1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
9. lis 2012

@zelvik No určitě... jako fakt chytnout v tomhle stavu chřipku je děs (vím o čem mluvím, měla jsem před měsícem). Pokud se nebudeš cítit, jdi na PN. Neřeknu, kdybys měla práci za rohem, ale takto... ? 😉

malinka_02
9. lis 2012

@lkarolina moc me to mrzi..to zklamani je vzdycky hrozny, ale musime zatnout zuby a zkouset dal.
@pentagras tak ti budu drzez palce!!
@adriene 😀😀 no.jestli to mas v genech

zelvik
9. lis 2012

@adriene A dají mi ji tam bez řečí? Já šla vždycky na PN, když už jsem lezla po čtyřech, tak na to nejsem zvyklá 🙂

malinka_02
9. lis 2012

@zelvik ja si taky vzdycky rikala jak si vemu neschopenku ale stve me ze pak nemuzes nikam s kamarady treba a navecer kdy teprv ostatni muzou..

malinka_02
9. lis 2012

@evikj33 dekuju, chytam!!! 😀

Sem v praci a pekne ne popichuje bricho ale bohuzel vim ze to nic neznamena..

zelvik
9. lis 2012

@malinka_02 No já bych si ji nebrala natrvalo - tak na 3 neděle, než bych se vykopala z té nejhorší únavy a pak bych viděla. Vycházky bych si nechala dát na odpoledne, dopolko bych stejně spala. A večer jsem stejně mrtvá a teď bych se stejně nikam moc mezi lidi nehrnula. A kdo mě chce vidět, ať přijde za mnou🙂

adriene
9. lis 2012

@zelvik Mně ji Řezáčová dala bez problémů... ono po IVF to není problém... je to přece rizikové 😉

@malinka_02 Z toho bych strach neměla, že nikam nebudeš moct. Já jsem doma už od srpna a nejsem na adrese uvedené na neschopence a zatím bez kontroly... Kdyby se náhodou někdo objevil, obstarám si potvrzení od doktora 😎

malinka_02
9. lis 2012

@zelvik no tak to jo, já sem přemýšlela na celou dobu, ale pak by mě mrzelo že třeba nemužu o víkendu na chatu - máme ji na Máchači..

malinka_02
9. lis 2012

@adriene no já nevím jak bych v sobotu večer tvrdila že sem byla u doktora..a nemám moc kde sehnat papír na to..

malinka_02
9. lis 2012

Dneska mě tak kolem 3 tak rozbolelo břicho. semn si říkala až že sem do tý práce neměla chodit.. sem v kanclu ale dnes sem chodila dost po chodbách za koelgama řešit co se mi za ty 3 dny nastřadalo ..ale tak snad to nevadí. Ted břicho bolí ale už doma ležim..

adriene
9. lis 2012

@malinka_02 v sobotu večer se chodí na pohotovost 😉

malinka_02
9. lis 2012

@adriene no právě a kdebych zpětně vzala papír z pohotovosti 😀

adriene
9. lis 2012

😀 tak je lepší mít samozřejmě něco v záloze, to je jasné... 😉 ale já si vážně myslím, že těhotné nějak nekontrolují... nebo tedy ne ty v mém okolí 🙂

radina
9. lis 2012

Cafte kocky, dosla som sem nakuknut, ze ako sa mate 🙂 Tak ja mam za sebou imunologiu v Prahe, koncom mesiaca ocakavam vysledky. 😖 O mesiac mame konzultaciu v reprofite a mozno dame soft zaciatkom noveho roka. 😉

malinka_02
9. lis 2012

@adriene no to budu muset najit zálohu 😀 😀 😀

malinka_02
9. lis 2012

@radina já jdu na imunologii 22.11.

alinah
9. lis 2012

@malinka_02 neboj, brisko muze bolet tak jako tak.. ja jsem sla do prace 3.den po ET taky a ted se mi tam v brise mydli malej obrik 🙂 (a odpo po ET s malym na prochajdu) i vsude na webu najdes ze kazdej rika neco uplne jinyho..
musis 'bobkovi' verit 🙂

zelvik
9. lis 2012

@malinka_02 No to by mi taky asi vadilo být celou dobu "uvázaná u boudy", i když - když to spočítám, tak někdy koncem dubna už bych asi šla na mateřskou a do té doby je stejně ještě většinou zima a divný počasí, tak by mi to asi ani nevadilo, že nikde netrajdám. No uvidíme, jak to všechno ještě bude.

@adriene Nóóó, tak jestli je to na Mělníku bez kontrol, tak jedině dobře, ale myslím, že @mmirunda by mohla vyprávět - ta tu mám dojem psala, že na ni hned kontrola vlítla nějak ze začátku.

adriene
9. lis 2012

Jinak holky, co se imunologie týče z celé ČR nej kapacita je Dr. Malíčková. Má na to i studii, řeší imuno problémy ještě předtím, než se zbytečně vyhážou prachy za cykly IVF. Zde info: http://ukb.lf1.cuni.cz/ppt/kia/malickova_neplod...

unkarka
9. lis 2012

@adriene ahojky plne s tebou souhlasim je to neuvěritelna dr moc prijemna a hlavne dokaze poradit a vse vysvetlit.

unkarka
9. lis 2012

jinak krásny vecer,dnes same fajn zpravy,pojistovnou jsme prosli a mame schvaleno druhe IVF.Tak uz jen pockat na MS a jdééééém na tooooo. 😀

adriene
9. lis 2012

@zelvik Jenže @mmirunda navštívili v 1. 14 dnech neschopnosti...a to se týká zaměstnavatele. Takže těžko říct. Ale kolem mě za poslední roky, především v Praze... bez kontrol. Ale je jasné... nikdy neříkej nikdy 😉

zelvik
9. lis 2012

@adriene A jo, máš pravdu, že to bylo v těch dnech na začátku. No tak to by mě ty první 3 týdny nehrozilo, protože vedoucí personálního oddělení jsem já 🙂 a nikdo jiný se o tyhle záležitosti nestará🙂

adriene
9. lis 2012

@zelvik No tak v tom případě si můžeš dát už jen kávičku 😀

zelvik
9. lis 2012

@adriene Nedám, ta mi smrdí 😎 a jsem ráda, že se to tak vyřešilo a nemusím se týrat jejím odříkáním🙂

adriene
9. lis 2012

@zelvik Neboj, ona ti zas začne vonět 😉

malinka_02
9. lis 2012

@unkarka na tak to je super!
@zelvik to máš dobrý 😀 😀 😀 No já bych ěla termín porodu cca 30.7. 😀 😀nevím jak se tam počítá PK..
@alinah no mě minule bolelo břicho stejně jak ted a nic z toho ..

evikj33
9. lis 2012

@adriene Tak já jsem ne jedné uzavřené skupině a zrovna kočka z Prahy měla kontrolu kolem 19.h večer pak se stavili i s práce a nedávno znova,takže jak kde a já měla kontrolu cca skoro po 5měsících.Takže spoléhat nato nejde 😖 @zelvik Jinak mně už zas kávička voní,ale dám si jen sem tam,bud s presovače nebo rozpustnou s mlékem. 🙂

evikj33
9. lis 2012

@malinka_02 No tak to bys měla léto v pohodě,na Mateřskou mužeš jít 6-8týdnu předem a ještě mužeš vybrat předtím dovolenou 😉

malinka_02
9. lis 2012

@evikj33 to víš že jo, jen si kafčo dej, ono neuškodí 😉 Já věřím, že třeba někde po vesnicích to neřeší, ale myslím větší města kde mají 5 kontrol na jednom místě kontrolují.