1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
19. lis 2012

@pawlla Srdíčko, moc děkuju. Snad ano. Už se těším až to ze mě všechno spadne ... dneska si pro jistotu ani neměřím tlak 😉

zelvik
19. lis 2012

@pentagras Ahojky, já statečně vydržela až na krevní test a teprve po něm (když mi řekli, že OK) jsem počůrala papírek 🙂 I teda taky tady kvůli holkám, protože test chtěly vidět 😀

saraha2
19. lis 2012

@zelvik já mu řekla,že co si udělal,to má a fertig 😀

saraha2
19. lis 2012

@pentagras já testla 8 den odpoledne..na příkaz holek tady 😀 😉

pawlla
19. lis 2012

@mmirunda to chapu byla jsem taky nervozni jako blazen ..... Uz jsem obednana naten 3D utz sestricka me teda premluvila ze az na 14.12 ze miminko je v ten tyden tehotenstvi to budu 20tt je proste nejlepe videt tak doufam ze to uz utece 🙂 to je dobre ze chlap jde s tebou 🙂

pupidu
19. lis 2012

@mmirunda Mirí, prosím tě, nevíš, jak je to v Prenatalu s tím vyšetřením ve 20tt? To by měla hradit pojišťovna, že jo? Akorát nevím, jestli je na to potřeba doporučení gynekologa, nebo se tam musím objednat sama...

harley26
19. lis 2012

Holky, v pátek měla OPU a pořád ty vaječníky cítím ... taky jste to tak měly? jakoby kdyz sem vklidu, tak ani ne, ale když jdu na wc, nebo mám plný močový měchýř ...

malinka_02
19. lis 2012

@mmirunda kocko tak ti zitra budu moc drzet palce..

pentagras
19. lis 2012

@saraha2 holky dik za info
@zelvik juuuu,to jsi dobraaaaa

ejvik
19. lis 2012

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat.. Půjdu na darování vajíček, teď si píchám injekce a v místě vpichu se mi udělal červený vystouplý flek (asi otok). Měla bych o tom informovat lékaře, nebo to nic není?

adriene
19. lis 2012

@ejvik A po cem se ti udelal? Mne se treba delal zcela bezne (normalni reakce) po Cetrotidu. Byla jsem na to upozornena 😉

adriene
19. lis 2012

@harley26 Ja je citila dlouho... da serict, ze cele bricho 😒
@zelvik 🙂 budu se setrit 😎
@pentagras Foto hodim, ale az to bude cele. Hybi tam jeste povleceni atd... ale pak dodam 🙂 Jinak ja netestila, sla jsem rovnou na krev 😉

mmirunda
19. lis 2012

@pupidu Já si myslím, že se tam můžeš objednat sama a hlavně pojišťovna to hradí 😉

zelvik
19. lis 2012

Ahojky kočky, nevíte, je někde nějaká tabulka (přibližná), kolik tak má mimi měřit v jakém týdnu? Já byla na UTZ 10+3 a Dr. napsal, že odpovídáme velikostí tak 11+0. Tak jestli nerosteme nějak zběsile rychle 🙂

a @mmirunda - ty jdi za chvíli pěkně relaxovat, dej si něco dobrého, zapal svíčky a v klídku všechno a brzy spinkat, ať už je ráno a ty frčíš na velké "focení" 😎

evikj33
19. lis 2012

@zelvik Já se dívám na.těhotenství týden po týdnu a tam je míra i váha(orientačně) 🙂

danny38
19. lis 2012

Holčičky, všem co zítra něco máte držím mooooc pěstičky 😵 Nějak ani nestíhám dočíst a dneska navíc na mně padla nějaká chřipka a jsem úplně K.O. a ještě na odpolední ☹

evikj33
19. lis 2012

@adriene Tak to jsi skoro lepší než já 😀 Já druhou postýlku dodělala teprve v sobotu a na zkoušku i povlekla a asi to jen zakreju dekou.A prádlo už jsem dnes dožehlila poslední várku,zatím to mám cca do vel.68 sem tam 74.Ještě tady dnes byla kamarádka a prala jsem a žehlila vařila a ted jsem si konečně pořádně sedlaa jsem KO 😝 Jinak mám skoro sbalenou tašku do porodky už jen pár drobností(radši nespoléhám na pos.chvilku ani na manžu)

pupidu
19. lis 2012

@mmirunda už jsem do Prenatalu psala, ale ještě neodpověděli (kvůli tomu doporučení), tak uvidíme. Moc ale děkuju 🙂
Manžel sbírá v práci body a může si za ně vybrat něco třeba v lékárně. TAk na mě teď vychrlil, že si mám něco vybrat. No ale copak já vím, jaký plenky, krémy nebo třeba lahve budeme potřebovat? V tomhle se orientovat, to chce další vysokou 😀

malinka_02
19. lis 2012

@zelvik ja myslim ze to moc resis bus rada ze krasne rostete..

ejvik
19. lis 2012

@adriene Po Menogonu ☹

zuzullik1001
19. lis 2012

ahojte holky...🙂 tak uz patrim medzi Vas....koncom novembra ma caka prve IVF...dneska som dostala protokol kratky od 2 dc picham puregon po 125 jednotiel do 6 DC....jak to mate vy???

adriene
19. lis 2012

@ejvik A vstrebava se ti ten pupen nebo ho mas stale? Jedna se asi o mistni reakci. Asi bych si avolala do CARu o rdu...

adriene
19. lis 2012

@evikj33 Tak ty uz jsi 30. tt, to uz pak taky budu radsi balit tasku 😉 Mamsi kolem 30. tt zajit k lekari na interni vys. Ja tech hadriku nakoupila totiz hodne... nektere az do 1,5 roku.. tak peru a peru. To jeste bude!! 😉

trefulka
19. lis 2012

Ahoj, pokud nám tento měsíc nevyjde 4. IUI, chystáme se v prosinci na IVF. Čím jste holky stimulovali a jaký byl výsledek?

ejvik
19. lis 2012

@adriene Mám ho tam pořád, asi si tam zavolám pro jistotu..

adriene
19. lis 2012

@ejvik To zni rozumne 😉 Drzim palce, at to dobre dopadne 😉

evikj33
19. lis 2012

@pupidu Tak pokud jde o pleny na začátek do porodky nejvíc chválí Pamprsky 2-5kg premium newborn,pak už budu skoušet sama,chválej si i zelené Tesco ale ty maj nejmenší až od 3-6kg a nekoupíš je v lékarně.Lahvičky mám Avent a chválej i Od Mam.Ale mužeš koupit i Bepanten(na bradavky),Sudo krem(na prdelku) a třeba porod.vložky(Batist )s tulipánkem jednorazové poporodní kalhotky...manža nakonec zjistí že má těch bodu málo 😀

evikj33
19. lis 2012

@adriene Tak umně je porod stále otevřená věc,takže prej se pak dohodnu v porodce co doporučí vzhledem kuložení prcku-bude mně předávat okolo35tt pokud budem stále 3v1 😀 Já peru jen menší věci,ostatní budu přidávat postupně jak porostem a malé budu hned dávat dál.Neměla bych to kam naskládat,už ted mám některé věci ve Vakach 😖 málo ul.prostor a finance na nové komody budou asi až po Novém roce.

adriene
19. lis 2012

@pupidu Je to tak, jak pise @evikj33, jeste tech bodiku na nakup bude mit manzel malo 😀 V lekarne jsem koupila Bepanten, Sudocrem, porodnicke vlozky Batist, prsni vlozky, ale i pro dite: siditka, detskou kosmetiku, atd 😉

chilinkaxxx
19. lis 2012

testovat ci netestovat. to je dobra otazka...bola chyba ist okolo dmky - 2 testy v skrini. len odvahu na vyskusanie musim niekde najst.