1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
11. říj 2012

@zimka Tak tfuj tfuj tfuj tehu bacilu 😀 😀

adriene
11. říj 2012

@melisska No, to bude trochu prepipikovano 😀

adriene
11. říj 2012

@darfi Dobre se vyspi, prijed nalacno, vem si papucky a kosilku 😉 Pak te vezmou na sal, dle zvylosti CARu te uspi a udelaji ti odber 😉 Pak odpocivas na dospavaku v postylce 😉

b.bardyova
11. říj 2012

@mmirunda ahojky tak mi si davame na chvilku pauzu 🙂 tak zatial mrazacikom zaplatime rocny wellnes v chlade

pawlla
11. říj 2012

Tak konecne se neco deje aleneni to zrovna ok vysledky nejsou dobre mam nejakou imfekci nebo tak nevim kde jsem k tomu prisla ☹ ale dali mi zavadet nejake leky nic vic nerekli zitra vysetreni utz a dr ni rekne k tomu vic to me teda moc nepovzbudilo mam docela strach aby treba ta tabletka nejak neublizila miminku

saraha2
11. říj 2012

@adriene gratuluju k lulínkům!!kamoška říkala,že se ted rodí hodně kluků..tak asi fakt na tom něco bude 😀
@pawlla neboj!nic,co by ublížilo miminku by ti nedali!!!bylo by to pak na jejich triko..takže jim věř a pěkně odpočívej a pohlaď za mě bříško!!!!nevím proč,ale myslím si,že ty tam máš princeznu 😉 a mmirundu odhaduju na lulínka 🙂 😀 tak jsem moc zvědavá,jak to nakonec bude!!

zelvik
11. říj 2012

@pawlla Neboj!!! A řekli ti k tomu víc? Jako třeba něco o té infekci? Z čeho by případně mohla být? Nebo "jen tak ze vzduchu"? Ale hlavně buď v klidu a drž se!!!

zimka
11. říj 2012

@adriene Děkuju! A vám ať se dobře daří. 🙂

mmirunda
11. říj 2012

@saraha2 já nechcu lulínka ☹

melisska
11. říj 2012

@mmirunda kde je usmev? 😉 precoby si nechcela mat dva ked mozes???ja mam iba jedneho a dva by som brala 😀 😀 😀

adriene
11. říj 2012

@melisska 😀
@mmirunda treba budes mit pipinka a lulinku 🙂

pawlla
11. říj 2012

@saraha2
@zelvik lezim a bojim se ne dr mi to rekla asi pred hodinkou ze vic mi rekne na vizite a dala mi tabletu na zavadeni, akorat me pred spanim vydesila ☹ fakt nevim z ceno by to mohlo byt sex samozrejme nemam uz dloooouho a myju se teda taky vice ktat za den vubec nevim cim to muze byt .... Ja si asi musim uzit vsechny komplikace 😒

mmirunda
11. říj 2012

@adriene tak to jo, to bych brala ale ze dvou lulínků bych byla asi chvíli smutná ...

saraha2
11. říj 2012

@mmirunda chceš,nechceš,bude tam 😉 my taky byli přesvědčeni o holčičce..noo..hlavně,ať je mimi zdravoučké 🙂

adriene
11. říj 2012

@mmirunda mne to zas bylo uplne jedno 😉

mmirunda
11. říj 2012

@saraha2 já vím, ale mým snem bylo mít vždycky holčičku .... takp proto

saraha2
11. říj 2012

@mmirunda ale musím se zeptat,jak tam půjdu..manžel nařídil 😀 si asi myslí,že mu to upadne,nebo co 😀 ..ale je fakt,že kamošce taky řekli kluk a má holku..takže se radši poptám 🙂 jistota je jistota..

mmirunda
11. říj 2012

@adriene A ftak to víš, že je důležitý zdraví, ale aspoň jedna pipinka by tam být mohla ...

saraha2
11. říj 2012

@mmirunda já taky měla takový sen....i kartářka mě předpověděla holčičku..a vidíš...lulda 😀

adriene
11. říj 2012

@pawlla Tak se drz, zitra ti snad reknou vic. Drzim palecky!

mmirunda
11. říj 2012

@saraha2 nooo tak u mě je to spíš toužebný přání ...

mmirunda
11. říj 2012

@pawlla Beruško,četla jsem ty Tvoje problémy, je mi to líto, ale mimísek je určitě v pořádku. Už zítra bude UTZ a mimíska uvidíš.

pawlla
11. říj 2012

@adriene snad mi reknou vic zitra pac jak nic nevim tak jsem z toho nervni

pawlla
11. říj 2012

@mmirunda jo zitra se na to musim poradne zeptat ani nevim co mi to dali

saraha2
11. říj 2012

@mmirunda u mě taky,ale jsem se nechtěla až tak přiznat 😀 po pravdě mě ani nenapadlo,že by to mohl být kluk!!!!!!!!!!!!!!!!jsem asi divná,ale je to tak..ale nejen já..i neteř,manžel,kadeřník..atd..říkali,že tam mám holčičku,což mě ještě utvrzovalo..reakce neteře byla:coooožéé?????vy budete mít kluka???????????????????????no.. 😀

mmirunda
11. říj 2012

@saraha2 No jo, tak uvidíme, ještě se můžu uklidňovat 😉

zelvik
11. říj 2012

@pawlla Zkus usnout a zítra se bude vědět víc. Držím moc palce!!!

malinka_02
11. říj 2012

@pupidu aha,no pokud bys nekde byla. Klidu tak proc ne aspon by ses pak mela kam vratit ale kdyz nechces tak to ne.
@zelvik ja prave zatim zadnou nemela tak snad neni..
@mmirunda to uz vydrzis a vsechno bude super a jen uvidis kolik jich tam je 😀
@adriene je tak to je hezky ze budes mit kluky a uz vis jmena jaky date? No ja mela stimulku v cervenci,dalsi cyklus nic a ted v zari KET.

saraha2
11. říj 2012

@mmirunda jasně!!a hlavně..kukni na mě..jsem si myslela,že holka a je to naopak..tak pokud to funguje takhle,tak tam máš princeznu 😀 😉

mmirunda
11. říj 2012

@saraha2 No uvidíme, třeba se to dozvím brzo 😉