ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
26. led 2011

jako myslíš záchodové? 😀 😝

baronek
26. led 2011

@lenkacar třeba i jiné 😲 jestli nějaké byli 🙂 Já zatím nepociťuji nic ...

lenkacar
26. led 2011

@baronek já žádné změny ,nevim ,dyt ti nikdo testy nedělá ,aby zjistili cholesterol třeba ,ale záchodová scénky dobrý ..oproti těhu zácpám .. 😝

baronek
26. led 2011

@lenkacar spíš jsem myslela, jestli se cítíš jako líp, zdravější, veselejší, ty sama, ne podle testů 😀

lenkacar
26. led 2011

@baronek já myslim ,že to po 1 měsíci nepoznáš ,chce to dlouhodobě,vladís jak to viděl ten by to nepil

baronek
26. led 2011

@lenkacar Fanda taky ne, on nesnáší mlíko 😖

lenkacar
26. led 2011

vladís si ho dá do kafe a jinak taky ne ,ale jak je to kyselý a hustý ,pozoroval mě každej večer..

baronek
26. led 2011

@lenkacar my kafe nepijem 😀 ale je zajímavý, že v bramborový kaši mu mlíčko nevadí 😲

lenkacar
26. led 2011

@baronek já piju 3v1 a ještě to nastavim tim mlékem, s kámoškou a on denně rozpustný nescafe ..v práci i doma a hulí o sto péro a diví se ,že má polozdechlý sperma

baronek
26. led 2011

@lenkacar asi to má na sperma vliv, ale Fanda kafe nepije a nikdy nekouřil, takže pes může být zakopaný i jinde 😲 Já si dávám kafe max. jednou za týden z Dolce Gusta, ale to musím už dopoledne, protože když si ho dám odpoledne, tak koukám ještě o půlnoci do blba ....

lenkacar
26. led 2011

@baronek tak to mě na spaní asi nevadí ,spíš na žaludek ..

lenkacar
26. led 2011

je zajkímavý že ho i často bolej koule ,ale když mu dělali sperma někam do laborky na záněty tak nic nevyšlo ,tak já nevim..tak jsem mu pořídila rifle s elastanem s vyšším sedem ,aby se mu to tam nemuchlalo

baronek
26. led 2011

@lenkacar jo a už nejsem blondýnka, včera jsem si dala poprvé v životě barvu, koupila jsem si sice blond, ale mám to dosti hnědé 😀 Fanouš si bude večer klepat na čelo 😀 protože i moje přirozené vlasy jsou světlejší 🙂

baronek
26. led 2011

@lenkacar 😀

lenkacar
26. led 2011

@baronek a co změna je život

baronek
26. led 2011

@lenkacar no ale mně osobně se to taky moc nelíbí 😝

lenkacar
26. led 2011

je to hlavně o zvyk..když seš celou dobu blondýnka tak je to šok ,no..třeba bude fanda rád ,že má novou ženu

baronek
26. led 2011

@lenkacar pokud si teda všimne že jsem obarvená .... když jsem přišla ostříhaná vlasy na ramena z vlasů dlouhých skoro na zadek, tak nic nezpozoroval 😀

lenkacar
26. led 2011

@baronek tak to je taky dobrý ..ale věřim tomu ,že vladís by byl stejnej,ale že mám jebák na hubě to vidí 😠

baronek
26. led 2011

@lenkacar co si budeme namlouvat, chlapi si všímají pouze zbytečností 😀

lenkacar
26. led 2011

včera večír mě dosral ..jak byl diosco příběh 2 jak tam tancuje ta Ála ,ta měla snad nulky a on se rozplýval ,ale měla je tam já to viděl ,jak se slíkla jsem řekla ,že je plochá .. a on že ne akorát je měla a já vedle něj nejmín jako 4 mám..tak mě nasral ..

baronek
26. led 2011

@lenkacar to tě jenom zkoušel, on si moc dobře uvědomuje, co má doma 😀

lenkacar
26. led 2011

@baronek nezkoušel mě ..líbí se mu malinký ..tak mu vždycky řikam at se jde podívat do zrcadla ,jestli by ho taková chtěla ..jo chlapi nesměj moc vystrkovat rohy ..

lenkacar
26. led 2011

mě se taky líbí všelijaké ledacosy že jo .. 😀 😝 ,ale provokovat nemusí zmetek

lenkacar
26. led 2011

rozbolel mě moudrák ,jakoby nestačil ten 14denní aft dole na dásni u zubu 😠 😝 ,jsem zase nějaká rozharašená 😝

pepek007
26. led 2011

Ahojky holky, tak jsem zpátky fuj tam je ale hnusně 😖 ale stihla jsem si dojít ke kadeřnici a na manikůru, tak mám radost, že jsem si udělala dobře :o) Leni Relaxík to do určitý míry byl ale ne zas takovej kord když přejíždíš v tom marastu tam a zpátky 🙄 teď se jen nagábuju a dám si šlofíka nějak me to vysílilo 😉
Co se týče těch prsou, tak manžel má rád takový akorát - nemá rád velký a když tam nic nemáš, tak je to taky na prd 😉 já mám pěkný plný dvojky a jsem spokojená a on snad taky 😀 😀 každopádně Á la je Ála 😀

lenkacar
26. led 2011

@pepek007 jé ty dvojčičky to věřim ,že je tak akundrát 😀 😝

pepek007
26. led 2011

@lenkacar máš hodně zajímavý výrazy Leni pro všechno - se člověk pobaví 😀 😀

lenkacar
26. led 2011

@pepek007 aj ty kočko 😉 pro mě manuikůra nebyl relax ,čekala jsem kdy mě tou bruskou vjede až do mozku 😀

lenkacar
26. led 2011

@pepek007 mě se taky líbí tvoje výrazy a styl psaní .. 😉 jedinečný styl ..myslím ,že jsi tady chyběla ..