1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
27. říj 2012

@zelvik No mě když mamka popisovala, jak je dr jen prohmátl, nedělali se žádné UTZ ani screeningy ani nic, hned jim vypsal průkazku a bylo, taky to šlo a nikdo vlastně nic nevěděl 😕

pawlla
27. říj 2012

@zelvik ne vysledek bude az 6.11 s tim utz cele to pak pirovnaji a uvidi se

evikj33
27. říj 2012

@mmirunda No to je super kup,bych koupila taky.Já začla taky s nákupama brzo,není to pak najednou taková pálka i kočár už jsme měli z bazárku brzo,prodat se dá vždy a navíc já mam v rodině jednu těhulku a druhá těhule je kámoška,takže když je to nové mohla bych i podarovat 🙂 Já zas mám už skoro vše popráno a požehleno,zavřené ve skříni.Protože jak jsem četla holky že už od 30tt třeba musely ležet,tak at pak nestresuju a nepokouší mně to 😎 @pawiia Neboj určo bude vše Ok a dr.je blbej.Akorat tě stresujou. @zelvik Fusak budeš stejně púotřebovat 🙂 jen o pár měsícu pozdji a ten není na měsíce,odolá roky 😀

mmirunda
27. říj 2012

@evikj33 Tak jsem ráda, že nejsem magor, když jsem tak nakupovala, jako 650,- korun za vše mi fakt nepřišlo moc no 😅 Jinak fusak z berana co je po mě se bude hodit i na půlročního prcka 😉

pawlla
27. říj 2012

@evikj33 uz abych si poslechla aspon to srdicko

malinka_02
27. říj 2012

Holky my jeli do outletu k Vidni rano a ted se vracime a vsude ledovka a my nestihli prezout tak na letnich.vysocina za trest a jak jedem pomalu tak jeste dalka..
Ja koupila pred 2 lety na fashiondays od nafnafu vecicky a uplne me doma tyrali, museli po neuspesnem ivf z domu..

babatko2012
27. říj 2012

@baarbora29 moja tak držím palčeky, nech ti to rýco zbehne a s úspešným koncom🙂

saraha2
28. říj 2012

@saurer takže tě taky poslai na průchodnost? 😉

evikj33
28. říj 2012

Hezké sněhové ráno všem 🙂

mmirunda
28. říj 2012

Ahojky zlatíčka. tak já měla veselou noc. Martin byl včera slavit padesátiny a přišel mi domů jak zákon káže 😠 😠 někde sebou švihnul, takže obě kolena rozbitý a krvavý, rifle roztřený, zimní bunda celá špinavá ( je péřová ) a plus rozbitej zip, takže taky na odpis a rozbitej telefon. Fakt paráda. Do tří ( těch druhých tří ) jsem nespala, protože jsem měla strach aby nezvracel. Bych mu naliskala. Teď mi šel do obchodu pro čerstvý pečivo. Jako je mu dobře, ale sotva chodí, jak má ty kolena dobitý a ještě má modřinu a bouli na hlavě. Ti chlapi jsou takový prevíti

ivapo
28. říj 2012

@mmirunda ho ho .. Dobře mu tak... Ach Vida.. Ten můj přišel v 1 .. Ale to tam byl od13. 00 odpo prosím.. Pomáhal na stavbe známému ale měli špatně počasí na dávání střechy tak museli do hospody hold drive 😖 😠 ňo a taky přišel výlety jak váza... ... A to ma ted domalovavat ještě to mě kadernictvi 😝 .. Uz abych ho šla vzbudit ne? Ňo nevím.. Jdu dat do trouby králíka s bůckem a jedu se podivat do Tesca.. Do dnes maji pry 30 procent slevy...... 🙂

mmirunda
28. říj 2012

@ivapo Já se z nich pos.ru 😀 Naštěstí je mu dobře, jen ho bolí ty kolena, holt už není nejmladší. Jinak ten můj přišel o půlnoci a začínali ve dvě odpoledne 🙄 🙄

pentagras
28. říj 2012

Všem přeji krásné ráno, holky potřebuju raduu, já abych toho neměla mámo tak nejen že se mi ms pozdí, fuer nic ale ještě jsem dostala zánět, jako rozjelo se mi to,teda bezva, ted nevím co jako, sestra říkala at zítra přijdu že popř už mají i tablety co se mužou zavádět přes ms a mám teb borax ale moc to nepomáhá, já už bych chtěla aby jednou něco vyšlo bez problému ☹

rory_g
autor
28. říj 2012

Dobré ránko 🙂
@mmirunda to je mazec 😀 Vím, že to pro Tebe nebylo vůbec veselé, ale asi mu přeju, že z toho nevyšel v pohodě, to má za to trápení, ta kolena 😝 Bundu zkus hodit do pračky, já peru i péřový polštář a dá se, no a zip Ti někde spraví nebo vymění, abyste nemuseli kupovat novou i bundu 😅

pentagras
28. říj 2012

holky nevíte někdo jakej je stav silnic Praha a směr ČB???

saurer
28. říj 2012

@saraha2 jojo, vypadá to, že doktorka bude hrozně pečlivá...moc mě nadchla, ak s námi mluvila
A je pravda, že na Obilňáku nechodíš jen k jednomu doktorovi? Někde jsem četla, že se střídají, zrovna na koho ti padne řada...to bych asi nechtěla, protože tahle maldice byla super 🙂

pentagras
28. říj 2012

@mmirunda 🙂 to si bude určitě pro příště pamatovat 🙂 bundu vypereš, neboj 🙂

saraha2
28. říj 2012

@saurer jj,já taky byla poprvé dvakrát u jiné a pak už jsem ji neviděla...ale to je normal postup-i u mě to tak bylo..krev,imuno..průchodnost..laparo..

saurer
28. říj 2012

@saraha2 a to se k ní pak už nemůžu nijak objednat? no to je jedno, hlavně aby mi pomohli 🙂
a ta laparka se dělá jak? třeba k ní nedojde, ale a´t kdyžtak vím, do čeho jdu 😀

saraha2
28. říj 2012

@mmirunda 😀 tak máš veselo.....manžel nepije..takže když jednou za dva roky,tak to stojí za to...ale už si dává sakra pozor,protože u nás to funguje tak,že já se o něho postarám,brufen donesu atd..ale jak je mu dobře,tak frčíme na nákupy 😀 takže lednička,5tis.na nákupy pro mě atd 😀 a máš vidět,jak se hlídá.... 😉 ale je fakt,že krvavej a dobitej ještě nepřišel nikdy...u ségry to taky tak funguje..taky dostane na nákupy 😀 ale ona to má ještě vymakanější,vždy mu vezmě ještě něco z peněženky a on je pak celej špatnej,kolik utratil 😀

saraha2
28. říj 2012

@saurer no pokud ti ta voda poteče,tak tě asi nepošlou,ale jak už jsem psala,mě netekla...ale uvolnit se u toho nedá..ležíš na tom skokánku pod zadkem,sjíždíš dolů,takže jsi zatnutá,aby jsi nesjížděla a pak se uvolni 😀 mě měla i tu laparo dělat ta první dr.,ale den před výkonem mě řekli,že to bude dělat jiná a bylo..

saraha2
28. říj 2012

@saurer je to v narkoze..den před nastoupíš..udělají ti klystýrek...ten den už mě řekli max jogurt dopoledne,takže jsi hlady skoro dva dny a pak jsem dostala až večeři po operaci..na sále jsem byla hodinu,jsou tam moc příjemní a měla jsem nádherného anesteziologa 😀 fakt mladej,krásnej... 😉 dovezli mě..dvě hodiny jsem ležela,pak přišla sestřička a šly jsme se projít,pak ještě jednou-to už jsem zvládala sama,ale sestřičky si mě ještě hlídaly a pak už o.k...ale každá to snáší jinak,dvě,co byly se mnou byly více hotové..já se snažila,abych byla brzy fit..i sestřičky říkaly,jak mě byly kontrolovat,že vypadám dobře 😀 přišel tam za mnou manžel a sám říkal,že já jsem byla o.k.,ale ta druhá jak po autonehodě..ale ona nechtěla sednout,nechtěla se jít projít..až jí sestřička řekla,že bude bez večeře,tak jak letěla 😀 a snažila se.....

saraha2
28. říj 2012

@rory_g jo??tak to jsem péřovku bvyprala jednou a letěla do koše.....úplně to bylo zacuckaný a zničený..takže péřovky jedině do čistírny..

saurer
28. říj 2012

@saraha2 no ty brďo..tak to jsi hrdinka! Tak uvidíme, co se mnou bude...šla bych asi stejně koncem listopadu nebo tak...teď budu čekat na ms, pak dvakrát odběry krve a ta průchodnost a pak se uvidí...docela dobře to utíká, jak se něco děje 🙂

saraha2
28. říj 2012

@saurer já tam byla poprvé v listopadu..začátkem prosince laparo..a to jsem řekla,že si dám pauzu,protože jsem věděla,že při ivf je taky narkoza..takže jsem zavolala v únoru,počkalo se na ms a odstartovali jsme...no..i holky,co byly se mnou na odběru vajíček,tak říkaly,že tu narkozu snáším nějak dobře 😀 oproti nim...

rory_g
autor
28. říj 2012

@saraha2 noo ono musíš to peří od sebe jakoby oddělit, zprvu je to opruz, ale v pohodě se to dá, jen trochu trpělivosti 🙂

saraha2
28. říj 2012

@rory_g já to třepala,fénovala...a nic..guče byly furt

saurer
28. říj 2012

@saraha2 já jsem měla narkózu dvakrát v životě a kdybych se hned po té první nenapila džusu,tak by mi bylo asi taky dobře 🙂 no co se dá dělat, pro miminko se to holt musí vydržet 🙂
mně nejdřív zkusí tu hormonální léčbu na anovulaci..pak to iui a až pak ivf..snad se teda tohoto postupu budou držet všichni 🙂
jo a ješt jsem se chtěla zeptat, když jdu na kev na horm. profil, mám si čekat na výsledky nebo ne?

saraha2
28. říj 2012

@saurer noo..nesmíš 2hod pít..jinak zvracíš..já se furt ptala sestřičky,jak blbá..už se můžu napit??? 😀 ne,ne..výsledky budou až tuším za měsíc.....

saurer
28. říj 2012

@saraha2 no už aby to bylo sakryš 🙂 taky bych už chtěla, aby mi pod jménej utíkaly týdny 🙂

rory_g
autor
28. říj 2012

@saraha2 no musíš to přes tu látku a z druhé strany podšívku jakoby rozcupovat...my tu nemáme čistírnu, v našem velkoměstě 😀 A ani nevím, kolik tak stojí