1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martinazvo
1. bře 2013

@denulka85 chapem, poznam to 🙂 hlavne uz klud, mojkaj brusko a oddychuj... a vela pi ! 😉

denulka85
1. bře 2013

@martinazvo snazim sa vela pit oddychovat oddychujem ale takuto spravu som fakt necakala 🙂

denulka85
1. bře 2013

Dnesny test pod svetlom ( trocha sme to prefotili ) 😀

martinazvo
1. bře 2013

@denulka85 je to sok, ale budes si na to musiet pomalicky zvyknut ze si tehulka 🙂 🙂 🙂

martinazvo
1. bře 2013

@denulka85 daj k sebe vsetky testy a odfot, to bude lepsie vidiet a konecne uveris 🙂

denulka85
1. bře 2013

@martinazvo niektore mi uz vybledli tebe nie? ale skusim

martinazvo
1. bře 2013

@denulka85 no ano, to ked uplne vyschne...... ale rozdiely zostavaju 😉

denulka85
1. bře 2013

@martinazvo nazivo to lepsie vidno ako na fotkach 🙂

isabellaa
1. bře 2013

Caute baby, neviem to tu najst 😠 ako sa vola bielkovina / prasok v plechovke, ktory sa berie na zmiernenie ohss?
Nemam k tomu nabeh, ale pre istotu to chcem mat zapisane keby nieco nech po to letim hned do lekarne 😉

V nedelu mam odber a asi v piatok vklad, tak drzte palce a sliznica na 8dc bola 8mm, ze luxusna podla lekara, tak sa tesim. Ked som brala clostilbegyt, tak som mala ledva 6mm pocas ovu.
Verim, ze sa to teraz podari 😉 Pekny den Vam prajem, kocky.

isabellaa
1. bře 2013

@sandra077 Dobre ranko, ako sa dari? Vcera si sa pytala na vedlajsie ucinky, uz zacinam citit brucho, nafuknute, kila navyse myslim, ze nie su 😀 a som strasne vlhka, zavlazila by som aj saharu 😀

mmirunda
1. bře 2013

@martina_81 Marti, tak na Tebe moc myslím a držím všechny palečky 😉 i Andulce v bříšku to přikážu 😉

mmirunda
1. bře 2013

@ramdy A co ty kočko, chceš jít mezi nás těhulky??

mmirunda
1. bře 2013

@dadenka111 Nemáš doma aspoň ascorutin? ten se na špinění bere 😉 Držím stále palečky na pondělí. Věřím tomu, že to bude dobré 😉

xlolax80
1. bře 2013

ahojte kocky, chcem sa opytat vas, ktore uz uspesne tehulkujete. mali ste po transfere nejake priznaky, ze to vyslo? alebo vobec nic?

sandra077
1. bře 2013

@isabellaa haha no ja som este nezacala pichat hormony to ma caka az buduci vikend 😉 este ani neviem ake mi daju lieky tak idem k doktorke v stredu snad bude vsetko oka 🙂 drzim ti palce nech to v pohode zvladas kedy mas odber ?

sandra077
1. bře 2013

@malinka_02 fuha tak to je dost brutal 12 kg za rok priblizne? asi nemas predispozicie na priberanie v rodine ci? chcem vediet ci tie lieky ta znicia alebo to je individualne... 😖

sandra077
1. bře 2013

@denulka85 jasne nafuknute brucho je oka este to mavam ked mam mrchu aj pred takze to som zvyknuta len ten pohlad do zrkadla na velke brucho tukove sa mi uz nepaci 😀

sandra077
1. bře 2013

@saraha2 fuha a kolko si pribrala pls cca? hormony su asi svine...neviem este ake budem mat lieky...a druhy pokus ivf sa podaril teda ci si mala len ten ket?

ratatooy
1. bře 2013

@xlolax80 ahoj,tak ja sem mela jedinej přiznak sice ne moc milej ale že me každy rano asi týden brala strašná křeč do břicha asi jako porodní kontrakce

isabellaa
1. bře 2013

@sandra077 Ja viem, ze si este nezacala pichat 😉 , len som sa pytala, ako sa vcelku mas 🙂
Odber mam v nedelu, prispevok o jedno vyssie. Ty nahodou nevies ako sa vola bielkovina, ktora sa da kupit v lekarni, aby nedoslo k ohss? Zatial mi este nikto neodpisal 😒
Dnes vecer picham poslednu injekciu/ pregnyl, koneeecneeee.

ria191
1. bře 2013

@isabellaa myslím si že nutridrink 😀 😀 😀

isabellaa
1. bře 2013

@ria191 uz som to nasla, je to protifar 🙂

pre ostatne http://doplnky-stravy.hledejceny.cz/nutricia-cu...

martina_81
1. bře 2013

@mmirunda @malinka_02 @saraha2 ahooj, tak já mám dneska po náladě. ☹ Máme váček, máme plod, ale nemáme srdíčko. Dr. se mě snažil uklidnit, že teoreticky na to ještě pár dní má, ale že 4 týdny po transféru už by tam mělo být. Takže musíme čekat. Dneska mi vzali krev, v pondělí musím znovu, aby porovnali hcg a ve čtvrtek na UTZ. a kdybych náhodou začla krvácet, tak je to jasný. Ale hlavně mám být v klidu a nestresovat. Jenže jak to mám asi tak udělat? ☹

denulka85
1. bře 2013

@sandra077 ale bude musiet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janulkaa23
1. bře 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 To mě mrzí, ale držím palečky a věřím, že vše bude ok...

elisafabri
1. bře 2013

Ahoj s manželem se snažíme asi 2 roky o miminko. Tak jsme se rozhodli, že vyhledáme lékařskou pomoc, jestli je vše v pořádku, nebo proč nám to nejde. Zajeli jsme do Olomouce Fertimed, soukromá klinika pro léčbu neplodnosti. Takže mám za sebou 3 inseminace, dávali mi prášky ( Norethisteron, Utrogestan ) a nic. Takže zkusíme ivf. Začala jsem nosní sprejem Synarel. Šla jsem na kontrolu a objevila se mi cysta. Takže stop. Musela jsem počkat, jestli se to nevstřebá, takže za několik dní na kontrolu. Cysta se skutečně vstřebala, takže mi zahájili krátký protokol. První den cyklu, jsem si aplikovala po hodinách nosní sprej a druhý den začala k tomu injekce ( Puregon ). Sestřička mi říkala, že jsou to stejně nejlepší injekce. Takže jsem za ně platila 4000kč a v neděli jdu na kontrolu a jsem zvědavá co mi řeknou. Dnes jsem 5 den protokolu. Jen mám obavy z punkce vajíček a toho zavádění. Jak to probíhá? Děkuji

martina_81
1. bře 2013

@janulkaa23 můžem jen čekat a doufat... 😒

sandra077
1. bře 2013

@isabellaa no neviem ani som o tom nepocula..co je ohss? drzim palce nech je co najviac super vajicok 🙂

janulkaa23
1. bře 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 Bohužel ale věřím, že vše se v dobré obrátí 🙂

sandra077
1. bře 2013

@denulka85 tak kebyze to je tehu tak sa mi to paci ale zatial neni 😀