1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
9. říj 2012

@zelvik no ja doma lezim uz od transferu a uplne vypusteni vsech praci doma od propusteni po prvni hostitalizaci
@mmirunda vubc jsem takove problemy necekala hematom podle dvou dr uz nemam tak nevim proc krvacim nic nedelam doma jsem v klidu ale pokud budu muset budu tu lezet tak nic stejne neudelam ale nechapu to fakt jsem zdrava podle dr uplne idealni vek cas a misto na tehotenstvi 😀 to presne rikal 😀 Jeste stesti ze mam pro malou hlidani ji ak nevim nevim chce se mi brecet

rory_g
autor
9. říj 2012

Dobré ránko všem,
@saraha2 všechno nej k svátku a @zelvik neboj, krvácela bys nebo tak, pokud jsi zvyklá, rozhodně jsi bublince neublížila 😉 Jinak já nezvracela vůbec

mmirunda
9. říj 2012

@pawlla Hlavně nebul, tím si moc nepomůžeš 😉 Buď ráda, že jsi přestala krvácet, s náma tady taky můžeš být a uvidíš, že to nebude tak horký s tím ležením ve špitále po celou dobu těhu 😉

pawlla
9. říj 2012

@mmirunda ja mam hlavne obavy aby mimi bylo v poradku jeste, jak tu lezim tak furt jen premejslim a ctu ruzne clanky je to uz na palici po utz budu klidnejsi

mmirunda
9. říj 2012

@pawlla Já bych tam udělala hysterák, že UTZ chci a hotovo

saraha2
9. říj 2012

@danny38 namám 😉 🙂
@mmirunda mám jakýsi ekzém na víčku,takže zítra budu muset navštívit kožní ☹ mastě doma mám,ale nevím,co na o můžu dát ☹ ale tááák se mě tam nechce.....v létě jsem se těšila aspoň na zmrzku,ale te´d...

saraha2
9. říj 2012

@zelvik já jsem 15tý týden a taky nic 😀 tak občas kuknu na foto prcka,abych se jaksi ujistila,že tam něco je 😉 😀
@pawlla a nabídla ti aspoň taky kafe? 😉

pawlla
9. říj 2012

@saraha2 😀 😀 No to urcite ne ani kolu tu nemuzu mit jak sestricky neco takoveho vidi je zle 😀 Hlavne ze ty dve tehule chosi porad kourit 😒

saraha2
9. říj 2012

@pawlla to já mám kávičku dnes už vypitou 😉 sice mléčnou čurku,ale pro ten pocit 😀 a kdy budou rodit??nebo jsou tam na nějakém pozorování?

absti
9. říj 2012

@rory_g a ty jsi nikdy na ivf nebyla?

zelvik
9. říj 2012

@rory_g Ahojky, no zvyklá jsem, možná by bylo lepší říct - byla jsem. Od IVF je jakákoli kondička v háji a furt se jen někde povaluju🙂 Nekrvácím, to ne (ale co když to drží Utroš???), i když to kontroluju snad co půl hodiny, protože břicho na mrchu mě bolí dneska pekelně.Teda takovýhle nervy - to na mě není.....
@pawlla Šmarjá, co tím ultrazvukem tak šetřej???? Já bych si ho tam snad vyškemrala taky. A doma bych ho potřebovala 😉

saraha2
9. říj 2012

@zelvik utroš nic nedrží,mě se to sputilo i s ním...břicho bude ještě pobolívat nějakou dobu..taky jsem z toho byla vyplašená..

pawlla
9. říj 2012

@saraha2 tak jedna je tu se zkracenym cipkem kazdnym dnem to ceka druha je v 28 tt a je otevrena na 2 cm tak tak se snazi to udrzet co nejdele a ja nemam zadnej pupek nic 😒

pawlla
9. říj 2012

@zelvik no jamuz nerikam nic jen drzim a cekam co bude 😀 😀 😀

saraha2
9. říj 2012

@pawlla já taky nemám pupek!!! 😀 švagrová si mě pořád prohlíží a pořád diskutuje,že jsem asi divná 😀 pupík nemáš,ale mimi tam je 😉 a dá se s něma aspoň pokecat??

pawlla
9. říj 2012

@saraha2 no prave ze moc ne 😒 Furt s jen pomerujou jak deti kopou a jak je citi tam a tam a tak a ja citim prd 😀

rory_g
autor
9. říj 2012

@absti byla jsem v dubnu, ale vyseděla jsem dva folíky, dr při punkci našla jen jeden a jedno vajíčko a to se neoplodnilo, takže nedošlo k ET. V červnu jsme při čekání na druhé IVF zkusili IUI a to vyšlo, po tom, co jsem Ti psala včera, nevím, jestli ty moje "procedůry" pomohly, nebo bylo tělo z IVF ještě zblbnuté nebo prostě náhoda, ale zázrak je tu.
@zelvik vůbec se neplaš, Utroš nic nedrží, leda teda posiluje placentu, ale MS rozhodně nedrží 😉 A proč si testík neuděláš teď? Těhotná jsi na to dost a dálnice bude i přes den 😉 😀

zelvik
9. říj 2012

@rory_g Páč jsem si koupila namáčecí test a ne počůrávací...

rory_g
autor
9. říj 2012

@zelvik kelímek a šup šup 🙂

saraha2
9. říj 2012

@pawlla neboj se nic!!však vydrž a ještě budeš trpět,až ti prcek bude kopat do žeber 😉
@zelvik tak zavařovačku a šup na to 😀

pawlla
9. říj 2012

@saraha2 uz aby to bylo 😀 pamatuju si jak mala v brisku delala vlny a cele brisko se vlnilo 😀 Ja uz chci taky rodiiiit

saraha2
9. říj 2012

@pawlla já si ještě užívám,že můžu spát skoro na břichu-jinak neusnu.....

saraha2
9. říj 2012

@pawlla máte tam wifi,nebo máš svůj net?

pawlla
9. říj 2012

@saraha2 mam svuj internet v tabletu tady a wifi to mozna tak za 50 let 😀 no ceske zdravotnictvi setri i na utz 😒

kostickabonnie
9. říj 2012

zienky poradte, ako je to so sexom pocas IVF stimulacie?

stella25
9. říj 2012

@kostickabonnie mne pri prvom povedali ze mozeme, ale ze len s ochranou a pri druhom ze v ziadnom pripade. tak si vyber 🙂
prvy som mala dlhy protokol a to si neviem tak dlho predtavit byt bez.
druhy som mala kratky a to sa tych 11 dni da prezit 🙂

mmirunda
9. říj 2012

@kostickabonnie Tak já od začátku stimulky NIC, nebylo mi to příjemný, jak se vaječníky nafukovaly a po ET jsem měla zakázáno a čekám až povolí dr. po UTZ 😉

kostickabonnie
9. říj 2012

@mmirunda @stella25 tak my pauzujeme este od 16 dc predchadzajuceho cyklu od zacatia uzivania Provery, ale jednak preto, ze sme neboli spolu, potom ja som mala spinenie, potom zas muz musel abstinovat kvoli SPG, teraz mam zas MS a ked skonci, budem asi tiez nafuknuta tyzden pred odberom, ze hej? 😖 A orgazmus - môj samozrejme 🙂 bez sexu by mohol tiez uskodit?

stella25
9. říj 2012

@kostickabonnie asi je to indivindualne ako sa ty citis, presne ako pise mmirunda, ak si nafuknuta a zle to znasas, tak sa ti ani nechce.
Ja som mala skor problem mat sex po IVF - neuspesnom- vsetko ma strasne bolelo

pupidu
9. říj 2012

@mmirunda Mirí, až budeš dělat tabulku, tak mi prosím uprav termín kontroly na 10.10. 🙂 Zítra jedu do Brna, tak jsem se vnutila na dřívější termín 😀