadna sranda

saraha2
5. říj 2012

@mmirunda spíš dopoledne,pokud ti to bude vyhovovat..jinak je mě to jedno,já si určuju vycházky sama 😀 já jeden den zatopila,ale objevila se závada ☹ topíme v kamnech a jde to do radiátorů a jaksi to tam nešlo a přehřívaly se kamna ☹ tak jsem tady lítala,potentovaná strachy,že to buchne....naštěstí to má pojistu,tak dobrý,ale byl tu opravář a bylo to horký,tak to nemohl opravit a že přijde druhý den..dnes je to třetí den už a zatím se neozval,tak manžel ho bude dnes nahánět...a k večeru už vždy zažehnu,ať se to tady ovlaží..

saraha2
5. říj 2012

@mmirunda zkoušela jsi utroš polykat??klidně můžeš!!sestřička v caru nám říkala,že celé těhu jen polykala...i docent říkal,že je to fakt jedno..já ti říkala,že se budeš těšit,až se ho zbavíš 😉 já teda žádné problémy dole neměla z toho,ale bylo to nepříjemné..pořád jsem lítala měnit intimku..utírala se vlhčenýma ubrouskama...no otrava..ble,že?

mmirunda
5. říj 2012

@saraha2 A trefíš sem za mnou? Mě je to jedno kdy, Martin bude stejně v práci 😉 Hele ty jsi nosila intimku vážně furt? a nebyla jsi z toho zapařená? já jsem celá olezlá dole ☹

mmirunda
5. říj 2012

@saraha2 Tak asi budu muset měnit víc intimek a častěji se sprchovat. V poledne ho asi začnu polykat a zavádět budu jen ráno a večer ...

mmirunda
5. říj 2012

@pawlla Taky mi dneska není nejlíp, houpe se mě žaludek a zvedá se mi

absti
5. říj 2012

@saraha2
@mmirunda

holky ze mě ten ultroš vůbec neteče..tekl vám hned?

mmirunda
5. říj 2012

@absti ze mě hned ne, ale když jdutřeba za dvě hoďky na záchod tak ho vidím na papíře

absti
5. říj 2012

@mmirunda
to vypadá spíš na nějaké kvasinky.. v těhu jsou časté a hlavně jestli jsi papkala nějaké sýry tak se mohou vyskytnout..

absti
5. říj 2012

@mmirunda
jo tak to já taky. dokonce ho vidím někdy i v míse..je fakt, že intimku ale taky teď používám

mmirunda
5. říj 2012

@absti sýry papkám pořád, ale kvasinky to nejsou, to bych poznala ☹ spíš jako bych byla zapařená ...

mmirunda
5. říj 2012

@absti Horší je, že v prvním trimestru se nic moc nemůže, takže se snažím "větrat" spodek a častěji se umývat a odpoledne asi koupím bílej jogurt 😉

absti
5. říj 2012

@mmirunda
tak je to taky možné, tak se sprchuj a nos bavlněné prádlo.. jinak je dobrá mast Canesten , ale nevím jestli se může v těhu.. to ty ale jako lékárnice asi víš, viď?

saraha2
5. říj 2012

@mmirunda mě to tam taky vadilo,takže fakt jedině měnit intimky-já jak jsem na ní něco cítila,tak už jsem letěla měnit a utřít se...

mmirunda
5. říj 2012

@absti právě že v prvním trimestru se nemůže 😖

mmirunda
5. říj 2012

@saraha2 No to teda bude radost 😖 No tak když budu doma, tak holt budu bez kalhotek 😀 a bude