ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

barabasek
26. bře 2011

@lenkacar 😀 to by koukali 😀

lenkacar
26. bře 2011

@barabasek stejně mám pocit ,že je to o náhodě..Jinak dámy dnes mě čeká třídní sraz,tak to zase bude vladís dávat rady do života,budu muset zdrhnout co nejdříve,odpol.půjdu k mamce na kávičku ,abych mu nedala vůbec prostor k projevům,za chvíli mizim do fachy a dneska se tam obvzlášt těšim ,co pipka volala tak neni spočtená tržba ze včera a bordel ve všem ,tak musim jít dřív a vše uvést do pořádku,tak přeji všem hezkou slunečnou sobotěnku ..baronku jakej byl buřtíček?

barabasek
26. bře 2011

@lenkacar zázraky se dějí 😉 práci nezávidím já jsem šťastná že mám volný víkend. Po obědě jedu na návštěvu a strašně se těším. Když jsem doma sama tak se musím zabavit 🙂 Včera jsem se v Tescu zabavila tak že to odnesla peněženka a mám doma 3 trika 🙂

pepek007
26. bře 2011

@macinaz jj tak to souhlasim Maci však my si na ně počkáme a pak se budeme smát my 😉 😀

pepek007
26. bře 2011

@lenkacar 😝 😝 😝 😝

pepek007
26. bře 2011

JInak dobré ránko dámy a všem přeji hezký slunný víkend 🙂

pepek007
26. bře 2011

@lenkacar jj byl velice příjemnej a fajnej hlavně to zakončení 😵 😵 😵 😀

pepek007
26. bře 2011

Leni mno proto chci Ket až jak jsem psala kvůli brání ho 3 měsíce jinak bych šla hnedka 😒

pepek007
26. bře 2011

Jinak jako já pořád nejsem rozhodlá kolik ale víc se přikláníme k jednomu embrijku ale jak už jsem psala ...bude záležet co na to Dr co mi to bude dělat a embrioložka 😎 když to dopadne nedej bože špatně tak si to stejně budu vyčítat tak jako tak co jsem mohla udělat víc a neudělala a tak mno 😒

lenkacar
26. bře 2011

@pepek007 a jak jste to měli se sexem? no my dodržujem asi tak rok ..tak si myslim že by ten 2měs.prednison neměl tak vadit no..

pepek007
26. bře 2011

@lenkacar Leni cca 6 měsíců gumisex a 6 měs Prednison ale s tím, že jsem tu BI měla zvýšenou a brala jsem jeden denně a pak po 3 měs kontrola a BI byla v pořádku takže jen preventivně nasazená půlka Prednisonu denně a sex jen na ovulku byl dovolenej no a pak na kontrole v 7tt byla BI a vše ok takže si myslim, že u nás snad 3 měsíce prednison jeden denně a 3 měs gumisex, tak že by to mělo stačil i kdyby tam něco bylo ale je to jen moje úvaha a logická dedukce nevím viď? 😒

pepek007
26. bře 2011

@lenkacar Leni já právě nevim zda tomu vadí víc nebrání prednisonu nebo sex bez gumy 😒 jedno souvisí dle mě s druhým ale asi bych se víc přikláněla k tomu, že je lepší dýl gumusexovat a pozdějc nebo miň Prednisonovat než obráceně 😉 jestli sr to má podařit tak se to podaří chytne a udrží a to myslím všeobecně na nás všechny a co půjde tak proste proto uděláme a víc je na přírodě 😉

lenkacar
26. bře 2011

@pepek007 přesně ona nám to příroda ukáže ..

pepek007
26. bře 2011

@lenkacar to stejně uteklo jako voda fíha ty už jdeš na ketík tenhle týden 😵 😵

pepek007
26. bře 2011

prohlížím na netu autosedačky pač máme jenom do 18 kg no a nevim kolik má prcek aktuálně ale jak je dlouhej, tak jako nožičky docela čouhají 😀 vejde se tam ještě v pohodě ale jako novou k narozkám by jako dostat mohl 😵 máme Rhomerku a maximalni spokojenost takze bych asi i od tyhle fa chtela 18 az 36 nebo do kolika se dělá 😨 tak to zas bude rozhodování a dilema 😠 😀

xaxanka
26. bře 2011

ahojky holky...snazi se tady nekdo otehotnet s cystou....a neni tady nektera ktera uz ma vetsi deti a chtela by otehotnet po vice letech..diky

pepek007
26. bře 2011

@xaxanka ahojky zdravím ..no pokud vím tak tu nikdo s cystou co se snaží, tak neni a aby zárověň měla už děcko 😉

xaxanka
26. bře 2011

@pepek007 no uz ma jedno vetsi decko......a ted se snazim otehotnet ale zjistili mi cystu tak to si bude slozitejsi

pepek007
26. bře 2011

@xaxanka pokud máš šikovnýho a rozumnýho Dr. tak si myslím, že půjde hodně věcí 😉

xaxanka
26. bře 2011

no nevim...rika porad ze to nechame a pockame 🙂 prej kontrola za tri mesice...no tak asi budu cekat...prvii ditko hned a ted tak...a co ty

pepek007
26. bře 2011

Sedačky jednokategorické tedy 9–18 a 15–36 jsou vždy bezpečnější než vícekategorické 9–36 a pod. to je vidět i z testů- testy zde: http://www.autosedacky.estranky.cz/…esty-a-videa
STM Starlight nenajdete v novějších testech, byla testována v roce 2007, vždy se sedačka testuje pouze jednou, pokud se technicky nezmění, ´platí test stále.
další důvod , kromě bezpečnosti proč volit raděhji dvě za sebou jdoucí sedačky jednokategorické než vícekategorickou je to, že jsou pohodlnější prom určitou velikostní skupinu dítěte- tudíž 9–18 se dá lépe polohovat, a 15–36 zase roste výše oproti 9–36 ( také nedáte ročnímu i 10 letému dítěti jedny boty, ale postupně kupujete jak roste). Poslední důvod je životnost sedačky, sedačka vydrží 4max. 6 let, takže když dítěti po vajíčku na roce koupíte sedačku 9–36 tak Vám vydrží max. do 7 let, a pak musíte koupit ještě jednu- další 15–36, protože tu sedačku musí mít do 150cm nebo 36kg- to je cca 10 leté dítě, takže je lepší koupit nejprve 9–18– ta mu vydrží do cca 4 let, a později 15–36 a tu má do 10 je hotovo.
Vícekategorické sedačky ( třeba9–36 ) jsou spíše vhodné jako mezistupeň, kdy už se dítě nevejde do 9–18 a ještě nesplňuje podmínky sedačky 15–36, nebo jako sedačka do druhého auta, kde nebude tolik vytížená a déle vydrží, eventuelně jako sedačka k prarodičům do auta, kdy vozí občas různě velké děti, tak aby nemuseli mít více sedaček. To je hlavní využití vícekategorických sedaček, pro běžné ježdění je lepší mít jednokategorickou.
Jinak ta STM Starligt není špatná, v rámci 9–36 patří k lepším- má 3 hvězdičky, ale jako hlavní sedačku pořiďte určitě 9–18 a poté 15–36, vždyť to cenově příjde na stejno.

pepek007
26. bře 2011

jj moje řeč s dotyčným plně souhlasím i my jsme to tak udělali takže z 9-18 za 15-36 😉 a co jsem tak koukala, tak zůstanu asi zase u značky Romer :o)

pepek007
26. bře 2011

@xaxanka já? Já nic já si užívám víkendu s nic neděláním a aktuálně čumenduju na netu a vybírám autosedačku pro prcka 😉

xaxanka
26. bře 2011

@pepek007 takzr mas ted nejake mimi nebo uz vetsi ditko

pepek007
26. bře 2011

@xaxanka 2 letýho prcka 😉 takže mimi vyloženě ne ale ani dospěláka 😉

xaxanka
26. bře 2011

@pepek007 tak to je pekny......a jeste nejaky planujes.................

pepek007
26. bře 2011

@xaxanka jj jasnačka druhý bychom rádi, tak uvidíme zda se nám poštěstí a bude 😉 a ty jseš na koníkovi nová nebo kampak chodíš do tématu? Tady jsi asi nebyla zatím ne? 😉

xaxanka
26. bře 2011

@pepek007 ja chodim do cb snazilky..ale moc casto ne....

pepek007
26. bře 2011

@xaxanka áha jasný 😉 tak přeji hodně štěstíčka aby se mimísek co nejdříve zadařil a byla jsi těhulka 😵

pepek007
26. bře 2011

já jsem právě dojedla pizzu + coca cola grátis 😎 kterou jsem si objednala a takovej fešák jí přivezl 😀 😵 jsem osiřela tak tu koukám na TV a jakože tu super star nemusim, tak nejvíc nejlepší je tam ten co je doprovází hudebně na klavír ten jako je fakt machr 😵 😵 já jsem hrála 6 let ale před ním smekám 🙂