• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

21. července 2017 
@pawlla máš recht.. já už si taky říkala kdyby se nám furt nedařilo a manželovi to furt bylo tak volný jestli není lepí vyměnit chlapa :angry:
@mia75 to je krásné, budete mít štastné vánoce a stihli ste to že budete už na vánoce doma :wink:
@susanitademacho duchy na testu jsou svinstvo, já se radovala a byl to jen pregnyl, ted už bych netestovala dřív jak 10 den po ET předtím sem pořád měla duchy.. :frowning2: držím palce at tvuj není jen duch!
@janulkaa23 To je super, další co bude mít krásné vánoce :wink:
22. pro 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda všechno nejlepší !! :wink:
22. pro 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Děkuju ti kočko moc :hearts::hearts::hearts:
22. pro 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia75 Jéééé miminko. Moc moc moc ti gratuluju k uzlíčku štěstí a ať se Viktorce na světě líbí :dizzy_face:
22. pro 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 dnes večer to bude ale 13.tý den, po Pregnylu a test byl bílý už ve středu a od té doby zase duchové...:frowning2: Navíc doktorka mi říkala, že i při dávce 10 tis. je v krvi tak týden....
22. pro 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanitademacho pardon 14.tý den pro Pregnylu. Uvidím, co bude z toho krvácení, ale intimka na něj ráno nestačila, teď to vypadá, že se to uklidňuje... snad..., kéžby... je moc brzy na MS!!!!!!! kruci!!!:frowning2:
22. pro 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarah321 ahojky...mám to za sebou, bříško celkem hodně bolí...ale to se dá vydržet. Bohužel máme jen jedno vajíčko vhodné, ostatní byly malé....tak i tak jsme vsadili na PISCI a zítra uvidíme jestli se jim podařilo ho oplodnit nebo ne. Zítra mám narozeniny, vím že jedno je hrozně málo, ale i tak si strašně moc přeju, aby se to podařilo. Hrozně mě to mrzí....ale třeba i to jedno bude bojovníček.
22. pro 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irennn drzim moc pesticky urcite bude bojovnicek :slight_smile:))) uvidis to :slight_smile:) sak jedno staci stastnemu koncu :slight_smile:)
22. pro 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irennn držím palce!! taky jsem měla jen jednoho bojovnicka.. a je z toho bojovnice a z mesic jdeme na svět!!
22. pro 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mia75 Moc moc gratuluju a přeju moře štěstíčka a zdravíčka a těším se na fotku princezny. Ten císař byl plánovaný?
22. pro 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda ty dneska slavíš ty narozky viď? Tak přeju vše NEJ a hlavně zdravé miminko!!!!!
22. pro 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda všech o nejlepš k narozeninám!! hodne udravi , štěstí, lásky!! krásné zdrave mimi!!! :slight_smile: co více si prát!! :wink:
22. pro 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mia75 Velikááá gratulace, přeji vám holky hlavně hodně zdravíííí :dizzy_face:
22. pro 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Miruš vše nej k Tvým dnešním narozeninám a hlavně hodně zdravíčka tobě i maličké v bříšku :dizzy_face:
22. pro 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irennn Držím strašně moc pěsti, bojovníček ať se drží :dizzy_face:
22. pro 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irennn Určitě to zvládne, vsaďte na vše co se dá a uvidíš,že to vyjde. Člověk musí věřit do poslední chvíle.Bříško mě taky první den bolelo ale přešlo to, bude to dobrý odpočiň si je to přeci jen zákrok. Přeji ti krásné narozeniny a ať jeden z dárečků je dobrá zpráva:slight_smile:
22. pro 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ďakujeme všetkým za priania a gratulacie. Aj keď som ešte po cisarovi cela ubolená a trapila sa s kojenim (bolí to a malá řve), všetky testy má Viki v poriadku, tak sme s hrdým tatkom šťastní :slight_smile:
@zelvik Cisar bol plánovaný kvôli tým myómom a bolestiam - báli sme sa krvácania.
22. pro 2012 v 17:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanitademacho no já jsem ho měla mnohem déle, ještě 12 tý den..
@irennn jasně že to bude bojovník a zvládne to!
@mmirunda jak si slavila? A copak si dostala? :dizzy_face:
22. pro 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny38
@ivapo
@zelvik Holky moc děkuju :dizzy_face:
22. pro 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 No teď odešla návštěva. Od Martina jsem dostala prstýnek z bílého zlata a od našich krásnou kytku a ruční vysavač.
22. pro 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mmirunda krásný narozeninyyyy
22. pro 2012 v 18:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@unkarka děkujuuuuu :hearts:
22. pro 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda pridavam se ke gratulacim a preji hodne zdravi a hlavne pohodu doma, ten nejvetsi darecek dostanes uz za par mesicu :slight_smile:
22. pro 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla Jééé děkuju kočko moc :slight_smile: No ten největší dárek, jak narozeninový tak vánoční máme v bříšku :wink:
22. pro 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jo jo ty nase darecky v brisku neprekona nic :slight_smile: dneska jsem upne vyrizena zacali me bolet zada ale jak moc :unamused:
22. pro 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Tak já si to dneska užívám, celý den jsem nic moc nedělala, teď odešla návštěva a už jen funím a odpočívám, jsem přežraná :grinning:
22. pro 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda to ja nedelam nikdy nic moc pac nemuzu a uz mi to leze krkem :grinning: nooo babicka dneska donesla cukrovi tak jsem taky prezrana :grinning: jen jsem dneska zabalila darky a uz jsem ko :grinning: :grinning:
22. pro 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Přidávám se ke gratulacím :slight_smile:
22. pro 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 Děkuju Jani :dizzy_face:
22. pro 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Já už mám cukroví taky doma :grinning: takže mlsání a obžérství musí začít, dneska jsem se vážila a zase jsem měla míň než jsem nahlásila v poradně, tak to musím dohnat :grinning:
22. pro 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek