1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
28. říj 2012

@rory_g Jj já chodila taky běžně v noci, taky kolem druhé a pak tak hodinu před tím, než jsem měla vstávat a to mě obzvláště žralo, usínat pak na hodinu. A teď vypadá, že budu courat ještě častěji. S takovou zůstanu brzo doma, abych se pak vyspala přes den 😎

mmirunda
28. říj 2012

@rory_g Snad nějakou dostanu, nesmím si o ni zapomenout říct 😉

mmirunda
28. říj 2012

@zelvik Ale chlap se těšil jak povyrostou a ono nic 😅

lena_1
28. říj 2012

ahojky holky,sleduji Vás už od srpna,od své první injekce.Jste tu moc fajn parta a řekla jsem si,že bych taky ráda patřila do nějaké skupiny.Jestli nebude vadit,tak bych zůstala tady u Vás 🙂

rory_g
autor
28. říj 2012

@mmirunda já mám 85D/DD a teda děsím se, kam to poroste 😅

rory_g
autor
28. říj 2012

@lena_1 Leni Ty vždycky 😉

lena_1
28. říj 2012

@rory_g tak děkuji 🙂

evikj33
28. říj 2012

@mmirunda Tak mně prsa zatím taky nerostou,ale svědí a občas bolí-jinak mám taky 85-C ale to noční čurání znám a je to horor,už ani moc neotvírám oči cestou na WC at se neproberu,ale i tak co se v posteli chci otočit musím jit cvrnknout 😖 Neboj určo je vše Ok a chlapovi řekni že pokud ještě porostou,bude ti muset nechat usoustružit podpěru na kozlenky 😀 . Vítám nové tváře @lena_1 🙂

lena_1
28. říj 2012

@evikj33 děkuji za přivítání....s čůráním to mám podobné,taky v noci běhám,jen wc je v patře dole,takže z toho nejsem moc nadšená 😒

evikj33
28. říj 2012

@lena_1 Jj to já se poučila a jak jsme stavěli trvala jsem na dvou koupelnách a 2WC,dole i nahoře a ted s rozrustající se rodinou dumám kam by jsme šoupli ještě jedno WC.I když jsme zatím 3je to někdy boj 😀

ivapo
28. říj 2012

@mmirunda jenom?tak takového levného sem teda nic nenašla?

lena_1
28. říj 2012

@evikj33 já se k manželovi přistěhovala do hotového,takže jak to měli hotové,tak to je :-/ jen podle mě dosti nedomyšlené.Topení jen v místnostech a na chodbách šílená zima.Ale člověk si zvykne na vše.🙂.Když jsem se sem nastěhovala,tak nás tu bylo pět,a teď jsme zbyli jen my dva.

ivapo
28. říj 2012

@evikj33 to ťi ty prsa závidím! Já mám ted 80e 😖

mmirunda
28. říj 2012

@ivapo No tak já koupila tři balíčky různých bodyček, dvoje polodupky a dvě čepičky a všechno to stálo 650,- takže kus za 50,- 😉

mmirunda
28. říj 2012

@lena_1 Vítám tě mezi námi 😉

mmirunda
28. říj 2012

@evikj33 Tak prsa mě bolí hlavně v noci a hlavně bradavky a svědí občas 😖 ale růst teda nemusí, mě to nijak nevadí.

rory_g
autor
28. říj 2012

@lena_1 a brzy budete 3 😵

lena_1
28. říj 2012

@mmirunda děkuji za přivítání 🙂
@rory_g doufám a věřím,že už ano 😵

evikj33
28. říj 2012

@lena_1 No jo oni chlapi někdy moc nedomyšlej.Unás to taky byli boje nad projektem,ale nakonec jsme to celkem zvládli 🙂 Ono si člověk navše tak nějak zvykne,prostě musí.U našich jsem měla taky podkrovní pokoj a pak už tam byla jen puda a na wc jsem musela dolu,tak ví očem mluvíš 😎

evikj33
28. říj 2012

@ivapo Jj nestěžuju si,ale neumím si představit jaké budou po dvoj kojo 😅 ,teda pokud nám to pude(v což doufám) pak asi začnu na nějaké nové šetřit

malinka_02
28. říj 2012

@rory_g
@mmirunda holky tak vam zitra drzim palce!!
@mmirunda ty bud rada ze resis tyhle ty veci a ne stresy z ivf a ket,tohle uz je prece krasny 😉

malinka_02
28. říj 2012

@evikj33 setrit 😀 😀

pentagras
28. říj 2012

@mmirunda neboj nic, já ze začátku nic, váha před těhu 50 vaha na konci 86 a prsa DDDDDD no hruuuza, ted už mám 53kg

baarbora29
28. říj 2012

@babatko2012 dakujem 🙂 .dnes som 7.den stimulacie.zajtra ma caka utz,ako rastu vajicka.ked som bola v piatok na utz,vajicka boli velmi male ☹ .tak dufam,ze podrastli.a ty kedy zacinas so stimulkou?

malinka_02
28. říj 2012

@pentagras ja za celou dobu snaze i pribrala 10kg,ted od o ivf nejvic a ted po prednisonu je to jeste horsi a to ani tehu nejsem 😒

pentagras
28. říj 2012

@malinka_02 neboj, po těhu to dáš zas dolu všechno, mě taky strašili že to nikdy nesundám a je to pul roku a mám jen 3 kg nahoře, to je to njemenší, váhu bych neřešila, hlavně aby mimisek pak měl všechno 🙂

danny38
29. říj 2012

@lena_1 Ahojky vítám tě 😵

danny38
29. říj 2012

Dobré ráno, holky 🙂 Tak jsme přestěhovaný, jen ještě nějaké věci zbývají převézt a doklidit jednu místnost a chodbu. No, takový záhul jsem už dlouho nezažila, ještě že mi mamka strašně moc pomohla. Jako naschvál samozřejmě, začalo v sobotu, když jeli s první várkou řádně lejt, takže s vožením na káře byl konec. Pak začalo sněžit, tak se jen převezlo několik beden a pytlů. Za to včera to stálo za to, všechno odvézt, uklízet, do postele jsem se dostala v půl dvanácté v noci a v půl páté jsem pěkně vstávala do práce. Absolutně se mi nechtělo 😀 Záda mně bolí neskutečně, tak dneska asi trochu odpočinu a zítra to dodělám. Manžel se synem by dnes dopoledne měli převézt zbytek věcí co tam máme. Včera mi jich bylo až líto, některý nábytek, který se nevešel do výtahu museli rvát do 6.patra po schodech 😒 Jestli se za rok zase budeme stěhovat, tak už teď začnu spoustu věcí vyhazovat, aby toho bylo co nejméně 😀

lena_1
29. říj 2012

@danny38 ahoj a děkuji za přivítání 🙂

kive76
29. říj 2012

ahojky, tak jsem o víkend měla dostat menzes a druhej den píchat injekce na další druhé IVF...a pořád nic...a to nejsem těhotná..protože jak jsem byla marod...tak kvůli braní antibiotik jsem si zkoušela těhotenskej test...takže těhotná nejsem...to je děs...se mi to oddaluje...