1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
15. pro 2012

@zuzullik1001 já jedla a pila vše 😉

janulkaa23
15. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@ivapo Zkusím testnout přííští týden 🙂

adriene
15. pro 2012

@ivapo Ja se mam dnes vlastne baaajecne... odjeli jsme s manzelem na vikend do Ceskeho Krumlova, jako na posledni vikend, kdy budeme sami, bez deti atd.... Prave jsme vylezli ze sauny, uzivame si ktasne ubytovani, skvele jidlo, prochazky a hooodne spanku 🙂

adriene
15. pro 2012

@zuzullik1001 Tez jsem jidlo neresila... dokonce prvni, co jsem po ET snedla bylo velke meny od McDonalds, ktere jsem koupila cestou domu na dalnici... to jsemdoma s colou sporadala a usnula... no cune, no 😀 😀

zuzullik1001
15. pro 2012

@adriene supeeer 🙂)) mnamky 🙂) a bola si aj doma na pn po et?

ivapo
15. pro 2012

@adriene ňo tomu říkám : Krásný víkend!!!!!!! 😉 🙂 hmmm

danny38
15. pro 2012

@adriene Tak to jsi kousek od nás 🙂

adriene
15. pro 2012

@zuzullik1001 jojo, celkem 4 dny valeni doma u telky 🙂 vysledek: tehotenstvi 😀

adriene
15. pro 2012

@danny38 Jasne ze jo, vcera jsme byli v Budejkach v Tescu, v lekarne a v nakupnim centru jsme koupili kozenou bundu 😉

saraha2
16. pro 2012

@janulkaa23 tak co??jak jsi na tom????

saraha2
16. pro 2012

Krásné ráno všem!

adriene
16. pro 2012

Krasne rano 🙂

janulkaa23
16. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 Tak červená zatím nikde, měla přijít včera..a V horoskopu mám, že se tento týden dozvím dobrou zprávu..tak sem zvědavá 🙂

saurer
16. pro 2012

ahojky holky, jsem tu jen na skok, tak vás chci pozdravit a nahlásit nové zprávy.

Takže ani po injekční stimulaci na IUI se mým vaječníkům neuráčilo začít pracovat, takže v únoru jdeme na IVF. Doktor nevyloučil, že u toho mého PCO je možné, že najednou pracovat začnou, takže je ještě šance, že do února to zvládneme přirozeně, ale šance je malá a nevěřím v ní.
Mám z toho docela dobrý pocit a těším se, že třeba brzy budeme taky mít u v bříšku schované štěstí 🙂

mmirunda
16. pro 2012

@janulkaa23 Ahojky kočko, tak co, pořád jsi vydržela netestovat?? Kdy to máš v plánu 😉

janulkaa23
16. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda Ahojky, jj netestila..čekala sem tento víkend mrchu a zatím nikde..břicho bolí jako na mrchu tak uvidíme, ale zatím nic..možná zkusím zítra či ne, bojíííím e

mmirunda
16. pro 2012

@janulkaa23 Neboj se 😉 Jsi šikulka, to zvládneš 😉

zelvik
16. pro 2012

@janulkaa23 Drž se, věřím, že ta dobrá zpráva fakt BUDE!!!

mmirunda
16. pro 2012

@zelvik Hele kočko, vy chcete taky Aničku ? ( i když vím, že to asi bude Annie 😉

zelvik
16. pro 2012

Jinak hezkou neděli všem. My patlali celý den cukroví, už jsem hotová, bolí mě záda. A mám rýmu - sakra, ta mě štve nejvíc.

mmirunda
16. pro 2012

@zelvik Taky mám rýmu kočko, ale klidně to může být těhu rýma, způsobená hormony. Prý je velmi častá, jsem se onehdy dozvěděla 😖

zelvik
16. pro 2012

@mmirunda Jojo, babička byla Anna (vlastně obě babičky) a moje mamka je taky Anna. Ještě jsme uvažovali nad Kateřinou, jenže já jsem cvok do Francie a nechtěla bych jen tak Kateřinu, ale byla by z toho nakonec Catherine a to už se mi moc nezdálo. Takže Annie bude nejlepší. Kdyby to ovšem byla holčička...kdo ví...

mmirunda
16. pro 2012

@zelvik A tobě na screeningu neřekli co by to asi mohlo být? My máme v plánu taky Aničku

zelvik
16. pro 2012

@mmirunda No nevím, ráno mě z té rýmy škrábe v krku, tak mám Vincentku a zázvorový čaj. Asi stačilo jet jednou busem místo autem a bylo :(

mmirunda
16. pro 2012

@zelvik Tak je to možný no. Ty jo, ty už tam máš taky 15. týden, nějak nám to letí co 😀 i když se mě moc nezdá, ale ty týdny jsou jasný jako facka 😉

mmirunda
16. pro 2012

@zelvik Hele kočko a roste ti bříško? mě přijde, že pořád ne, jsem fakt spíš jak více vyžraná 😀

zelvik
16. pro 2012

@mmirunda No jak mi ty týdny skáčou tady, to si nějak žije svým životem 🙂 ale já budu zítra 15+0, takže 15. týden dokončen a načnu 16. - letí to. Hlavně bych už zase ráda věděla, jak to vevnitř vypadá...

zelvik
16. pro 2012

@mmirunda No já si chvíli myslím, že bříško roste, pak zase mám pocit, že jsem jen nafouklá. Když ležím, je úplně ploché, když stojím, tak tam něco je 🙂

mmirunda
16. pro 2012

@zelvik To mi chvíli vykládej, já jsem dneska 16+2tt taky mazec 😀 příští týden ( po Vánocích ) začínám pátej měsíc 😀 Já jdu na kontrolu teď 19.12., jdu po měsíci, tak jsem celá vyklepaná, jestli je všechno o.k. a hlavně mě čekají triply, pitomý 🙄 ale těším se že mimčo uvidím. Ale strach mám taky pořádnej ☹

mmirunda
16. pro 2012

@zelvik Taky když ležím, tak tam nemám nic, ani bouličku ani nic. Dneska jsem ráno ležela s rukama na bříšku a číhala jsem jestli konečně něco ucítím a nic ☹ jen svůj tep, nebo nevím co to bylo ..