1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
29. říj 2012

@pupidu u mě to trvalo asi tak 10 minutek, max 😉

pupidu
29. říj 2012

@rory_g Jéé, až takovej fofr to byl? Manžel v tom termínu musí být brzy zpátky v práci, ale takovou rychlost jsem teda nečekala 😀

evikj33
29. říj 2012

@pupidu Tak 1.tr.screning UTZ trval cca 20-30min pokud je mimi špatně natočeno,pošlou tě třeba chodit poschodech,nebo pokud je hodně těhulí,tak tě objednaj na jindy,ale já byla s dvojčaty hotova bez problému do 30min i s fotečkama.Jinak krev jen pichnou-zalepí a jdeš. 😉

evikj33
29. říj 2012

@rory_g Jj holčička i prd-chlapeček to bude 😀 Tak holčičku spácháte příště,hlavně že jste v pořádku a rostete 😉 Gratuluju

zelvik
29. říj 2012

@pawlla No vidíš, to je dobře, že jsi konečně poznala lepší přístup, zítra tě uklidní tlukot srdíčka a už to bude jen lepší. Sice jse asi fakt, že na chování těch doktorů na začátku tvého nejdůležitějšího období se nezapomene, ale hlavně, ať už je to za tebou!!!

@pentagras Já píchala Menopur, manžel míchala a já zabodla🙂

pupidu
29. říj 2012

@rory_g
@evikj33 Moc děkuju za rychlou odpověď, jste zlatý 🙂

adriene
29. říj 2012

@mmirunda Gratuluji k pozitivnim zpravam, to jsem rada 🙂 jen tak dal!

zelvik
29. říj 2012

@rory_g Jééé, tak se ukázal? Gratuluju!!!!!! 😲

adriene
29. říj 2012

@rory_g gratuluji k chlapeckovi 🙂
@pupidu mne jeden den brali krev (sup sup rychlot 😉 ) a na jiny den jsem byla objednana na UZ. A to trvalo asi 45 minut.. ale dvojcata. Chvili to trva, nez obe popisi. Jen ke otazka, zda se jeste ceka v cekarne... coz u nas ano.

pawlla
29. říj 2012

@rory_g chlapecek to je pekne 🙂 hlavne ze je v poradku a na ten velkej utz ve 20 tydnu jak jsi ted byla se taky musi obednavat do nejakeho centra kde to delaji nebo me tam dr automaticky posle?

rory_g
autor
29. říj 2012

@evikj33 děkuju, já u přítele podala reklamaci, takže holčička bude na druhý pokus 😀 😀
@pupidu já to měla rychlé, pan dr si pochvaloval, jak bylo vše krásně vidět, i když pak napsal že né, protože jsem kulička 😀
@zelvik nooo, on tam seděl jak na nočníku, nedalo se to přehlédnout 😀
@adriene moc děkuju 🙂

rory_g
autor
29. říj 2012

@pawlla ten dělá obvodní gyndr, já jsem navíc od toho ve 13tt objednaná v Gennetu, proto mám dva...mudra mi to řekla až minulou návštěvu a protože jí tak moc nevěřím, tak jsem Gennet nezrušila. V klukovi se teda fakt nespletla, haha

pupidu
29. říj 2012

@rory_g Joo, tak kulička já su taky (a ne malá 😀), tak to asi taky nebudou mít jednoduchý 😀

pentagras
29. říj 2012

@zelvik to jsi dobrá, já to nedám, u mě musí píchnout manžel a já se ani nedívám radši, jinak bych omdlela, nesnášim injekce, bléééé

lena_1
29. říj 2012

@mmirunda gratuluji k dobrým zprávám a průkajdě 😵 ,já jdu na screening 5.11.,tak jsem zvědavá,jak už budem velcí 🙂
@rory_g jůůůůůůůů,gratuluji k chlapečkovi 😵 🙂

rory_g
autor
29. říj 2012

@pupidu budou, oni už mají ty utz super 🙂 On si fakt liboval, jak bylo vše krásně vidět a pak pro jistotu do zprávy napsal špatná viditelnost 😉

rory_g
autor
29. říj 2012

@lena_1 děkuju 😵

evikj33
29. říj 2012

@rory_g Oni to asi s tou špatnou viditelností píší všem mně to taky napsala z duvodu vícečetné gr.+jizva na břiše 🙂

mmirunda
29. říj 2012

@pawlla Jen si ho mám doma měřit a zapisovat, že to zatím nebude řešit, apokud bude o.k. tak dobrý ...

mmirunda
29. říj 2012

@rory_g Moc gratuluju k chlapečkovi 😵

rory_g
autor
29. říj 2012

@evikj33 u mě byl milosrdný a nenapsal důvod obezita 😀
@mmirunda moc děkuju, já Ti zase gratuluju ke kráásně rostoucí Fazolce a průkajdě 🙂

pawlla
29. říj 2012

@mmirunda to ja si uz taky koupila tlakomer pred tejdnem a merm a pisu abych to mela pod kontrolou od toho dr bych se nedovedela nic jeste ze uz jsem jinde

zandida
29. říj 2012

Ahoj holky, psala jsem sem jen párkrát ale ted se musím podelit předem hlavně všem co se o miminko snažím držím pěsti a maminkám které už zlatíčko čekají samozřejmě taky jsem po 1.IVF moje léčba začala také antikoncepcí a pak dlouhý protokol dvakrát folikulometrie všechno se dobře vyvíjelo takže následovalo OPU s výsledkem 14 vajíček z toho 9 oplodnili a zbylo nám jich 5 v sobotu jsem podstoupila ET a vše proběhlo v pohodě jenže já mám pořád strach aby to vyšlo je to zvláštní pocit vědět že jsou 2 mimísci ve me ale vlastně nevědět jestli to klapne je mi nejak z toho všeho smutno...

mmirunda
29. říj 2012

Náš dvoucentimetrový miláček

jankaknm
29. říj 2012

@zandida ahoj, je to pre kazdu cakatelku zvlastny pocit, nemysli na to, ci to klapne, s tym sa budes o 2 tyzdne mozno zaujimat, ale podstatne je tesit sa a hladkat brusko. To ti mozno doda ten pocit, ze su tam a snazite sa vsetci. Neboj, odpocivaj a odpocitavaj 🙂 ale s usmevom. A necitaj take starsie prispevky, kde to niektorym vyslo az na x pokus, tebe to vyjde hned. A skus mozno prirodne doplnky, vitaminy, ... aby si mala pocit, ze robis vsetko.

zandida
29. říj 2012

Děkuju moc snažím se a snad to bude v pohodě...A u tebe je teď momentální situace jaká?

mmirunda
29. říj 2012

@zandida Vůbec na nic nemysli. Mě vyšel hned 1.pokus IVF, vše probíhalo naprosto v klidu a teď už jsem ve třetím měsíci 😉 Takže přesně tak, hladinkej bříško a užívej si to 😉

jankaknm
29. říj 2012

@zandida ja som po KET od 18.10., cize 11 alebo 12 dni od transferu, a dali sme tiez dve vlozit a mali uz 6 dni, takze zajtra by som chcela skocit na gyndu na krv. Lebo tym domacim testom neverim, vela zien teraz v poslednej dobe malo negativne a pritom boli tehu.

ivapo
29. říj 2012

@rory_g jeeee chlapeček..?!!!!! Gratuluji. Toho jsem si přála tajne .. Ňo a je holcicka... Lé uz jsem o.k a těším se 😉

rory_g
autor
29. říj 2012

@mmirunda jůů ten je krásný 😵
@ivapo no my "počítali" s holčičkou, teď nevíme, co dát chlapečkovi za jméno 😀 😀 Po počátečním šoku se celkem bavím 😀 A děkuju