1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

radina
2. bře 2013

Ahojte, opat sa hlasim po nejakej dobe, takze od zajtra stimulkujem ! Snad budeme tento krat uspesni. 😉

ramdy
2. bře 2013

@mmirunda žádný odkaz ☹

dadenka111
2. bře 2013
pajulinka83
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
irennn
2. bře 2013

Holky, jak jste vysazovaly Utrogestan? Prostě jste dobraly a šmitec nebo postupně snižovat dávku? Mně v Repromedě tehdy řekli od 12.týdne postupně vysazovat, ale moje gynekoložka to nějak moc neřešía říká, že teď už produkuje placenta několikrát tolik,než já mu tam pošlu 3x denně po jedné globuli...tak mi ho už nenapsala. Ještě jich mám pár,tak dávám aspoň 2 denně a vyjde mi to do pondělí, To by mělo být ok,že? 😉 🙂 Jen mám prostě strach, že když to vysadím,že se něco stane....ale asi je to jen můj pocit. Jinak mímo krásně roste....jsme o trošku napřed a vypadáme na chlapečka 🙂

rory_g
autor
2. bře 2013

@irennn já postupně, přesně si nepamatuju, ale asi pár dní, max. týden

janulkaa23
2. bře 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@irennn Já jich brala 6 denně a každý týden sem 2 ubírala, dr mi řekla, že nemůžeš vysadit ze dne na den všechny, že tělo je na to teď zvyklí..

irennn
2. bře 2013

No a nemáte holky některá na prodej platíčko utrogestanu? To by mi úplně do toho vysazení stačilo, já jsem teď u našich a ke své Dr. se nedostanu a nevyšlo by mi to, tak kdyby některá měla ještě doma nějaký zbytek, ráda odkoupím...

elisafabri
2. bře 2013

@pajulinka83 bolí ten odběr vajíček?

pechlinka
2. bře 2013

Ahojte baby je normálne že ma boli stale brucho ako pred mrchou a občas ma pichaju aj vajecniky ?

sudabe
2. bře 2013

ahojte ja idem na odber v pondelok a mna strasne picha na právo dakedy keď sa postavím to je strasne bojím sa velmi. no keď som vydrzala sama pichat a to nemám rada keď vidím krv tak odpadujem ale zvládla som to. mám otázku kedy mám začať s liekmy UTROGESTAN A DUPHASTON? dakujem.

saraha2
2. bře 2013

@dadenka111 při špinění zapíjet 😉 taky jsem to tak měla..já brala 2-2-2

saraha2
2. bře 2013

@irennn já vysadila ze dne na den..prostě jsem to jednoše dobrala a hotovo.....

saraha2
2. bře 2013

@irennn neboj,já taky vysadila a nic se nestalo!gy.to taky neřešila!!gratuluju,taky máme lulínka 😉

dadenka111
2. bře 2013

@saraha2 jee diky, tak sem zacala zapijat a tiez mam 2-2-2, ale poistila som si to duphastonom medzi dennymi davkami 2x1tbl. kvoli znizenemu ucinku pri zapijani a zatial je to lepsie. 😉

saraha2
2. bře 2013

@martina_81 si představ..jedna z diskuze píše,že srdeční akci měli až v 9tt!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 takže pozitivně myslet!!jasný!!???

saraha2
2. bře 2013

@dadenka111 ono se to má zapíjet buď půl hod.před jídlem,nebo po jídle..ne s jídlem.. 😉

dadenka111
2. bře 2013

@saraha2 jj dik. tak ja to beriem to o 7, 15 a 23, takze to mam pred alebo po jedle a hodne mimo. faaaajn. 😉 dufik beriem 10 a 19hod. akurat sa mi brutal zacina tocil hlava hodinu a pol po zapiti utrosu. fuu nesmiem ani pohnut hlavou lebo mam kolotoc. 😀 😀 😀

denulka85
2. bře 2013

@pechlinka ahoj aj ja stale citim brucho akokeby svalovku ale prsia ma vobec neboleli 😒

pechlinka
2. bře 2013

@denulka85 Ahoj...to citim aj ja tak obcas...ako svalovicu...ale viacej ako mrchovske bolesti...akoby mrcha bola...ale nie je.. :( snad to bude dobre... 🙂 teraz uz len cakat na 21.03. na UTZ.. 🙂

denulka85
2. bře 2013

@pechlinka ja idem este v pondelok na kontrolnu krv, utorok mam vysledky a utz mam 11.3 tak pevne verim ze nam to vide 🙂 a prsia citis? ja vobec nie a kramy som mala naposledy 21.1

herbie
2. bře 2013

ahoj holky snad si me jeste pamatujete mela jsem jit stejnou dobu na IVF jako mmirunda, ale stala se nam neprijemna vec v rodine a museli jsme nase IVF odlozit mezi tim jsme se vzali tak jsem uz dva mesice vdana pani a na nase prvni IVF jdeme 22 brezna od 11 si zacinam pichat tak se bojim uz 😉 saraha2 koukala jsem na fotoblog a tak uz to mas za par jeee vypadas moc krasne mmirunda ty taky krasny mam z vas radost budu jsem ted zase chodit pravidelne ale nejdriv vas musim trochu docit preju vam krasnou dobrou noc 😅

janulkaa23
2. bře 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@irennn já mám doma celou krabičku 🙂

pechlinka
2. bře 2013

@denulka85 ahoj áno. Prsia bolia. Ja som mala poslednú MS 27.01.

denulka85
2. bře 2013

@pechlinka nejak dnes na vecer citim trocha prsia tak dufam ze to je dobre znamenie 🙂

zandida
3. bře 2013

Chci vás tu všechny po dlouhééé době podpořit my jsme byli na 1.ivf ZHRUBA PO DVOU LETECH SNAŽENÍ SE O MIMINKO i když jsem měla obavy aby to vyšlo tak musím říct že nad námi stál zřejmě nekdo zhůry a teď jsem v 21.týdnu těhotenství . Moc se na miminko oba těšíme a i když vím co přesně cítíte před IVF strach, nejistotu ,čekání výsledek pak bude stát za to 🙂.Držím pěstičky aby se na vás usmálo sluníčko a mohli jste se radovat stejně tak jako my ted.

pajulinka83
3. bře 2013

ahoj moc to nebolelo odber vajicek,já utrogestan vysadila,kdyz se ty embrya neoplodnily a neujmuli u me,

pajulinka83
3. bře 2013

@elisafabri ahoj me to nebolelo ,ale po prve jo.

elisafabri
3. bře 2013

@zandida a za jak dlouho jsi věděla že se to ujalo? že jsi těhotná?